Práce v oboru Strojírenství (5500) - strana 56

Strojírenství
Seřizovač CNC brusek, 24 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici SEŘIZOVAČ CNC BRUSEK? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato, 23 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici BRUSIČ NA KULATO? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Soustružník, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici SOUSTRUŽNÍK? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Frézař, 23 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici FRÉZAŘ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české společnosti... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Praha
před týdnem
Pokud máte zájem pracovat v oblasti údržby - elektro, mechaniky a údržby - odpovězte na tento inzerát a staňte se součástí globální... zobrazit nabídku»
Mechanik údržby, okres Rakovník
Praha
před týdnem
Pokud máte zájem pracovat v oblasti údržby - elektro, mechaniky a údržby - odpovězte na tento inzerát a staňte se součástí globální... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog (strojírenství)
Tachov
před týdnem
Do Plzeňského kraje přichází výrobní společnost, která ve svém mateřském regionu patří mezi nejlepší zaměstnavatele.Buďte u jejího... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - Plzeň město
Plzeň - město
před týdnem
Náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Konstruktér- Plzeň město
Plzeň - město
před týdnem
Vaším úkolem bude: - zpracovávání 3D konstrukčních návrhů - vytváření technické specifikace výrobku - vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Technolog
Plzeň - město
před týdnem
Pracovní náplň: -řešení neshod v technické dokumentaci -změnová řízení -tvorba pracovních a technologických postupů a standardů,... zobrazit nabídku»
Inženýr technické dokumentace
Plzeň - město
před týdnem
Jste technicky zdatný absolvent a máte znalost angličtiny? Pošlete své CV! - kontrola dokumentů (Manuál údržby a katalog náhradních... zobrazit nabídku»
Inženýr kontroly kvality,kovy, až 50 000Kč
Havlíčkův Brod
před týdnem
Hledáte nové výzvy v oblasti kvality? Jste systematický a samostatný? Tak to jste náš člověk. Náplň práce bude: - Koordinace... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr s AJ
Vysočina
před týdnem
Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým! Hledáme elektroinženýra se znalostí světového jazyka! Náplň... zobrazit nabídku»
Tiskař|výkonostní prémie + příplatky za přesčas|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti tiskařství a chce pracovat v perspektivní společnosti, která patří ke špičkám v oboru? Pokud ovládáte čtyř a... zobrazit nabídku»
Hledáme čerstvé absolventy technických oborů! od 110 Kč/hod
Plzeň - Štěnovice
před týdnem
* smlouva na hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * 500 Kč BONUS za doporučení kamaráda, který odpracuje min. 1. měsíc *... zobrazit nabídku»
Obsluha kompletační linky - nástupní bonus 10000 Kč (GR)
Plzeň - Štěnovice
před týdnem
A co Ti za to nabízíme? - jednorázový bonus ve výši 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - možnost práce pro... zobrazit nabídku»
Developer C# .NET, vhodné i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Baví Vás nové technologie? Chtěli byste vykonávat vývojářskou činnost a výsledek práce si vyzkoušet hned v akci? K tomu Vás láká... zobrazit nabídku»
SW Tester s ccna (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Zajímáte se o oblast automatického testování? Máte zkušenost s testováním fungování systémů a aplikací? K tomu všemu se orientujete v... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Praha (až 50.000 Kč)
Praha
před týdnem
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející CAD software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás práce, kde budete... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Zajímala by Vás práce, kde bude vývojářský tým na svém místě a budete spolu s ním programovat jádro 3D konstrukčního a simulačního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace