Práce v oboru Strojírenství (5280) - strana 43

Strojírenství
Kontrolor kvality - auditor
Brno
před 5 dny
- práci v mezinárodní strojírenské společnosti - zajímavé platové ohodnocení - zaškolení - stravování - firemní společenské i... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Montážní dělník
Olomouc 77900
před 5 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - základní hodinová mzda 85 Kč v čistém - docházkový bonus - příplatek za svátek 100 % -... zobrazit nabídku»
Výrobní konstruktér
Brno - venkov
před 5 dny
- Možnost práce na významných mezinárodních zakázkách - Spolupráce na projektech napříč oddělením - Motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Brno
před 5 dny
- práci v mezinárodní strojírenské společnosti - zajímavé platové ohodnocení - zaškolení - stravování - firemní společenské i... zobrazit nabídku»
CNC operátor - soustruh
Brno
před 5 dny
- zajímavá a stabilní práce v prosperující strojírenské společnosti - práce v kusové výrobě - moderní technologické vybavení -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Prostějov - od 17 000Kč
Prostějov
před 5 dny
- práce ve stabilní společnosti na HPP na dobu neurčitou - mzdové podmínky 80 - 100 Kč/hod. čistého - náborový příspěvek -... zobrazit nabídku»
CNC operátor - frézař
Brno
před 5 dny
- práce v mezinárodní strojírenské společnosti - odpovídající platové ohodnocení s možností platového postupu a odměn v závislosti... zobrazit nabídku»
Prodejce/obchodník ve strojírenství
Brno
před 5 dny
motivující platové ohodnocení + provize z prodeje samostatnou a kreativní práci zázemí a stabilitu prosperující české společnosti ... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Brno
před 5 dny
- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - Absolvent i Junior (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 5 dny
Chceš se zapojit do výrobního procesu? Říká ti něco samostatnost, výkresová dokumentace, ohraňovací lis a výplata? Tak neváhej a získej... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů
Praha - východ
před 5 dny
možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Lídr oddělení konstrukce
Zlínský, Moravskoslezský
před 5 dny
Odměnou Vám bude: · Zázemí tradiční výrobní společnost působící v oblasti automotive a strojírenství. · Motivující mzdové... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer do strojírenské firmy
Středočeský, Praha
před 5 dny
Stabilní německá výrobní společnost hledá schopného manažera na pozici Výrobního manažera, který povede proces výroby v rámci obrobny... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
před 5 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Operátor výroby / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 5 dny
týdenní zálohy 1000,- kč příplatek na ubytování nebo dopravu 3000,- kč měsíčně zobrazit nabídku»
Lean coordinator / expert [výrobní společnost]
Chomutovsko
před 5 dny
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené - Stravenky a Flexi passy - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pardubice
před 5 dny
Stát u zrodu něčeho nového Zaručeně NE stereotyp Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu... zobrazit nabídku»
Servisní technik – klimatizace a chlazení
Praha, Středočeský
před 5 dny
Pro jednoho z nejvýznamnějších středoevropských výrobců průmyslové a komfortní vzduchotechniky a klimatizace, ventilací a chlazení... zobrazit nabídku»
Obchodník servisního oddělení - lu281
celá ČR
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost specializující se na pohonné technologie, pohonnou techniku a systémová řešení pohonů hledáme do... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství
Praha, Středočeský
před 5 dny
Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici technologa Tato pozice je příležitostí jak pro zkušené matadory,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace