Práce v oboru Strojírenství (5002) - strana 43

Strojírenství
Operátor CNC
(Olomoucko)
před 2 dny
stravenky HPP (smlouva na dobu určitou) 25 dní dovolené nadstandardní příplatky za odpolední, noční směnu, měsíční bonusy ... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - auditor
Brno
před 2 dny
- práci v mezinárodní strojírenské společnosti - zajímavé platové ohodnocení - zaškolení - stravování - firemní společenské i... zobrazit nabídku»
Kreativní zámečník
Brno
před 2 dny
- zajímavou a různorodou práci se špičkovou technologií - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv... zobrazit nabídku»
Výrobní konstruktér
Brno - venkov
před 2 dny
- Možnost práce na významných mezinárodních zakázkách - Spolupráce na projektech napříč oddělením - Motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Brno
před 2 dny
- práci v mezinárodní strojírenské společnosti - zajímavé platové ohodnocení - zaškolení - stravování - firemní společenské i... zobrazit nabídku»
CNC operátor - soustruh
Brno
před 2 dny
- zajímavá a stabilní práce v prosperující strojírenské společnosti - práce v kusové výrobě - moderní technologické vybavení -... zobrazit nabídku»
CNC operátor - frézař
Brno
před 2 dny
- práce v mezinárodní strojírenské společnosti - odpovídající platové ohodnocení s možností platového postupu a odměn v závislosti... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Brno
před 2 dny
Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti 25 dní dovolené Pružná pracovní doba Jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Brno
před 2 dny
- práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»
Elekrikář - mycího depa - pro zahraničí - nástup obratem
Vídeň
před 2 dny
Místo v dynamicky se rozvíjející společnosti s výrazným podílem na tuzemském i zahraničním trhu Příležitost dostat se pracovně do... zobrazit nabídku»
Prodejce/obchodník ve strojírenství
Brno
před 2 dny
motivující platové ohodnocení + provize z prodeje samostatnou a kreativní práci zázemí a stabilitu prosperující české společnosti ... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
před 2 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Konstruktér - solidworks
Praha, Středočeský
před 2 dny
* Prostor pro tvůrčí myšlení * Působení na rozmanitých projektech * Příspěvek na stravování (stravenky) * Vzdělávací kurzy... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s NJ - strojírenství
Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 dny
* Zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené * Mobilní telefon, notebook * Firemní stravování a rekreační zařízení *... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektronika, mikročipy
Středočeský, Praha
před 2 dny
Rozumíte elektru a konstrukci? Chcete pracovat pro významnou společnost, kde bude mít Vaše práce smysl? Pošlete mi Váš životopis!   Co... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Praha, Středočeský
před 2 dny
Baví Vás práce s lidmi?  Umíte řídit podřízené a motivovat je?   Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která ocení Váš... zobrazit nabídku»
Konstruktér přípravků
Středočeský, Praha
před 2 dny
Jste kreativní a rád vymýšlíte nová řešení?  Umíte Catii nebo jiný 3D program a baví Vás kreslení?  Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Montér turbín (17.000 - 25.000 Kč)
Vysočina, Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme montéry, kteří jsou ochotni cestovat za prací do zahraničí a mají zkušenosti s montáží a opravami turbín. * výkon práce... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - plechy (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 2 dny
Máte za sebou pár let praxe jako technolog ve výrobě? Vyznáte se v technologických postupech výroby a baví Vás je vymýšlet a organizovat?... zobrazit nabídku»
Šéfmontér - turbíny / elektrárenské strojovny (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 dny
Hledáme zkušeného montéra pro točivé stroje (turbíny, elektrárenské strojovny). Máte již v této oblasti zkušenosti? Umíte vést lidi a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace