Práce v oboru Strojírenství (5514) - strana 47

Strojírenství
Projektový manažer pro Německo
Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský,...
před 4 dny
Máte strojírenský background a nejste v současné době vázáni na pobyt v České Republice? Jste osobností leader, manažer, organizátor,... zobrazit nabídku»
Soustružník (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme "ostříleného" soustružníka na obsluhu konvenčního soustruhu do kusové výroby - velké kusy. * zázemí spolehlivé společnosti *... zobrazit nabídku»
Samostatný CNC frézař (od 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máme novou výrobní halu, zajímavou kusovou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. Když budete pracovat navíc, tak proplácíme všechny... zobrazit nabídku»
Technický obchodník pro zahraniční obchod s AJ (30.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Brněnská unávaná společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad šikovného obchodníka, který je v zahraničním obchodě jako ryba ve... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Mazak (28.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáte práci přímo v Brně? Umíte pracovat s ŘS Mazatrol? Máte zkušenost s kusovou výrobou? Vyznáte se i v programování CNC strojů?... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme do strojírenské výrobní firmy svářeče na metodu MIG/MAG. * zázemí stabilní společnosti * stravenky * 25 dní dovolené * nástup... zobrazit nabídku»
Obsluha NC stroje (23.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do směnného provozu hledáme pracovníka na obsluhu NC stroje. Práce v moderní výrobní hale v Brně. * nadstandardní mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Budete obsluhovat stroj, připravovat povrch, brousit, leštit. Práce v nové výrobní hale pro zahraniční společnost. Práce je na 2 směny,... zobrazit nabídku»
Zámečník-svářeč na práci po ČR (26.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Nabízíme práci na pozici zámečník-svářeč na práci po ČR pro významnou společnost se sídlem v Olomouci. Vhodné i pro absolventa. *... zobrazit nabídku»
Manažer projektu s AJ (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pro firmu s výrobou plastových dílů hledáme organizačně zdatného kandidáta. Komunikace se zahraničními zákazníky, kooperace s ostatními... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr/plasty (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme projektového manažera, který si umí zakázku vykomunikovat (převážně v AJ) a převezme zodpovědnost za celé vedení projektu až do... zobrazit nabídku»
Nástrojař (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do moderního závodu u Vyškova hledáme kandidáta se strojírenským vzdělání pro práci na strojích v nástrojárně. * zázemí moderní... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáš práci? Jsi šikovný, zručný člověk, který se rád učí novým věcem? Nevadí Ti pracovat na 3 směny? Hledáš práci v přjemném... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů/zámečník (16.000 - 19.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do strojírenské firmy se na 1 směnu hledá obráběč kovů pro různorodou práci. Vhodné i pro absolventa. Pracoviště v Brně. * zázemí... zobrazit nabídku»
Operátor ve strojírenské výrobě-balení/montáž (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Britská strojírenská společnost působící v Brně hledá šikovné kandidáty do výroby. Jsi šikovný, zručný člověk, který se rád učí... zobrazit nabídku»
Leštič/brusič (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme kandidáta pro ruční broušení a leštění ocelových výrobků s přesností na desetiny, stovky a tisíciny. Leštění do zrcadlového... zobrazit nabídku»
Technik elektro (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte elektro vzdělání, nějakou zkušenost se schématy a s PLC? Pak máme pro vás možnost uplatnění v zahraniční společnosti nedaleko... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáte práci přímo v Brně? Máte zkušenost s plánováním strojírenské výroby? Máte zkušenost s vedením týmu zaměstnanců? Jste... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato NC (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte již zkušenost s broušením na kulato a chcete si víc vydělat? Čeká na Vás hezké prostředí moderní výrobní haly v Brně.... zobrazit nabídku»
Pracovník na lisu (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Nabízíme stabilní zaměstnání v regionu Ivančice pro šikovné kandidáty se strojírenským vzděláním a ochotou dále se vzdělávat dle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace