Práce v oboru Strojírenství (5782) - strana 57

Strojírenství
Klempíři Praha 45.000,-Kč
Praha
před týdnem
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 160,- po... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135, CO2
Plzeň, Praha, Hranice
před týdnem
170,-Kč/hod.v čistém + další výhody práce na HPP - dlouhodobé pracovní uplatnění nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 125Kč/h
Mladá Boleslav, Rychnov nad Knežnou
před týdnem
- Nástupní plat 90Kč/h - 125Kč/h - Možnost týdenních záloh - Hrazené ubytování a doprava - Zajištěné svozy zobrazit nabídku»
Lakýrníci Praha / 40.000,-Kč
Praha
před týdnem
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 120,-Kč,... zobrazit nabídku»
Specialista na zapisování kusovníků
Luhačovice
před týdnem
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka plánování výroby/ absolvent
Benátky nad Jizerou
před týdnem
- příjemné pracovní prostředí - roční prémie - 4 týdny dovolené + 5 sickdays - flexibilní pracovní doba - stravenky... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Nýrsko
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou plastových technických výlisků pro elektrotechnický, automobilový a... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení engineeringu
Plzeňsko
před týdnem
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Údržbář - formař
Plzeň
před týdnem
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Process engineer (40 - 45.000,-Kč)
Plzeňský
před týdnem
Hledáte zaměstnání, kde uplatníte technické znalosti a získanou praxi ve výrobní společnosti? Jste zodpovědný a organizačně schopný... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač
Žďárecko
před týdnem
- motivující platové ohodnocení - stabilní zaměstnání v české společnosti - 5 týdnů dovolené - příspěvek ma na penzijní fond nebo... zobrazit nabídku»
Specialista/Vedoucí provozu kogeneračních jednotek/ Energetik
Paskov
před týdnem
· Velký potenciál vypracovat se na vedoucího divize Energetika · Příjemné, přátelské až rodinné prostředí · Nadstandardní finanční... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP/ HSE
Kuřim
před týdnem
- implementace legislativních a korporátních požadavků BOZP - školení nových zaměstnanců a dodavatelů - posouzení bezpečnosti strojů a... zobrazit nabídku»
Project manager pro střelecký simulátor
Brno
před týdnem
Šli byste si někdy zastřílet, respektive spíš jen tak trochu potrénovat? Rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? Zkuste to s námi... zobrazit nabídku»
Konstruktér bez jazyka
Senice na Hané
před týdnem
Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici KONSTRUKTÉR Náplň práce: - tvorba... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
Zlín
před týdnem
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Žďár nad Sázavou
před týdnem
BOZP a PO je Vaše parketa? Máte příslušnou certifikaci a praxi v rámci firmy jako BOZP a PO specialista? Pak se neváhejte přihlásit. Tato... zobrazit nabídku»
Strojní údržbář
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Chcete pracovat na oddělení údržby? Bydlíte na Žďársku? Váš úkol bude zabezpečovat strojní zařízení. Máte už zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»
Cenař
Ostrava
před týdnem
Jste technicky zdatní, máte zkušenosti z výrobní společnosti a nedělá Vám problém komunikovat a vyjednávat? Pošlete nám svou reakci na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/strojírenství
Ostrava
před týdnem
Procesní inženýři pozor! Pro ty z Vás, kteří mají zkušenosti na této pozici, mají dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace