Práce v oboru Strojírenství (5286) - strana 41

Strojírenství
Produktový inženýr junior
Pardubický
před týdnem
Hledáte práci, kde se nebudete nudit, využijete svoji angličtinu a budete mít prostor naučit se něco nového? Zajímáte se o projektové... zobrazit nabídku»
Technolog pro lakování
Pardubický
před týdnem
Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Hledáte práci v automobilovém průmyslu? Rádi komunikujete anglicky? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Technolog
Pardubický
před týdnem
Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Rádi komunikujete anglicky? V tom... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér s AJ
Olomoucký
před týdnem
Jste konstruktér, který hledá novou výzvu? Chcete se podílet na úspěchu rostoucí firmy s tradicí? Potom pro Vás máme zajímavou pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor strojů – mechanik ČB, mzda 17-25.000,-Kč
České Budějovice
před týdnem
* Dlouhodobou práci na HPP * Základní mzda 16.500-19.000,-Kč/měsíc (dle zkušeností) + prémie 0-4.000,-Kč/měsíc (odbornost – po... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Skladník
Praha 10
před týdnem
Trenkwalder a.s. hledá Vaše náplň práce  polepování obchodního sortimentu etiketamifyzická manipulace se zbožímmenší... zobrazit nabídku»
Strojní rozpočtář
Ústecký
před týdnem
Práce v úzkém kolektivu, stravovací poukázky, příspěvek na životní pojištění, stravenky, motivující platové ohodnocení, dlouhodobou... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Prostějov
před týdnem
- Analýza existujících procesů a zavádění optimalizačních opatření - Definování nových procesů ve spolupráci s vývojem a výrobou -... zobrazit nabídku»
Technolog | jednosměnný provoz | nástupní mzda 35 000 až 40 000 Kč
Zlín
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá montáží výrobků z optických vláken a LED diod, obsazujeme pozici technologa v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Plzeň
Pilsen
před týdnem
Chcete nakopnout svojí kariéru a projevit svoji kreativitu? Pojďte s námi konstruovat a zdokonalovat automobilové díly! KONSTRUKTÉR Náplň... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer
Ústecký
před týdnem
Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti systémů a technologií hledá kandidáta / kandidátku na pozici Výrobní manažer. Pokud... zobrazit nabídku»
Směnový mistr výrobního závodu
Pardubický
před týdnem
Chcete své zkušenosti uplatnit u nadnárodní strojírenské společnosti? Pak hledáme právě Vás pro pozici směnový mistr. Za co budete... zobrazit nabídku»
Pekař - Technolog
Praha
před týdnem
Je pro vás pekařina srdcovka? Baví vás pečení, ale zároveň rádi přicházíte s novými nápady na vylepšení technologií a taky máte... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nebojte se ptát, ať se můžete v pracovní době smát. Systémy řízení, statistické metody, nové projekty a mnohem více na Vás čeká v... zobrazit nabídku»
Plánovač strojírenské výroby s NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nadnárodní strojírenská společnost hledá zodpovědného pracovníka pro plánování a řízení výroby s praxí a dobrou znalostí německého... zobrazit nabídku»
Konstruktér v 3D (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Mezinárodní strojírenská společnost rozšiřuje tým konstrukce! Umíte pracovat v Solidworks nebo v jiném 3D programu? Ovládáte německý... zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Servis, montáž technika, to je úkol pro člověka. Čerpací zařízení čekají na . . ., třeba právě Vás, pokud se ovšem chcete učit,... zobrazit nabídku»
Technik hydraulik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hydraulické systémy to není nic pro amatéry. Jste-li ABSOLVENTEM nebo PROFÍKEM znalým oboru, rádi Vás přivítáme v naší společnosti.... zobrazit nabídku»
Operátor balení a montáže – vhodné i pro absol (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte ukončenou střední školu a nevíte kam dál? Nebo máte zkušenosti a přišel čas na změnu? Umíte číst z technické dokumentace a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace