Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 51

Strojírenství
Strojní inženýr se znalostí Aj (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Společnost s dlouholetou tradicí působící na trhu Oil & Gas hledá do svého týmu v divizi strojírenství kolegu Strojního inženýra.... zobrazit nabídku»
Diagnostik pro autorizovaný servis, Svitavy
Pardubický
před 4 dny
Požadujeme vyučení v oboru autotronik, autoelektrikář, elektrikář znalost autoelektriky časová flexibilita samostatnost a... zobrazit nabídku»
Technolog strojírenské výroby - říčany u Prahy
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Bruntálsko
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme motivovaného kandidáta. Vaše náplň práce > zpracování technické... zobrazit nabídku»
Technolog (vývoj)
Bruntálsko
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme motivovaného kandidáta. Vaše náplň práce > materiálový specialista a... zobrazit nabídku»
Vedoucí instalace (uvedení zařízení do provozu)
Blovice
před 4 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody, hledáme z důvodu... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - 18 000 Kč - Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
před 4 dny
- pracovní oblečení a obuv při nástupu zdarma - motivující finanční ohodnocení, po zaškolení navýšení mzdy - dlouhodobá práce na... zobrazit nabídku»
Voskovač
Nošovice
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici voskovač. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Svářeč plastových trubek - 29 000 Kč/měsíc
Opatovice nad Labem
před 4 dny
- systém příspěvků na důchodové připojištění - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele - 5 týdnů dovolené - 13. plat... zobrazit nabídku»
Brusič Frýdek- Místek
Frýdek- Místek
před 4 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - zajímavé a motivující platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Technolog pro procesy a montáž (procesní inženýr)
okr. Chrudim
před 4 dny
zázemí nadnárodní firmy, možnost dočasného firemního ubytování, moderní technologie, možnost osobního i kariérního růstu, motivující... zobrazit nabídku»
Konstruktér - pevnost, dynamika, životnost
Velká Bíteš
před 4 dny
Pro našeho klienta, strojírenskou společnsot, hledáme na dovozi letectví vhodného kandidáta na pozici: Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Vazač/ manipulant Opava
Opava
před 4 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - zajímavé a motivující platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Technik Elektro
Most
před 4 dny
práce v rozvíjející se mezinárodní společnosti množství kurzů v rámci odborného a osobního vzdělání zaměstnanecké benefity a... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje
Kuřim
před 4 dny
Pro našeho klienta, českého výrobce odlitků z šedé a tvárné litiny s dlouholetou tradicí, hledáme Operátora CNC stroje. Požadavky: ... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Kvasiny
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Specialista produktové specifikace a certifikace
Mikulov
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost vyrábějící klimatizační jednotky, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Asistent konstrukce s aj/nj
Olomoucký
před 4 dny
Jste absolventem strojírenského oboru? Chcete nastartovat svou kariéru tím správným směrem? Pak hledáme právě Vás! Strojírenská... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
Ústecký
před 4 dny
Hledáme nového kolegu do týmu na pozici obsluha strojů Náplň práce: - obsluha CNC strojů Požadujeme: -SOU strojírenské (není... zobrazit nabídku»
Aplikační technik (souřadnicové měřící stroje)
Brno
před 4 dny
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, · motivující mzdové ohodnocení, · roční bonus... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace