Práce v oboru Strojírenství (5070) - strana 57

Strojírenství
Quality engineer, 30-40 000 Kč,
Trutnov
před 5 dny
Máme pro Vás výjimečnou pracovní příležitost z oblasti KVALITY! Pro našeho klienta, mezinárodní zahraniční výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky|mezinárodní výrobní společnost|až 50 000 Kč|
Moravskoslezský
před 5 dny
Jste profík, který se orientuje v oblasti procesní technologie, oblast automotive je mu blízká a hledáte změnu? Pak my hledáme možná právě... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Ostrava
před 5 dny
Jsi strojař s výbornou znalostí výkresové dokumentace a schopností se domluvit anglicky? Láká Tě působit v mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
Technolog slévání - až 60 000 Kč, Kladno
Kladno
před 5 dny
Máte zkušenosti ze slévárenské technologie a chcete pracovat v příjemném a dlouhodobě stabilním pracovním prostředí? Pro výrobní... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér / technolog - jemná mechanika
Kolín
před 5 dny
Jedinečná příležitost jak získat praxi s přesným strojírenstvím! Do společnosti, která se zabývá výrobou jemné mechaniky právě... zobrazit nabídku»
Disponent/ka plánování výroby
okres Vyškov
před 5 dny
zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu neustálý rozvoj a... zobrazit nabídku»
Projektant elektro – silnoproud, měření a regulace, automatizace
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských... zobrazit nabídku»
Koordinátor fmea
Brno-jih
před 5 dny
zajímavou práci v prostředí finančně silné nadnárodní společnosti 5 týdnů dovolené pružnou pracovní dobu závodní... zobrazit nabídku»
Aplikační technik pro exportní teritoria
Šumperk
před 5 dny
samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti kontakty a spolupráce se zahraničními... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Brno jih
před 5 dny
zajímavá práce v prostředí finančně silné nadnárodní společnosti 5 týdnů dovolené pružnou pracovní dobu závodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Brno - jih
před 5 dny
Motivující platové ohodnocení Docházkový bonus (pololetní) Nadstandardní příplatky Stravenky Moderní pracovní prostředí Dovolená 5... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okr. Olomouc
před 5 dny
zázemí trvale se rozvíjející společnosti spolupráci v menších týmech s individuálním přístupem úzkou spolupráci s kolegy ze... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro CEE (řídící systémy strojů)
Brno - jih
před 5 dny
Práci pro zavedenou zahraniční firmu s více než 100 letou tradicí stability a jistoty stálého zaměstnání Pracovní ochranné pomůcky,... zobrazit nabídku»
Referent řízení zakázek
okr. Přerov
před 5 dny
zázemí silné mezinárodní společnosti podnikající v oblasti automotiv přátelské pracovní prostředí, práci v mezinárodních týmech... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního oddělení
okres Žďár nad Sázavou
před 5 dny
- velmi dobré mzdové podmínky - 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Senior Konstruktér - Lead Designer
okres Přerov
před 5 dny
Zázemí stabilní firmy s možností profesního růstu Mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností Atraktivní balík zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Operátor inspektor- kmenový zaměstnanec (doba neurčitá)
Brno
před 5 dny
zaměstnání v kmeni společnosti s pracovní smlouvu na dobu neurčitou stabilní práce ve společnosti, které velmi záleží na kvalitě... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost v oblasti údržby!
Moravskoslezský kraj
před 5 dny
Považujete se za odborníka v oblasti ÚDRŽBY a toužíte uplatnit své zkušenosti ve stabilní strojírenské společnosti zaměřující se na... zobrazit nabídku»
Odborník na technickou dokumentaci
Olomoucký kraj
před 5 dny
Poohlížíte se momentálně po zaměstnání, kde Vám pomohou realizovat Vaši touhu po profesním rozvoji a ocení Vaše zkušenosti a zapálení?... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Olomoucký kraj
před 5 dny
Koho hledáme? Pro nadnárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, dodávající své výrobky zákazníkům do celého... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace