Práce v oboru Strojírenství (5526) - strana 48

Strojírenství
Software inženýr/ka – programátor/ka PLC
Liberec
před 6 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu jazykové kurzy 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Operátor Kvality + Nástupní bonus 10.000,- Kč
Plzeň
před 6 dny
při rychlém nástupu bonus 10.000,- Kč!!! možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
Plzeňský kraj
před 6 dny
práci na plný úvazek možnost dalšího sebevzdělávání a karierního růstu velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/ pájení - 1 směna
Brno
před 6 dny
- HPP s možností dlouhodobé spolupráce - mzda 18 -20 000 Kč s možností navýšení po zkušební době - bonusy za docházku a kvalitu práce... zobrazit nabídku»
Kvalitář
Plzeňský kraj
před 6 dny
práci na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za... zobrazit nabídku»
Elektronik – Programátor
Plzeňský kraj
před 6 dny
stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu práci v příjemném kolektivu příspěvek na dojíždění 2,60 Kč na km... zobrazit nabídku»
Předák výroby (M/Ž)
Plzeňský kraj
před 6 dny
výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za pracovní výročí dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje/ Operátor + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 6 dny
při nástupu do 14 dnů okamžitý bonus k první mzdě 10.000 Kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka v oddělení přípravy + nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 6 dny
práci v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Svářeč ZT3/ZM1 - plat 170 Kč/čistého!
Adamov
před 6 dny
- VÝBORNÉ PLATOVÉ PODMÍNKY - 3 směnný provoz, po domluvě možné 12cti hodinové směny - práce v sobotu - denní místnost pro... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu
UherskoHradišťsko
před 6 dny
Zavedená výrobní společnost obsazuje pracovní pozici Vaše náplň práce > vyjednávání s klíčovými dodavateli, jejich správa a... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s NJ
Mělník
před 6 dny
- pracovní doba 8:00-17:00h (včetně přestávky) - výkonnostní prémie dle pracovních výsledků, - motivační prémie dle docházky, -... zobrazit nabídku»
Kalkulant nabídek ve strojírenství
okr. Přerov
před 6 dny
Možnost uplatnit se v mezinárodní výrobní společnosti možnost podílet se na zajímavých projektech zaškolení v zahraničí další... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
České Budějovice
před 6 dny
- základní mzda 17.280,-Kč/měsíc - prémie 16% - nárok na 13. a 14. plat - příplatky za odpolední 7,-Kč/h - příspěvek za noční... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy
Plzeň
před 6 dny
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - Týden dovolené navíc -... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže Veselí nad Lužnicí, 2 směny
Veselí nad Lužnicí
před 6 dny
*mzda 100-150,-Kč/h *pravidelné zvyšování mzdy – dle profesního vývoje *prémie za docházku 1.000,-Kč/měsíc *příspěvek na... zobrazit nabídku»
Senior Technolog
okr. Nový Jičím
před 6 dny
* odpovídající a motivující mzdové ohodnocení s bonusy navíc * podpora rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu * týden dovolené... zobrazit nabídku»
Soustružník kovů Tábor
Tábor
před 6 dny
* Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti * Mzda 19.-22.000,-Kč/měsíc * Příplatky za odpolední směnu 6,-Kč/h * Příplatky za... zobrazit nabídku»
Operátor strojů – mechanik ČB, mzda 17-25.000,-Kč
České Budějovice
před 6 dny
* Dlouhodobou práci na HPP * Základní mzda 16.500-19.000,-Kč/měsíc (dle zkušeností) + prémie 0-4.000,-Kč/měsíc (odbornost – po... zobrazit nabídku»
Konstruktér senior
okr. Olomouc
před 6 dny
* zajímavá práce pro ryze českou společnost s tradicí * možnost seberealizace a uplatnění vlastní invence * možnost osobního a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace