Práce v oboru Strojírenství (5506) - strana 41

Strojírenství
Konstruktér nákladních automobilů
kopřivnice
před 4 dny
- Možnost seberealizace a rozvoje - Závodní stravování - Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kvasiny
před 4 dny
Práce pro TOP klienta se špičkovými produkty. Zaměstnanecké výhody a benefity: - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění nebo... zobrazit nabídku»
Soustružník konvenčního stroje
Brno
před 4 dny
- zajímavou odbornou práci v příjemném pracovním prostředí - výhledově možnost přejít na NC, CNC stroj - zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Kovoobráběč/ka CNC – elektroerozoivní řezání drátem/elektroerozi
Ostrava
před 4 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, výkonnostní a docházkové prémie, závodní stravování zobrazit nabídku»
Zámečník
Brno
před 4 dny
Prosperující výrobní firma hledá šikovné zámečníky. - nabízíme práci v stabilní firmě s tradicí - zajímavé platové ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Technolog - programátor CNC
Kopřivnice
před 4 dny
Možnost seberealizace a rozvoje Závodní stravování, týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Závodní... zobrazit nabídku»
CNC operátor - soustruh
Brno
před 4 dny
- zajímavá a stabilní práce v prosperující strojírenské společnosti - práce v kusové výrobě - moderní technologické vybavení -... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Brno
před 4 dny
- zázemí mezinárodní strojírenské společnosti - práci v dynamickém prostředí - motivující ohodnocení /prémie, odměny/ - možnost... zobrazit nabídku»
CNC soustružník - kusová výroba (25.000 - 30.000 Kč)
Vysočina, Jihomoravský
před 4 dny
Jste šikovný strojař? Hledáte práci v Brně a okolí? Vyznáte se dobře ve výkresové dokumentaci a práce na 2 až 3 směny Vám nevadí?... zobrazit nabídku»
Šéfmontér elektro – řídící systémy
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník (Dolní Ředice): od 18 500 Kč+příspěvek na dopravu
Dolní Ředice (Holice)
před 4 dny
* základní fixní mzda 15.000 Kč * prémie až 3.000 Kč * osobní ohodnocení až 1.500 Kč * docházkový bonus 1.500 Kč * příplatek za... zobrazit nabídku»
Manažer výroby - strojírenství Příbramsko 80.000 - 90.000,-
Praha, Středočeský
před 4 dny
Pro našeho klienta významného zahraničního klienta z oblasti lehkého strojírenství – společnost je světovou špičkou ve svém oboru–... zobrazit nabídku»
Supply Chain Analyst
Pardubice
před 4 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Budete mít přístup k... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer do strojírenské firmy
Středočeský, Praha
před 4 dny
Stabilní německá výrobní společnost hledá schopného manažera na pozici Výrobního manažera, který povede proces výroby v rámci obrobny... zobrazit nabídku»
Šikovní zámečníci!
Slaný
před 4 dny
Pro významnou strojírenskou společnost s působením v ČR hledáme šikovné zámečníky s nástupem ihned. Místo výkonu práce: Slaný.... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
před 4 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pardubice
před 4 dny
Stát u zrodu něčeho nového Zaručeně NE stereotyp Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu... zobrazit nabídku»
Technik údržby strojů
Žebrák
před 4 dny
· Zázemí stabilní nadnárodní společnosti · 6 týdnů dovolené · Příjemné prostředí · Příspěvky / výrobní bonusy · Příspěvek... zobrazit nabídku»
Svářecí/pájecí technolog
Kolín
před 4 dny
- Zajímavé a stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti - Možnost osobního a profesního rozvoje - Motivující mzdové podmínky -... zobrazit nabídku»
Konstrukteřina není jen dřina Hledáme konstruktéry/srdcaře
Kopřivnice a Rožnov p.R.
před 4 dny
Odměníme Vás · prací v moderním pracovním prostředí · profesním růstem, možností zahraničních stáží · vstupním zaškolení v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace