Práce v oboru Strojírenství (5450) - strana 51

Strojírenství
Dispečer vzduchotechniky a energetiky, až 30 000 Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Pracoval/a jste již na pozici dispečer energetiky a vzduchotechniky? Vzduchotechnika Vás baví a je to obor, ve kterém byste se chtěl/a... zobrazit nabídku»
Seřizovač/údržbář výrobních linek, až 33 000Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Zajímají Vás stroje? Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby? Máme pro Vás nabídku pozice... zobrazit nabídku»
Seřizovač, lokalita žebrák
Žebrák
před 6 dny
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Zámečník, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před 6 dny
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a... zobrazit nabídku»
Inženýr| předsériová kvalita
Liberec
před 6 dny
Máte zkušenosti v oblasti předsériové kvality? Umíte dobře anglicky nebo německy? Znáte nástroje a metody řízení kvality? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality | SQA
Liberecký
před 6 dny
Máte zkušenosti v jednání s dodavateli do automobilového průmyslu? Nastal pro Vás čas na změnu? Reagujte na pozici u předního... zobrazit nabídku»
BOZP & PO specialista | TOP mzda a benefity
Hluk
před 6 dny
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Vysočina
před 6 dny
Máte zkušenosti s řízením dodavatelského řetězce? Plánování logistických procesů nebo výroby je to co Vás baví? Chcete neustále něco... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Vysočina
před 6 dny
Hledáme kandidáty na pozici v oblasti kvality sériové výroby. Máte zkušenosti jako inženýr kvality, alespoň jeden rok, a chcete se posunout... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Vysočina
před 6 dny
Máte zkušenosti s optimalizací výroby a zlepšováním? Chcete najít novou výzvu, náročnou práci, kde Vám však budou odměnou výsledky?... zobrazit nabídku»
EHS specialista
Vysočina
před 6 dny
Máte příslušná oprávnění a domluvíte se alespoň částečně anglicky? Zajímáte se o prevenci rizik a požární ochranu? Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - zakázková výroba
Svitavy
před 6 dny
Jste zkušený vedoucí ZAKÁZKOVÉ VÝROBY? Pohybujete se radši ve výrobě, než v kanceláři? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
před 6 dny
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Svitavy
před 6 dny
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu nejlepší cenu? Pak... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Svitavy
před 6 dny
Máte zkušenosti s mechanickým designem? Umíte anglicky? Hledáme konstruktéra strojních zařízení! Pojďte pracovat do prostředí nového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Svitavy
před 6 dny
Máte zkušenost z oblasti kvality? Umíte dobře anglicky? Potom Vám nabízíme zaměstnání v mezinárodní strojírenské společnosti s vysokým... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Svitavy
před 6 dny
Umíte plánovat výrobu? Znáte strojírenské prostředí a nebojíte se komunikovat s dodavateli a zákazníky v AJ? Pak je tu nová pozice přímo... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, 40-50 000 Kč, nový investor
Jihlava
před 6 dny
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Technolog - junior
Svitavy
před 6 dny
Máte vzdělání a alespoň rok praxe ve strojírenství? Baví Vás technologie? Domluvíte se anglicky? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu, Novobydžovsko, vhodné i pro absolventy
Královéhradecký
před 6 dny
Hledáme někoho šikovného, komunikativního s výbornou znalostí AJ! Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace