Práce v oboru Strojírenství (5300) - strana 56

Strojírenství
Product manager
Zlínský
před 3 dny
* Různorodnou a velmi zajímavou práci * Komunikace se zákazníky na mezinárodní úrovni * Motivující finanční ohodnocení - zajímavá... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - Kovovýroba
Plzeň
před 3 dny
- Interní a externí zaškolení v oblasti konstrukce a technologie - Rozšiřování odborných znalostí v oblasti výrobních přípravků a... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Jihomoravský
před 3 dny
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * Odborné vzdělávání, jazykové kurzy * Firemní akce, závodní stravování * Flexibilní... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení vývoje a legislativy
Jihomoravský
před 3 dny
* práci v moderním prostředí stabilní společnosti * flexibilní pracovní dobu, dny dovolené navíc * příspěvky na stravování a... zobrazit nabídku»
Specialista legislativy ve strojírenství
Jihomoravský
před 3 dny
* práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti * flexibilní pracovní dobu, dny dovolené navíc * příspěvky na stravování a... zobrazit nabídku»
Vývojář s AJ
Jihomoravský
před 3 dny
* Zázemí prosperující mezinárodní společnosti * Jazykové kurzy a odborné vzdělávání * Příspěvek na stravování, firemní večírky... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Brno-venkov
před 3 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Mistr výroby - od 35.000
Brno Modřice
před 3 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Mistr výroby Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/dělnice
Mikulov
před 3 dny
Montážní dělník/dělnice Vaše náplň práce> Jednoduchá manuální montáž kabelů a kabelových svazků > Obsluha jednoduchých... zobrazit nabídku»
Seřizovač údržbář
Zliv
před 3 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky. Vaše náplň práce > seřizování a odstraňování závad na... zobrazit nabídku»
Technologický specialista
Vysočina
před 3 dny
* Zajímavé finanční ohodnocení * Roční odměny * Příspěvek na stravování * Příspěvek na vzdělávání * Místo výkonu práce je... zobrazit nabídku»
Technolog zakázkové výroby
Vysočina
před 3 dny
* Zázemí stabilní společnosti * Roční prémie * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy * Místo výkonu práce je na Vysočině zobrazit nabídku»
Technik z oblasti polovodičového průmyslu (m/ž)
Dresden
před 3 dny
Wir bieten / Nabízíme: Gehalt ab 14 Euro pro Stunde / plat od 14 eur za hodinu Nacht-, Wochenend- und Feiertagszuschläge / příplatky za... zobrazit nabídku»
Supervisor plánování
okr. Brno-venkov
před 3 dny
Pro významnou, zahraniční výrobní strojírenskou společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici: Supervisor plánování Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Specialista extruzí
Vysočina
před 3 dny
* Zázemí menší společnosti s mezinárodní působností * Příspěvek na stravování * Kvartální odměny * Příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jihomoravský
před 3 dny
* Různorodou práci v přátelském týmu * Zázemí ve stabilní a rozvíjející se společnosti * Šanci na profesní a osobní rozvoj *... zobrazit nabídku»
Konstruktér - mechanika
Jihomoravský
před 3 dny
* Zajímavou práci v přátelském kolektivu * Zázemí ve stabilní a rozvíjející se společnosti * Možnost profesního a osobního rozvoje *... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologického oddělení
Liberecký
před 3 dny
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * Vedoucí pozici v automotive * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Věrnostní... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů
Liberecký
před 3 dny
* Zajímavé finanční ohodnocení * Zázemí mezinárodní společnosti * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní pojištění... zobrazit nabídku»
Zkušený konstruktér
Vysočina
před 3 dny
* zázemí prestižní společnosti * stravenky * příspěvek na dopravu * sezónní finanční odměny * místo výkonu práce: okres... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace