Práce v oboru Strojírenství (5450) - strana 54

Strojírenství
Quality manažer
Uherské Hradiště
před 3 dny
Zavedená a prosperující výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce ZODPOVĚDNOST ZA NASTAVENÍ, FUNGOVÁNÍ A ROZVOJ SYSTÉMU... zobrazit nabídku»
Technická podpora - říčany, až 40 000 Kč/měs.
Říčany
před 3 dny
Máte za sebou studium strojírenského zaměření či praxi v oboru homologace? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě... zobrazit nabídku»
Dělník/operátor ve výrobě, až 22 000 Kč/měs.
Praha
před 3 dny
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost a máte zkušenosti z výroby? Výrobní linka Vám není cizí a nebojíte se... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor, až 30 000Kč/měs.
Praha
před 3 dny
Máte zájem o práci ve výrobě a chcete nadále rozšiřovat svoji praxi ve významné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Zámečník, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před 3 dny
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a... zobrazit nabídku»
Seřizovač, lokalita žebrák
Žebrák
před 3 dny
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Inženýr montáže
Prostějov
před 3 dny
Firma, která i přes svou dlouholetou tradici zůstává mladou, dynamickou a flexibilní firmou, hledá INŽENÝRA MONTÁŽE: Pracovní náplň: *... zobrazit nabídku»
Technický kreslič
Prostějov
před 3 dny
Máte alespoň základy německého nebo anglického jazyka a znalost CAD systému? Pak jste vhodným uchazečem na pozici TECHNICKÝ... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Jablonec
před 3 dny
Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici: PROGRAMÁTOR PLC Náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Jablonec
před 3 dny
Máte zkušenosti z logistiky * vedení týmu disponentů logistiky a nákupu * jednání s dodavateli, nastavování procesů, uzavírání smluv a... zobrazit nabídku»
Mechanik, seřizovač
MOST
před 3 dny
Už Vás nebaví automotive a rádi byste přesedlali do nového oboru - jedinečného v rámci Ústeckého kraje? Máte-li zkušenosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Žďár nad Sázavou
před 3 dny
Umíte plánovat výrobu? Znáte strojírenské prostředí a nebojíte se komunikovat s dodavateli a zákazníky v AJ či NJ? Pak je tu nová pozice... zobrazit nabídku»
Procesní specialista výroby
Moravskoslezský
před 3 dny
Máš zkušenosti z oblasti procesního inženýrství? Zajímáš se o nové věci a máš zájem pracovat s novými technologiemi? Potřebujeme... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent|automotive|
Moravskoslezský
před 3 dny
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "MATERIÁLOVÝ... zobrazit nabídku»
Konstruktér|výrobní společnost|35 000 Kč|
Moravskoslezský
před 3 dny
Hledáte společnost, která Vám poskytne stabilní zázemí, možnost využít své zkušenosti v oblasti konstrukce a posune Vás ještě o krok... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality|až 45 000 Kč|
Moravskoslezský
před 3 dny
Pokud jsi absolvent, který se zajímá o oblast kvality či zkušený kvalitář, který hledá možnosti jak se dále rozvíjet, tak čti... zobrazit nabídku»
Technolog
Ostrava
před 3 dny
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici "TECHNOLOG" Pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu|až 35 000 Kč + odměny|Ostravsko
Ostrava
před 3 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí? Hovoříte německým jazykem a máte zájem o práci v mezinárodní společnosti na Ostravsku? Pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - elektro|automotive|až 50 000 Kč|
Moravskoslezský
před 3 dny
Zkušenosti ve výrobní společnosti, orientace v oblasti elektro, VŠ vzdělání a anglický jazyk na komunikativní úrovni jsou jen některé z... zobrazit nabídku»
Technolog procesu vstřikování
Moravskoslezský
před 3 dny
Hledáme technologa, ale né jen tak ledajakého technologa, ale technologa na plasty a vstřikování plastů. Pokud jste to Vy, zajímavá Vás... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace