Práce v oboru Strojírenství (5672) - strana 52

Strojírenství
Plánovač jakosti pro výrobu senzorů
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z vedoucích dodavatelů automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Plánovač jakosti pro... zobrazit nabídku»
Mechanical senior engineer
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Pro našeho klienta, který vyvíjí, vyrábí a prodává detektory požáru a protipožární výrobky, dýchací přístroje, bezpečnostní,... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - ubytování zdarma či příspěvek na bydlení
Choceň
před týdnem
+ docházkový a výrobní bonus + příspěvek na ubytování a jízdné 2500,-/měsíc + ubytování zdarma + zálohy + dlouhodobá a stabilní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby nebo skladník VZV - vhodné pro muže i ženy
Jablonec nad Nisou
před týdnem
+ dlouhodobá práce na HPP + fyzicky nenáročná práce + zajištěné ubytování + bonusy za docházku + kariérní postup zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - Možnost ubytování
Pardubice
před týdnem
- stabilní a jednoduchá práce - provoz od Po - Pá - možnost profesionálního postupu - možnost ubytování zdarma případně příspěvek... zobrazit nabídku»
Skladník - manipulant
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
- Nadstandardní finanční ohodnocení 125Kč/h čistého! - Bonusy za docházku - Hrazené ubytování a doprava Další Benefity: - Bonus... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 125Kč/h
Mladá Boleslav, Rychnov nad Knežnou
před týdnem
- Nástupní plat 90Kč/h - 125Kč/h - Možnost týdenních záloh - Hrazené ubytování a doprava - Zajištěné svozy zobrazit nabídku»
Odborník pro pájení
Plzeňský
před týdnem
Je Vaše praxe zaměřená na oblast pájení? Jste schopný své zkušenosti předat i jiným pracovníkům? Hledáte zajímavou práci v... zobrazit nabídku»
Školitel pro oblast pájení
Plzeňský
před týdnem
Jste technicky vzdělaný člověk, který vlastní Evropský svářecí průkaz? Hledáte práci v Plzni s perspektivou do budoucna? Nebojíte se... zobrazit nabídku»
Manager kvality v potravinářství - Start up
Plzeňský
před týdnem
Možnost být součástí start-up projektu Práce v mezinárodní společnosti výborné platové ohodnocená Další systém benefitů zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě chladičů
Nymburk
před týdnem
 Plat dle pracovní pozice, podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době.  Minimální měsíční nástupní plat 18 000... zobrazit nabídku»
Strojník narážeč střídač
Ostrava - Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > přípravné práce pro... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Nýřany
před týdnem
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - vývojář s jazyky, až 35 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením projektů? Baví Vás koordinovat vývojový proces? Jste jazykově vybavený a ustojíte vysoké pracovní nasazení?... zobrazit nabídku»
Výpočtář se zaměřením na dynamiku
Vysoké Mýto
před týdnem
Pracujte v prestižní mezinárodní výrobní společnosti a staňte se členem týmu jako VÝPOČTÁŘ. Mezi Vaše zodpovědnosti bude spadat: -... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Ostrava
před týdnem
Ideální kandidát = zkušený manažer z oblasti údržby v automotive. Nicméně i obdobné zkušenosti uvítáme. Pro evropskou, výrobní... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Ostrava (18 - 23 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před týdnem
Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Slatina - 18-20 000 Kč
Brno
před týdnem
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z... zobrazit nabídku»
Seřizovač s VZV-23-28 tis.-Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace