Práce v oboru Strojírenství (5388) - strana 54

Strojírenství
Vývojový konstruktér pro automotive - plasty
Třebíč
před 5 dny
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů s AJ
Třebíč
před 5 dny
Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - práce s daty od dodavatelů
Třebíč
před 5 dny
Chcete podpořit oddělení kvality a získat praxi? Umíte anglicky, jste pečlivý a baví Vás administrativa a práce s interním SW? Pak se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s aj/nj
Třebíč
před 5 dny
Máte praxi jako inženýr či specialista či referent kvality? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř.... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
před 5 dny
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
Specialista bozp a PO
Žďár nad Sázavou
před 5 dny
Máte zkušenosti z oblasti BOZP a PO? Máte chuť uplatnit zkušenosti v novém zaměstnání? Výrobní strojírenská společnost již čeká... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro projektový management
Žďár nad Sázavou
před 5 dny
Chcete uplatnit své zkušenosti z projektového či technického nákupu? Pak se přihlaste, nová příležitost se právě otevírá! Náplní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - strojírenství (Humpolecko)
Havlíčkobrodsko / Humpolecko
před 5 dny
Umíte konstruovat v 3D? Chcete se podílet na vývoji? Umíte anglicky a chcete jazyk využívat? Pak neváhejte poslat životopis! Vybraný... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny - 2 směnný provoz
Jihlava
před 5 dny
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Chcete pracovat ve 2 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo pro... zobrazit nabídku»
Technolog - programování CNC nebo obrábění
Jihlava
před 5 dny
Máte praxi v technologii ve strojírenské firmě a umíte programovat CNC? Nebo jste naopak specialista na obrábění? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před 5 dny
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - vhodné pro absolventy
Třebíč
před 5 dny
Chcete pracovat v oblasti nákupu? Domluvíte se anglicky? Máte za sebou aspoň min. praxi ve výrobní společnosti? Pak se přihlaste! -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ - apqp
Třebíč
před 5 dny
Máte znalosti z oblasti kvality? Hledáte stabilní práci v úspěšné automotive společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak se neváhejte ozvat na... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
před 5 dny
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
před 5 dny
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ nebo NJ
Vysočina
před 5 dny
Vyznáte se v plastech či kovech? Máte zkušenosti se zákaznickou či dodavatelskou či výrobní kvalitou? Domluvíte se anglicky či německy?... zobrazit nabídku»
Mistr - strojírenství, montáže - 2 směny
Jihlavsko
před 5 dny
Máte praxi ve vedení operátorů výroby či montážníků? Víte, co obnáší práce mistra ve strojírenství? Pak pošlete životopis. V... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)
Vysočina
před 5 dny
Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny výrobní logistiky
Vysočina
před 5 dny
Baví Vás pracovat v čele týmu? Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Máme tu novou příležitost pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu, 40 - 50 000 Kč, bystřicko
Vysočina
před 5 dny
Jsme stabilní, rodinná výrobní společnost z Bystřicka. Do svého týmu hledáme kolegu, který nám pomůže vést naše nákupní oddělení!... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace