Práce v oboru Strojírenství (4870) - strana 45

Strojírenství
Konstruktér lisovacích nástrojů, 35 000 Kč/měs.
Písek
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní mezinárodní společnosti v Písku, na pozici Konstruktér lisovacího nářádí. Náplň... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Sušice
před týdnem
Máte zkušenost na pozici konstruktéra? Domluvíte se anglicky? Poté pošlete svůj životopis na ewa.stepowska@grafton.cz Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Plastařina Vám není cizí? Nechcete pracovat na směny? Pak máme pozici právě pro Vás! ... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před týdnem
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku - bez nutnosti cizího jazyka
Moravskoslezský
před týdnem
Máte praxi s vedením lidí a vyznáte se v oblasti výrobních technologií a technologických postupů? Pokud ano, hledáme právě Vás. Pro... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Ostrava (18 - 23 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před týdnem
Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou... zobrazit nabídku»
Strojírní sytémový inženýr - R&D centrum
Praha
před týdnem
Pro rychle rostoucí zahraniční R&D centrum v Praze specialistu na pozici Strojní sytémový inženýr. Využijté příležitost pracovat na... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér (#8978660) (Jihlava, CZ)
Vysočina
před týdnem
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů
Plzeň
před týdnem
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Pozice vhodná i pro absolventy technického oboru – zaučení zajištěno -... zobrazit nabídku»
Údržbář mechanik/zámečník
Plzeň
před týdnem
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu - Osobní ohodnocení - Finanční odměny za věrnost... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Vyškov
před týdnem
- zázemí a stabilita prosperující české společnosti - 5 týdnů dovolené - výběr mezi závodním stravováním a příspěvkem na... zobrazit nabídku»
Manipulant - plat od 20.000 Kč
Brno
před týdnem
- práci v prosperující moderní strojírenské společnosti - důkladné zaškolení - příspěvky na závodní stravování - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ technik
Chomutov
před týdnem
Co za to? *pracovní uplatnění v Chomutově *pestrá práce, maloseriová výroba *samostatná a zodpovědná činnost zobrazit nabídku»
Operátor lakovací linky - seřizovač
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- práci na hlavní pracovní poměr - kmenové zaměstnání v mezinárodní společnosti - práce na tři směny, R,O, N nebo v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Mistr pro CNC obrábění
Plzeň
před týdnem
- stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti - 7,5 hodinová pracovní doba - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dovolenou a Vánoce... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce - Opava
Opava
před týdnem
Hledáme schopného vedoucího do našeho týmu konstruktérů. Pokud jste profíci v oboru a chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele s... zobrazit nabídku»
Operátor na montážní lince - mechanik - 22 000 Kč
Kadaň
před týdnem
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost kariérního růstu - mzda: 22 000 Kč - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Strojní Mechanik/seřizovač
Praha
před týdnem
- dobré platové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti - 5 týdnů dovolené, stravenky - práce v mladé dynamické společnosti, příjemné... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
před týdnem
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - vhodné i pro ženy, 27.000Kč nástupní mzda
okr. Plzeň
před týdnem
Osobní přístup k zaměstnancům Velice dobré platové ohodnocení - nadstandardní výdělky pro pracovité Práce v kolektivu - 50% muži... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace