Práce v oboru Strojírenství (5390) - strana 56

Strojírenství
Operátoři k lisů Turnov 25.000,-Kč
Turnov
před 5 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: 100,- Kč... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Jihomoravský
před 6 dny
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Mzdu, která Vás bude těšit · Zázemí silné mezinárodní HI-TECH společnosti · Otevřenou... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - svoz z rýmařova
Hlubočky
před 6 dny
- skvělé platové ohodnocení 99 Kč/hod - příplatky za odpolední 5 kč/hod - příspěvek na dojíždění (až 50% jízdného) - svozová... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby
okres České Budějovice
před 6 dny
Pro středně velkou strojírenskou společnost sídlící nedaleko Českých Budějovic rozšiřujeme tým přípravy výroby. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mechanik
Brno
před 6 dny
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Brno
před 6 dny
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby a plánování - Znojemsko
Brno
před 6 dny
Zahraniční společnost působící v oblasti strojírenství hledá šikovné mistry výroby nebo seniorní vedoucí výroby pro pozici Vedoucí... zobrazit nabídku»
Výroba slatina - brigáda na jednosměnu
Brno
před 6 dny
Hledáte zajímavou brigádui, vyhovuje Vám lokalita SLATINA (15 minut z Úzké autobusem) a práce ve jednosměnném provozu- Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Výroba slatina - jednosměna
Brno
před 6 dny
Hledáte zajímavou práci, vyhovuje Vám lokalita SLATINA (15 minut z Úzké autobusem) a práce ve jednosměnném provozu? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro instalaci strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 6 dny
Jste fanoušek a nadšenec do elektro schémat a baví Vás bádat a nacházet nejlepší řešení pro zprovoznění strojů, zařízení či malých... zobrazit nabídku»
Pomocný konstruktér
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme pomocného konstrukéta do stabilní mezinárodní firmy v Brně. Čeká na Vás pohodová práce, skvělí kolegové, dobré finanční... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - strojař (35.000 - 70.000 Kč)
Středočeský
před 6 dny
Máte již nějaké obchodní zkušenosti a jste silně technicky založení? Nebojíte se přijít přímo k zákazníkovi, poradit mu, který... zobrazit nabídku»
Pracovník do elektrotechniky (20.000 - 27.000 Kč)
Praha
před 6 dny
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a... zobrazit nabídku»
Firemní právník - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před 6 dny
Hledáme firemního právníka, co se paragrafů neleká, paragrafy, smlouvy, znalost zákona – hledáme svého šampiona, své zkušenosti krátce... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Plánovač montáží hi-tech výroby (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 6 dny
* flexibilní pracovní dobu * stabilní společnost s příjemným kolektivem pracovníků * možnost se vzdělávat a profesně růst * motivační... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér (35.000 - 40.000 Kč)
Praha
před 6 dny
Láká Vás vývoj dopravních prostředků? Máte ve strojírenské konstrukci už nějakou praxi a chcete se naučit něco nového v netradičním... zobrazit nabídku»
Operátor balení a montáže – vhodné i pro absol (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte ukončenou střední školu a nevíte kam dál? Nebo máte zkušenosti a přišel čas na změnu? Umíte číst z technické dokumentace a... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace