Práce v oboru Strojírenství (5690) - strana 47

Strojírenství
Automotive - vedení projektů Jihlava
Vysočina
před týdnem
Jste zkušený v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu? Hovoříte plynule anglickým jazykem, k Vašim silným vlastnostem... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC brusek, 24 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici SEŘIZOVAČ CNC BRUSEK? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato, 23 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici BRUSIČ NA KULATO? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Soustružník, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici SOUSTRUŽNÍK? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Frézař, 23 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici FRÉZAŘ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české společnosti... zobrazit nabídku»
Zámečník, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před týdnem
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Seřizovač, lokalita žebrák
Žebrák
před týdnem
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Vedoucí montér, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením montážníků či svářečů? Pracoval/a jste v průmyslovém odvětví v oblasti potrubních rozvodů? Nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Svářeč, až 36 000 Kč/měs.
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti jako SVÁŘEČ a pracovali jste s černou či nerezovou ocelí? Umíte svářet metodou TIG? Potom pro Vás máme zajímavě... zobrazit nabídku»
Seřizovač/údržbář výrobních linek, až 33 000Kč/měs.
Praha 10
před týdnem
Zajímají Vás stroje? Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby? Máme pro Vás nabídku pozice... zobrazit nabídku»
Inženýr předsériové kvality
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti předsériové kvality? Umíte dobře anglicky nebo německy? Znáte nástroje a metody řízení kvality? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Liberec
před týdnem
Máte zkušenost s prací na projektech? Znáte technickou dokumentaci a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost... zobrazit nabídku»
Lakýrník/brusič - Zlín
Zlín
před týdnem
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce: - lakování plastových dílů... zobrazit nabídku»
Konstruktér (absolventi vítáni)
Pilsen
před týdnem
Hledají se KONSTRUKTÉŘI!!! Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Chcete pracovat ve společnosti, která... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - Plzeň - nově
Pilsen
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pilsen
před týdnem
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Dělník výroby
Teplice
před týdnem
Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností? Není pro Vás problém pracovat na směny? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Třebíč
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením výroby ve strojírenství nebo se chcete posunout do vedoucí pozice? Jste přirozená autorita? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ostrava
před týdnem
Máš zkušenosti na pozici Konstruktéra, umíš pracovat v některém 3D konstrukčním programu,i a domluvíš se německy nebo anglicky? Tvou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace