Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 40

Strojírenství
Obsluha CNC stroje- fréza, soustruh – Praha 45000,-Kč
Praha
před 4 dny
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 140,- po... zobrazit nabídku»
CNC Programátor – Chotěboř 40.000,-Kč
Chotěboř
před 4 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: nástupní plat... zobrazit nabídku»
Brusiče na kulato 26.000,-Kč / Chotěboř
Chotěboř
před 4 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Pracovní doba: 2 směnný provoz... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézovacího centra 35.000,-Kč, Chotěboř
Chotěboř
před 4 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: nástupní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, 105Kč/h čistého!
Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Milovice
před 4 dny
- Práce vhodná pro muže i ženy - Nástupní plat 100Kč/h - 110Kč/h čistého! - Hrazená doprava i ubytování - Zajištěné svozy -... zobrazit nabídku»
Svářeč en135, en141, en111/obráběč kovů - plat až 160 Kč/hod
Frýdek - Místek, Ostrava, Plzeň, Vsetín, Nový Jičín,...
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP i dohodu - kariérní růst - ubytování ZDARMA - možnost práce na přesčasy - možnost práce na turnusy,... zobrazit nabídku»
Muže – ženy do výroby 25.000,-Kč
Mladá Boleslav
před 4 dny
Smlouvu na dobu neurčitou Zázemí ve stabilní agentuře Platové podmínky: nástupní plat 90,-Kč čistá mzda Pracovní doba 2 směnný... zobrazit nabídku»
Operátoři k lisů Turnov 25.000,-Kč
Turnov
před 4 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: 100,- Kč... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Brno
před 5 dny
RÁDI VÁM NABÍDNEME? pestrou práci v zavedené a stabilní společnosti férový přístup k zaměstnancům a tedy i k Vám ... zobrazit nabídku»
Mechanik - dílna - Brno
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů a zařízení pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobních linek - junior
Olomoucký
před 5 dny
Máte strojní vzdělání, chuť pracovat v oboru a zdokonalovat se? Hledáte uplatnění v Olomouckém kraji? Zajímá Vás konstrukce větších... zobrazit nabídku»
Nabídkář – technik
Olomoucký
před 5 dny
Jste technik nebo chemik s dobrým technickým myšlením a máte zájem pracovat ve významné strojírenské společnosti? Dokážete vést... zobrazit nabídku»
Technolog se znalostí chemie – i absolvent
Olomoucký
před 5 dny
Zajímají Vás technologické procesy ve strojírenství a zároveň máte znalosti z oblasti anorganické chemie? Orientujete se ve výkresové... zobrazit nabídku»
Konstruktér - inventor
Zahraničí
před 5 dny
Máte zkušenost s konstruováním ve 3D programech? Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Pak jste to Vy, koho... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojů a zařízení
Zahraničí
před 5 dny
Hledáte kreativní a samostatnou práci na Slovensku Máte zkušenosti na pozici konstruktéra a ovládáte 3D programy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Konštruktér - projektant
Zahraničí
před 5 dny
Chcete pomôcť s riešením jedinečných projektov? Chcete byť pri tom keď sa spojí firma s pevnými základmi postavenými na kvalite a... zobrazit nabídku»
Mzda až 30.000,- top benefity - to je výroba světlometů v Automotive Lighti...
Jihlava
před 5 dny
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 11.000,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost práce ve výrobě za 26.000 Kč/měs./ žebrák
Žebrák
před 5 dny
– základní mzda 18.000 Kč – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu 16 Kč/hod – Příplatky za práci... zobrazit nabídku»
Vedoucí quality manager
okres Karviná
před 5 dny
nadstandardní platové ohodnocení možnost dalšího rozvoje týden dovolené navíc firemní jazykové kurzy v pracovní době přátelský... zobrazit nabídku»
Elektrikář / elektromechanik Písek, smlouva na neurčito, mzda od 24000 Kč/m...
Písek
před 5 dny
Nabídka pro Tebe: ZÁKLADNÍ MZDA - OD 24.000 Kč/měs. - dle předchozích znalostí a dovedností PŘÍPLATKY * Noční směna 20% * Příplatky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace