Práce v oboru Strojírenství (5286) - strana 46

Strojírenství
Vedoucí výroby [němčina]
Teplice
před 6 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc) - moderní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Vedoucí skupiny výroby
U Zámečku 27, Pardubice – Pardubičky
před 6 dny
Kdo jsme a co děláme? Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Vedoucí skupiny výroby? Soustředíme se na mechanickou... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr/ka
Pardubice
před 6 dny
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Budete mít přístup k novým technologiím Uvidíte za... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Brno - venkov
před 6 dny
- práci ve flexibilním týmu s vysokým pracovním nasazením - samostatnou a kreativní práci - zázemí a stabilitu prosperující české... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický reprezentant, B2B, mezinár. spol.
Praha, Střední Čechy nebo Zlínský kraj
před 6 dny
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení, možnost garantovaného fixu po dobu cca 1/2 roku - rok ... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC
Semily
před 6 dny
5 týdnů placené dovolené, zázemí stabilní rozvíjející se společnosti, pružná pracovní doba (7,5hod/den). ad. zaměstnanecké bonusy. zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Semily
před 6 dny
5 týdnů placené dovolené, zázemí stabilní rozvíjející se společnosti, pružná pracovní doba (7,5hod/den). ad. zaměstnanecké bonusy. zobrazit nabídku»
Elektromontér
Mladá Boleslav
před 6 dny
- HPP nebo práce na turnusy – 20 dní práce v kuse, 10 dní volna - Svoz firemními vozy - Pružná pracovní doba - Práce na HPP na 1 rok,... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér v 3D (28.000 - 38.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
před 6 dny
Baví Vás tvorba výkresů v 3D programech a chcete využít svoje jazykové znalosti? Máte zájem pracovat v příjemném pracovním kolektivu... zobrazit nabídku»
Supervisor logistiky [pružná pracovní doba]
Liberec
před 6 dny
- stabilní zázemí velké nadnárodní společnosti - pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technolog [příspěvek na dopravu] (svexh)
Louny
před 6 dny
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
CNC Specialista - Seřizovač
Brno
před 6 dny
- nástup na hlavní pracovní poměr - kreativní práci - zajímavé finanční ohodnocení - stabilní a perspektivní zaměstnaní ... zobrazit nabídku»
Montér technologií ČOV (TopolWater)
Čáslav / Česká rep.
před 6 dny
Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu. Moderní technické zázemí a... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího centra
Polička
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Dotované závodní stravování. Pomoc s... zobrazit nabídku»
Projektant vodovodů a kanalizací (REC projekt, Pardubice)
Pardubice
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Manažer – slévárna
okres Pardubice
před týdnem
Pracovní prostředí v moderní výrobní společnosti Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a postupy Po odpracovaném roce u... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
BRNO
před týdnem
Našim klientem je investiční a inženýrskou společnost, která od r. 2009 obchoduje a podniká v oblasti energetiky. Hlavním cílem firmy je... zobrazit nabídku»
Mechanik údržby - skladník
Petrovice u Karviné
před týdnem
Mechanik údržby - skladník Jste technicky zdatný/á, baví Vás opravy a údržba všeho druhu a navíc Vám nedělá problém orientace a... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Petrovice u Karviné
před týdnem
Mistr výroby Máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete se aktivně a trvale podílet na chodu provozu? Máte znalosti v oblasti procesů výroby? Do... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace