Práce v oboru Strojírenství (5426) - strana 49

Strojírenství
Operátor/ka výrobních strojů - Německo s ubytováním
Gera, Německo
před 4 dny
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní německé společnosti - práci v Německu v blízkosti ČR (město Gera) - pracovní smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Konstruktér nákladních automobilů
kopřivnice
před 4 dny
- Možnost seberealizace a rozvoje - Závodní stravování - Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Mechanik – seřizovač
Ostrava
před 4 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a docházkové prémie, nástup... zobrazit nabídku»
Kovoobráběč/ka CNC – elektroerozoivní řezání drátem/elektroerozi
Ostrava
před 4 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, výkonnostní a docházkové prémie, závodní stravování zobrazit nabídku»
CNC frézař
Ostrava
před 4 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, výkonnostní a docházkové prémie, závodní stravování. zobrazit nabídku»
CNC frézař
Brno
před 4 dny
- práci v mezinárodní strojírenské firmě - moderní pracovní prostřed - motivující platové ohodnocení, měsíční prémie - ... zobrazit nabídku»
Technolog
Brno
před 4 dny
- stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - možnost profesního růstu - práce na mezinárodních zakázkách -... zobrazit nabídku»
Klempíř
Brno
před 4 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - 25 dní dovolené - Benefity: závodní stravování, pravidelní zdravotní péče, výhodné... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Brno
před 4 dny
Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním výsledkům... zobrazit nabídku»
Specialista technické dokumentace
Brno
před 4 dny
- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»
Cenař ve strojírenském průmyslu (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 4 dny
Máte zkušenosti z výroby? Dokážete na základě objednávky stanovit její výslednou cenu? Zajímá Vás technologie výroby a kooperace? Tak to... zobrazit nabídku»
Obsluha NC strojů
Praha-východ
před 4 dny
možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Praha a Evropa
před 4 dny
mzdové ohodnocení dohodou s ohledem na dosaženou praxi roční výkonové prémie 25 dní dovolené příspěvek zaměstnavatele na... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista prodeje, ref. LU-270
Praha a Střední Čechy
před 4 dny
Pro našeho klienta, pobočku německé společnosti, která patří k předním evropským dodavatelům hutního materiálu (plechy, trubky, profily,... zobrazit nabídku»
Účetní Junior
Pardubice
před 4 dny
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Účetní Juniora/ku? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme,... zobrazit nabídku»
IT koordinator [zajímavá příležitost] (sveud)
Lounsko
před 4 dny
- zaměstnání v prosperující se společnosti - nově se formující oddělení, zatím dva zaměstnanci - měsíční bonusy v návaznosti na... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektronika, mikročipy
Středočeský, Praha
před 4 dny
Rozumíte elektru a konstrukci? Chcete pracovat pro významnou společnost, kde bude mít Vaše práce smysl? Pošlete mi Váš životopis!   Co... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér v oblasti automatizace ( Industry 4.0)
Pardubice
před 4 dny
Stát u zrodu něčeho nového Zaručeně NE stereotyp Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky
Pardubice
před 4 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? až 15 000Kč čistého!! a každoroční navyšování mzdy Obědy jen za 26 kč., na 12 hod.směnu jen... zobrazit nabídku»
Produktový/á Manažer/ka
Praha - východ
před 4 dny
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní obchodní společnosti - mobilní telefon - výrazné slevy pro zaměstnance při nákupu zboží -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace