Práce v oboru Strojírenství (5398) - strana 48

Strojírenství
Mistr výroby
Brno - venkov
před týdnem
- práci v moderní výrobní strojírenské společnosti - zajímavé platové ohodnocení, čtvrtletní odměny - odborné vzdělávání - 5... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Prostějov - od 17 000Kč
Prostějov
před týdnem
- práce ve stabilní společnosti na HPP na dobu neurčitou - mzdové podmínky 80 - 100 Kč/hod. čistého - náborový příspěvek -... zobrazit nabídku»
Normovač junior
Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
Je Lean management něco, co Tě zajímá a chceš v této oblasti nastartovat kariéru? Je tu jedinečná příležitost pracovat v prosperující... zobrazit nabídku»
Konstruktér hydraulických prvků
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou pozici v technickém oddělení firmy perspektivu trvalého odborného a profesního růstu konkurenční platové... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický pracovník
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy denní kontakt se zahraničními obchodními partnery perspektivu trvalého... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr hydraulických obvodů
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy perspektivu trvalého odborného a profesního růstu denní kontakt se... zobrazit nabídku»
Technik – servisní mechanik
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou práci v mladém kolektivu perspektivu trvalého odborného a profesního růstu pravidelný kontakt se... zobrazit nabídku»
Servisní mechanik – montážník
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou práci v malém kolektivu perspektivu trvalého odborného a profesního růstu příjemné pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Servisní technik – Střední a severní Čechy
Vysočina, Moravskoslezský
před týdnem
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, podílet se na implementaci vyspělých technologií v oboru, možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Vysočina, Moravskoslezský
před týdnem
Práci v přátelském kolektivu Příjemné prostředí našich pracovišť v Praze, v Brně, v Ostravě nebo ve Světlé nad Sázavou Možnost... zobrazit nabídku»
Technický back office ve strojírenství (22.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Jsi holka nebo kluk to je prostě fuk, hlavně, že máš znalosti z oboru strojírentví. Přivítáme do týmu komunikativní osůbku s technickým... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektronika, mikročipy
Středočeský, Praha
před týdnem
Rozumíte elektru a konstrukci? Chcete pracovat pro významnou společnost, kde bude mít Vaše práce smysl? Pošlete mi Váš životopis!   Co... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér junior [13.plat]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [Bohaté zam. benefity]
Litoměřice
před týdnem
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a karierního růstu - férová... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Mnichovo Hradiště
před týdnem
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Vyškov
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - práce v moderní výrobní společnosti - odborné vzdělávání - závodní stravovnání, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Interní auditor systému kvality (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický
před týdnem
Audit to je věda, odborníka je na to třeba, pokud máte odvahu, rádi poznáme Vaší povahu. Tak zasílejte své CV a ponořte se s námi do... zobrazit nabídku»
Elektromontér (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký
před týdnem
Elektrika to je věda, montér na ni je vážně třeba. Takže pokud tomu rozumíte a zašlete nám své CV, máte u nás dveře otevřené. Těším... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant senior (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický
před týdnem
Elektro no to je naše, kabiny a kapotáže, navrhneme řešení, šéf nás za to odmění. Vyznáte-li se v elektroinstalaci, jste technicky... zobrazit nabídku»
Quality Engineer (33.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
před týdnem
Láká vás práce v mezinárodním týmu, možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace