Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 51

Strojírenství
Mistr pro oblast logistiky (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte již nějaké zkušenosti na pozici mistra ve výrobě a víte, jak důležité je zásobování výroby, tok materiálu i zboží po výrobě a... zobrazit nabídku»
Dispečer do výroby s AJ - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte 1-2 roky praxe v nějakém zaměstnání a rádi byste dostali možnost pracovat v podnětném prostředí, kde Vás ledasčemu naučí, budete... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Univerzální skladník s VZV/jeřábem (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Umíte zvednout a přemístit veliký a těžký kus, aniž by jste vyhodili do vzduchu firmu jako pan TAU? U nás máme velké a těžké kusy, jsme... zobrazit nabídku»
Soustružník na soustruhu SU 50/1000
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých... zobrazit nabídku»
Project Manager s AJ či NJ
Plzeňský
před týdnem
Popis pozice Pro našeho významného klienta působícího v automotive, právě nyní hledáme schopné kandidáty, kteří by se rádi podíleli na... zobrazit nabídku»
Technická údržba
Šumperk
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost exportující do zahraničí hledáme pro rozšíření týmu nového pracovníka. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Montážník - 25.000,-Kč
Brno
před týdnem
- stabilní práci v mezinárodní společnosti - moderní technologické vybavení - možnost profesního rozvoje a seberealizace - příjemné... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů Ostrava
Ostrava
před týdnem
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu - firemní pracovní oblečení a obuv zdarma - docházkový bonus 1500 Kč + výrobní... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality lakovny - výborné finanční ohodnocení - Brno
Brnoi
před týdnem
- výborné finanční ohodnocení + bonusy + stravenky - příplatky za odpolední i noční směny až 23,6 Kč/ hodina - práce pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Práce v lakovně - výborné finanční ohodnocení- Brno
Brno
před týdnem
- základní mzda (dle dohody) + příplatky za odpolední a noční směnu + 15% osobní ohodnocení + zákonné příplatky - zázemí velké... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro zahraniční (s aktivní AJ)
Luhačovice
před týdnem
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Kladensko
Středočeský
před týdnem
Baví Vás moderní technologie ve strojírenské výrobě? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a ovládáte některé z metod... zobrazit nabídku»
Process engineer - kladno
Středočeský
před týdnem
Jste technický a kreativní typ a baví vás zlepšování výrobních procesů? Rozumíte technologickým postupům a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Ústecký
před týdnem
Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Máte praxi na pozici plánovač výroby a chcete si své dosavadní znalosti prohloubit? Zaraniční... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby
Ústecký
před týdnem
Dokážete pracovat systematicky a organizovaně? Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Rozumíte strojařině? Tvorba výrobního plánu Vám... zobrazit nabídku»
CNC operátor 28 000 - 37 000 Kč
Brno
před týdnem
HPP 25 dní dovolené 30% přípl. za přesčas Příspěvek 64 Kč na oběd, stravenky za práci v noci a o víkendu Každý týden dostanete... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektromechanik Vyškov 22000 Kč/měs
Vyškov
před týdnem
Za  Vaši zodpovědnou a kvalitně odvednou práci od nás získáte: Mzdu 22 000 Kč a dlouhodobou práci 20 Kč příplatek za noční... zobrazit nabídku»
Technik - příprava dokumentace pro servis letadel
Hradec Králové
před týdnem
Nabídka: - nenáročná práce se zajímavou perspektivou a okolím - malý tým (kvalitní zaškolení od zkušeného kolegy) - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Hledáme kreativního tiskaře a parťáka do posádky!
Kuřim
před týdnem
Aktuálně hledáme kreativní a manuálně zručné Tiskaře do malé firmy v Kuřimi (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace