Práce v oboru Strojírenství (5286) - strana 47

Strojírenství
Svářeč/Zámečník
Kaplice
před týdnem
- týden dovolené navíc - příspěvek na dopravu a stravování - 13. a 14. plat - další zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Naceňovač výroby
Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
Jste zaměřen/a technickým směrem a baví Vás pracovat s čísly? Pojďte pracovat jako naceňovač do strojírenské zahraniční... zobrazit nabídku»
Projektový specialista
okres Svitavy
před týdnem
Máte praxi s dohledem nad projekty ve výrobě? Máte zájem o práci v nadnárodní organizaci, kde využijete svoji znalost angličtiny? Neváhejte... zobrazit nabídku»
Absolvent - řízení projektů
okres Svitavy
před týdnem
Máte zájem o pracovní pozici v řízení projektů? Chcete aktivně využívat znalost anglického jazyka a dále se rozvíjet? ABSOLVENT -... zobrazit nabídku»
Technolog - nabídkář
Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
Zajímáte se o strojírenské technologie? Jste komunikativní a organizační typ? Máme pro Vás nabídku práce technologa ve stabilní... zobrazit nabídku»
Dílenský kontrolor (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Samostatnost, kontrola, zodpovědnost a aktivní přístup k práci, to je právě to, co tato pozice vyžaduje. Uvažujete o změně? Baví Vás obor... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik s praxí a AJ/NJ (25.000 - 35.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
před týdnem
Máte elektro vzdělání, Váš obor Vás velmi baví a chcete své zkušenosti už také zužitkovat v rámci samostatného organizování práce... zobrazit nabídku»
Plánovač zakázkové výroby (27.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Máte již nějaké zkušenosti s plánováním výroby a hledáte pracovní příležitost, která by Vás posunula zase o trochu výše a umožnila... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstruktér
Ždírec nad Doubravou okolí
před týdnem
Zaměstnání ve stabilní a rodinné firmě s mezinárodním působení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Obchodně-technický reprezentant, B2B, technické produkty
Praha / Střední Čechy
před týdnem
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení Důkladné odborné zaškolení Telefon, notebook, osobní... zobrazit nabídku»
ASM - jednička v oboru, technické řešení
Praha
před týdnem
Automobil i pro soukromé užívání, telefon, notebook Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti
Praha, Středočeský
před týdnem
Náplň práce: Ověřování vyrobených sestav, případně dílů řízení neshodných výrobků komunikace se zákazníkem/dodavatelem... zobrazit nabídku»
Projektant/ka
Karlovarsko
před týdnem
Zázemí stabilní společnosti Pružná pracovní doba Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu Dotované zavodní stravování ... zobrazit nabídku»
Technolog výroby kompozitů
Praha, Jihočeský, Středočeský
před týdnem
Náplň práce: návrh technologie výroby a technologie lepení tvorba příruček pro kladení materiálu „lay-up books“ tvorba... zobrazit nabídku»
Technolog sestav
Praha, Jihočeský, Středočeský
před týdnem
Náplň práce: připravuje a navrhuje technologii sestav / větších celků ověřuje, aktualizuje a mění technologické postupy pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku
Pardubický kraj
před týdnem
práci v zajímavém segmentu automobilového průmyslu dobré platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - ventily - průmyslové armatury
Čechy
před týdnem
Jste technicky zaměřený člověk, kterému vyhovuje pracovat v terénu a být většinu času na cestách? Pod ventilem a průmyslovou armaturou si... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Choceň
před týdnem
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality dodavatelů (Jihlava)
Jihočeský, Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Inženýr kvality dodavatelů“. V rámci týmu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality dodavatelů – elektrotechnika (Jihlava)
Jihočeský, Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Inženýr kvality dodavatelů - elektrotechnika“.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace