Práce v oboru Strojírenství (5566) - strana 51

Strojírenství
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
před 6 dny
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»
Montážník/ce (mzda 20 000Kč)
Brno
před 6 dny
- HPP s možností dlouhodobé spolupráce - možnost nástupu dohodou - hrubá mzda až 21 000 Kč - zaměstnanecké benefity: dotované... zobrazit nabídku»
Mechanik-elektronik OBJ949
Mladá Boleslav
před 6 dny
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení bonusy a zaměstnanecké benefity příspěvek na stravování 25 dní dovolené práce v... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality OBJ950
Mladá Boleslav
před 6 dny
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení pružnou pracovní dobu bonusy a zaměstnanecké benefity 25 dní dovolené místo práce... zobrazit nabídku»
Technolog - vedoucí
Středočeský
před 6 dny
Informace opozici Orientujete se ve výrobní technologii a máte chuť se postupně posouvat do vedení výroby? Unavují Vás už zajeté postupy... zobrazit nabídku»
Mistr, vedoucí dílny
Velké Pavlovice
před 6 dny
- zázemí stabilní, zavedené společnosti se zahraniční účastí - 40 hod./týdně - bonusy - nadstandardní platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Specialista logistiky ve výrobní firmě
Jihomoravský kraj
před 6 dny
Zajímavé motivující finanční ohodnocení Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí Možnost dalšího vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Brusič - 130 Kč/čis, ubytování zajištěno!
Výškov
před 6 dny
- OPP zdarma - práce v perspektivním podniku - ubytování v čisté ubytovně v centru Vyškov - stravování v Gastrocentru nedaleko podniku ... zobrazit nabídku»
Projektový konstruktér
Plzeňský
před 6 dny
Dokážete pracovat samostatně a rádi byste realizovali své nápady a kreativitu v oblasti konstrukce? Máte zkušenosti s konstrukčními pracemi... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Plzeňský
před 6 dny
Vyznáte se výborně v oblasti štíhlé výroby? Jste expertem na zlepšovací projekty? Máte široký záběr ve znalostech firemních... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity
Jihlava
před 6 dny
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 11.000,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Olomouc
před 6 dny
Co Vám bude ve společnosti nabídnuto? - Zajímavá mzda, která se bude odvíjet od vašich předešlých zkušeností - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka s AJ nebo NJ
Uhersko Hradišťsko
před 6 dny
Chcete se i vy stát členem TOP profesionálů v mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti konstrukce a chcete se dále rozvíjet? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetínsko
před 6 dny
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
před 6 dny
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Uherskobrodsko
před 6 dny
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu - Valašsko
Zlínský
před 6 dny
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Jste z Valašského Meziříčí nebo jeho okolí? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Čtěte... zobrazit nabídku»
Nástrojář vstřikovacích forem
Valašské Meziříčí
před 6 dny
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojář a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
před 6 dny
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu. Vaší náplní práce bude : * kompletace výrobků * kontrola balení a... zobrazit nabídku»
Manažer výroby, Pardubický kraj
Pardubický
před 6 dny
Hledáme člověka, který se nezalekne výzev. Hledáme člověka, který umí jednat s lidmi. Hledáme člověka, který se dokáže... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace