Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 46

Strojírenství
Specialista servisu (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nechce se Vám sedět doma, platit za nájem a podívat se maximálně šalinou do práce? Máme pro Vás jedinečnou pracovní nabídku pracovat v... zobrazit nabídku»
Servisní technik s vyhl. 50 (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste cestovatel, opravář a elektro blázen v jedné osobě? Baví Vás nevšední druh techniky a chtěli byste se tomu věnovat i ve svém... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - junior (24.000 - 34.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Máš hotovou školu, prázdniny se blíží ke konci a nevíš co dál? Tak neváhej a přijď nastartovat svoji kariéru k nám! Hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme pomocného konstrukéta do stabilní mezinárodní firmy v Brně. Čeká na Vás pohodová práce, skvělí kolegové, dobré finanční... zobrazit nabídku»
Nákupčí do oblasti strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste technik tělem i duší a baví Vás hloubat nad složitějšími úkoly z hlediska technických řešení, kreativních nápadů a zároveň... zobrazit nabídku»
Firemní právník (35.000 - 45.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Hledáme firemního právníka, co se paragrafů neleká, paragrafy, smlouvy, znalost zákona – hledáme svého šampiona, své zkušenosti krátce... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Manažer konstrukce - zakázková výroba (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Je čas na změnu? Novou pracovní výzvu? Stabilnější a větší společnost? Zajímavější náplň práce? Nový impuls? Je některá z těchto... zobrazit nabídku»
Specialista kapacitního plánování (30.000 - 38.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Uvažujete v číslech, jste systematičtí a ve věcech máte rádi pořádek? Máte zkušenosti s plánováním výroby a jste schopni si... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí senior (50.000 - 60.000 Kč)
Praha
před týdnem
Máte praxi ve strategickém nákupu a rádi byste změnili pole působnosti? Hovoříte dobře anglicky a chtěli byste jazyk využívat denně? Pro... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Z důvodu rozšíření hledáme třeba i mladého, hlavně šikovného a flexibilního svářeče pro svařování plynem na ocelové konstrukce.... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - nástup možný ihned
Trutnov
před týdnem
Hledáte stabilní práci v Trutnově? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Můžete nastoupit ihned? Pak hledáme právě Vás! ... zobrazit nabídku»
Konstruktér
BŘECLAV
před týdnem
HLEDÁME TŘETÍHO DO PARTY! TECHNICKÁ DOKUMENTACE, VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE, SW PRO KONSTRUKCI, STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE... TO JSOU POJMY, KTERÉ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Třinec
před týdnem
- práce na hlavní pracovní poměr - odpovídající finanční ohodnocení - možnost přesčasů - individuální benefity za výkon -... zobrazit nabídku»
Montážní dělníci Prachatice, 2 až 3 směny
Prachatice
před týdnem
* nástup IHNED * trvalé zaměstnání na HPP * 2 nebo 3směnný provoz (můžete si zvolit) * průměrná mzda 14.-16.000,-Kč * bonus za... zobrazit nabídku»
Pracovníci do výroby Vimperk
Vimperk
před týdnem
*mzdu až 20.000,-Kč/měsíc (dle pozice a směnnosti) *prémie až 30% *příspěvek na stravování *příspěvek na dopravu *příplatky za... zobrazit nabídku»
Mechanik – montážník Kaplice! nový projekt od září!
Kaplice
před týdnem
*průměrná mzda 20.500,-Kč/měsíc *100-105,-Kč/h + prémie 3.300,-Kč/měsíc *příspěvek na dojíždění 1.360,-Kč/měsíc *příspěvek... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
České Budějovice
před týdnem
- základní mzda 17.280,-Kč/měsíc - prémie 16% - nárok na 13. a 14. plat - příplatky za odpolední 7,-Kč/h - příspěvek za noční... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr junior
Pardubický
před týdnem
Hledáte práci, kde se nebudete nudit, využijete svoji angličtinu a budete mít prostor naučit se něco nového? Zajímáte se o projektové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace