Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 51

Strojírenství
Konstruktér (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste šikovným absolventem strojírenské fakulty? Máte za sebou nějaké dobré výsledky nebo praxi, kterou by jste teď chtěl dále zúročit?... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte si práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která má zajímavé produktové portfolio a dodává své výrobky do... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. My Vám můžeme zpříjenit práci závodním stravováním,... zobrazit nabídku»
Soustružník (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme "ostříleného" soustružníka na obsluhu konvenčního soustruhu do kusové výroby - velké kusy. * zázemí spolehlivé společnosti *... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Operátor plastů–Kopřivnice-22 000 Kč+stravenky,bez víkendů
Kopřivnice
před týdnem
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné ženy i muže na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor lisu Ostrava – až 25 000 Kč + stravenky, ihned
Ostrava
před týdnem
Mezinárodní společnost a světový výrobce komponentů pro jízdní kola rozšiřuje svůj tým a pro pobočku lisování za studena v Ostravě -... zobrazit nabídku»
Operátor lakovny – Český Těšín – až 19 000 Kč, Po-Pa
Český Těšín
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který se zabývá velkosériovou zakázkovou kovovýrobou, hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a... zobrazit nabídku»
Lisař Ostrava–až 20 000,Po-Pa,bez víkendů
Ostrava Vítkovice
před týdnem
Pracujte ve společnosti, která ocení Vaši práci! Stravenky! VOLNÉ VÍKENDY! NÁSTUP IHNED! Nabízíme - smlouvu na HPP - motivující... zobrazit nabídku»
Operátor kabelů Ostrava-nové mzdy až 19 000,bez víkendů
Vratimov
před týdnem
JEDNODUCHÁ PRÁCE! SVOZOVÉ AUTOBUSY! VOLNÉ VÍKENDY – DOBROVOLNÉ PRACOVNÍ SOBOTY! NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 3 000 Kč! Nabízíme práce... zobrazit nabídku»
Operátor montáže Ostrava – až 25 000 od nástupu, 800 100 110
Ostrava Hrabová
před týdnem
Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli... zobrazit nabídku»
Operátor lití/broušení Ostrava –až 25 000, volej 800 100 110
Ostrava Hrabová
před týdnem
Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli... zobrazit nabídku»
Konstruktér - absolvent
Olomoucko
před týdnem
Jste čerstvým absolventem SŠ nebo VŠ strojního směru a rádi byste se ucházeli o práci konstruktéra velkých výrobních strojů? Domluvíte... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Znojemsko
Znojmo
před týdnem
Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - Znojemsko
Znojmo
před týdnem
Máte zkušenosti z pozice senior kvality inženýr nebo manažer kvality? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se dále rozvíjet a uplatnit... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku montáže
Moravská Třebová
před týdnem
Hledám zkušeného mistra, který je ochotný pracovat na 3s měny, je zodpovědný a práce ho baví. Vaší pracovní náplní bude: - vedení 3 -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, kovolisař, 70 - 100 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
PLC programátor vhodné pro absolventy elektro škol
Havlíčkobrodsko
před týdnem
Hledáme programátory PLC, kteří chtějí pracovat v příjemném pracovním kolektivu úspěšné společnosti, domluví se anglicky a jsou... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality, 30 - 40 000, vhodné pro absolventy
Jihlava
před týdnem
Pro stabilní a rozrůstající se firmu na Třebíčsku hledáme kandidáta, který má znalosti z oblasti kvality! Přihlaste se! Zajímají nás i... zobrazit nabídku»
Slévárenský dělník (19 000 - 28 000 Kč)
Uničov
před týdnem
zázemí stabilní strojírenské společnosti zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností smlouva přímo se společností (nejedná se o... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace