Práce v oboru Strojírenství (5378) - strana 57

Strojírenství
Seřizovač, lokalita žebrák
Žebrák
před 4 dny
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Dispečer vzduchotechniky a energetiky, až 30 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Pracoval/a jste již na pozici dispečer energetiky a vzduchotechniky? Vzduchotechnika Vás baví a je to obor, ve kterém byste se chtěl/a... zobrazit nabídku»
Mechanik - seřizovač, až 33 000Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Zajímají Vás stroje? Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěli byste pracovat v oddělení údržby? Máme pro Vás nabídku pozice... zobrazit nabídku»
Dělník/operátor ve výrobě, až 28 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost a máte zkušenosti z výroby? Výrobní linka Vám není cizí a nebojíte se... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor, až 32 000Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zájem o práci ve výrobě a chcete nadále rozšiřovat svoji praxi ve významné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Zlín
před 4 dny
Hledáme dokonalý sled ingrediencí v jednom člověku! Základní suroviny jsou: * špetka konstruktéra * lžička technologa * kopa nadšení pro... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů, Jihlava, 27 - 40 000 Kč
Jihlava
před 4 dny
Rozvíjející se firma na Jihlavsku přijme do svého týmu schopného a aktivního technologa, se zkušenostmi se vstřikováním plastů! Vaší... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 37 - 55 000 Kč
Jihlava
před 4 dny
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, Jihlava, 35 – 50 000 Kč
Jihlava
před 4 dny
Hledá se kvalitář! Zkratky typu FMEA, 8D, SPC a MSA ti nejsou cizí? Tak to hledáme právě tebe, neváhej a zašli svůj životopis už... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr, 25-40 000 Kč, Trutnovsko
Královéhradecký
před 4 dny
Chcete pracovat na nových projektech? Máte vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky? V tom případě se staňte členy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, 25 - 40 000 Kč, Trutnovsko
Královéhradecký
před 4 dny
Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte zkušenosti s kvalitou a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Domluvíte se anglicky? Přidejte se... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr s AJ, automotive
Pardubice
před 4 dny
Hledáme šikovného STROJNÍHO INŽENÝRA do oddělení vývoje pro mezinárodní společnost působící v automotive. Co Vás čeká? *... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Moravskoslezský
před 4 dny
Máš zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů a umíš pracovat s konstrukční dokumentací? A pokud chceš pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Procesní specialista výroby
Moravskoslezský
před 4 dny
Máš zkušenosti z oblasti procesního inženýrství? Zajímáš se o nové věci a máš zájem pracovat s novými technologiemi? Potřebujeme... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Moravskoslezský
před 4 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Pro našeho... zobrazit nabídku»
Mistr, až 30 000 Kč
Moravskoslezský
před 4 dny
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Mistr. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Produkt manažer
Moravskoslezský
před 4 dny
Pro významnou českou společnost, působící v oblasti topenářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKT MANAŽER/KA. Náplň... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Ostrava
před 4 dny
Využijte jedinečnou příležitost využít své zkušenosti a pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost. V současnosti hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Inženýr energetiky
Moravskoslezský
před 4 dny
Hledáme zkušeného energetika z výrobní firmy. Potřebujeme znalosti angličtiny a celkovou orientaci v energetických procesech. Pozice INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Stavební inženýr
Moravskoslezský
před 4 dny
Hledáme zkušeného stavebního inženýra, který má zkušenosti s investicemi ve výrobní společnosti. Pokud jste STAVEBNÍ INŽENÝR a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace