Práce v oboru Strojírenství (5668) - strana 42

Strojírenství
Nákupčí
Pilsen
před 5 dny
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Dělník výroby
Teplice
před 5 dny
Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností? Není pro Vás problém pracovat na směny? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Třebíč
před 5 dny
Máte zkušenosti s vedením výroby ve strojírenství nebo se chcete posunout do vedoucí pozice? Jste přirozená autorita? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ostrava
před 5 dny
Máš zkušenosti na pozici Konstruktéra, umíš pracovat v některém 3D konstrukčním programu,i a domluvíš se německy nebo anglicky? Tvou... zobrazit nabídku»
Konstruktér - plasty
Ostrava
před 5 dny
Máš praxi na pozici konstrukéra, máš zkušenosti s plasty, umíš pracovat v některém 3D konstrukčím programui a domluvíš se německy nebo... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - inženýring
Ostrava
před 5 dny
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro systémů, až 80 000 Kč
Ostrava
před 5 dny
Máte vzdělání elektrotechnického směru a máte zkušenost s elektro systémy? Domluvíte se anglicky nebo německy? Nyní obsazujeme pozici... zobrazit nabídku»
System engineer, až 60 000 Kč
Ostrava
před 5 dny
Máte zkušenosti se systémovou integrací a hovoříte anglicky nebo německy?, V tom případě hledáme právě Vás - obsazujeme pozici SYSTEM... zobrazit nabídku»
Konstruktér - kovy
Nový Jičín
před 5 dny
Pro tradiční a stabilní společnost, která rozšiřuje své výrobní kapacity, hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY. Pozice KONSTRUKTÉRA je... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývojových projektů
Ostrava
před 5 dny
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Obalový technik - specialista
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Rád hledáš nová řešení, máš zkušenosti v logistice a domluvíěš se anglicky? Hledáme k nám do týmu OBALOVÉHO TECHNIKA -... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Pokud jsi pečlivý člověk, orientován na detaily a rád za sebou vidíš výsledky, nabízíme pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projektant požárních systémů
Ostrava
před 5 dny
Máte praxi v oblasti požární bezpečnosti a hovoříte německy? V tom případě Vám představujeme Vaši budoucí náplň práce: * Řešení... zobrazit nabídku»
Metrolog
Ostrava
před 5 dny
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti metrologie a kvality? Chcete pracovat pro zahraniční společnost a získat další cenné... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s VZV - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před 5 dny
Zajímá vás práve ve skladu, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)? Pokud jste... zobrazit nabídku»
Zámečník/Obráběč kovů 20-25 000 Kč
Brno
před 5 dny
Jste absolvent oboru zámečník, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)? Pokud... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před 5 dny
Máte rádi věci pod Vaší plnou kontrolou? Chcete dostat příležitost ukázat, co ve Vás je?. Zajímáte se o kvalitu výrobků, vyhovuje vám... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Praha
před 5 dny
Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky pro automobilový průmysl v současné době hledá kolegu na pozici: VÝROBNÍ... zobrazit nabídku»
Specialistka logistiky| automotive
Kladno
před 5 dny
Domluvíte se anglicky a láká Vás pracovat v logistice? V současnosti se Vám otevírá jedinečná příležitost získat zkušenosti v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace