Práce v oboru Strojírenství (5702) - strana 41

Strojírenství
CNC Frézař (25-28 000 Kč) (25.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte si udělat úpravu programu? Číst technickou dokumentaci a používat měřidla? A chcete pracovat na CNC Frézce? Pak jse tu správně.... zobrazit nabídku»
Operátor - seřizovač strojů (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pro výrobní závod u Pohořelic hledáme operátora - seřizovače strojů. * odpovídající mzdové ohodnocení * 13 plat * zázemí silné... zobrazit nabídku»
Frézař CNC-plasty (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Perspektivní strojírenská firma v Brně hledá kolegu do svého týmu na pozici - Frézař CNC. Třeba jste to právě Vy. * odpovídající... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - junior (18.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste absloventem se strojním vzděláním nebo by jste se rádi dostali od stroje k programování na počítači? Chcete pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
CNC programátor/ soustružník (26.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do strojní výroby v Brně hledáme specialistu k CNC soustruhu se samostatným programováním na stroji v sys. Heidenhein. Velice přesná práce -... zobrazit nabídku»
CNC Frézař pro kusovou výrobu (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Nabízíme práci ve stabilní společnosti pro frézaře CNC. Výroba krásných velkých kusů a příjemný kolektiv. Ozvěte se nám... *... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato - manuální (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste zručný, pracovitý a baví vás práce na manuálních bruskách? Pak hledáme právě Vás! Hledáme manuálně zručné, pečlivé "brusiče... zobrazit nabídku»
Soustružník (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat s měřidly? Pak hledáme právě Vás! Máme menší koletiv. * zázemí moderní firmy * menší... zobrazit nabídku»
Obraběč CNC strojů, Praha Jirny
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, předního českého dodavatele obvodových plášťů budov, která úspěšně spolupracuje s předními světově... zobrazit nabídku»
Truhlář od 150,-/HOD. čistého
Plzeň
před 4 dny
Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost záloh - možnost... zobrazit nabídku»
Operátor výroby sudů
Ústí nad Labem
před 4 dny
- nástup na DPČ - po vyřízení lékařské prohlídky nástup na HPP - po 5ti měsících převod do kmene - mzda 110 Kč/hod. ->... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky - Technicko-obchodní zástupce
Olomouc, Plzeň
před 4 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální pracovní prostředí - možnost osobního i profesního růstu -... zobrazit nabídku»
IP Coordinator (#9144011) (Humpolec, CZ)
Vysočina
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: IP Coordinator Popis... zobrazit nabídku»
Quality Project Engineer (#8579699) (okres Beroun, CZ)
Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Quality Project Engineer Popis... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - Výroba hraček -
Plzeň
před 4 dny
V příjemném prostředí se bude věnovat Obsluze vstřikovacích lisů Seřizování, uvedení do provozu, výměna forem Jednoduché... zobrazit nabídku»
Projektant technické dokumentace.
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která patří k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům parkovacích technologií a vjezdových a... zobrazit nabídku»
Technik podpory prodeje – Planá nad Lužnicí
Planá nad Lužnicí
před 4 dny
Zázemí stabilní mezinárodní firmy Zaměstnanecké benefity Notebook, služební mobilní telefon Tréning program v mateřské firmě... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
okr.Teplice
před 4 dny
Co ti nabídneme? * Mzdu, která bude odpovídat tvým zkušenostem a dovednostem (min. 30 tis. Kč/ měsíčně) * další benefity: 13. plat,... zobrazit nabídku»
Vedoucí ekonomického odboru – controlling, Brno
Brno
před 4 dny
nástupní fixní mzdu, k tomu osobní hodnocení a kvartální prémie perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve společnosti s dlouhodobou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace