Práce v oboru Strojírenství (4954) - strana 58

Strojírenství
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
před týdnem
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Hledá se kvalitní absolvent na Quality Engineera
Jihomoravský
před týdnem
Můžeš se těšit na příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, čtvrtletní bonusy, 13. plat, flexibilní pracovní dobu, týden... zobrazit nabídku»
Plánovač - supply chain
okres Prachatice
před týdnem
- Perspektivní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti - Velmi dobré finanční ohodnocení - Osobní i profesní růst - Odborné... zobrazit nabídku»
Manažer kvality v potravinářství - seniorní pozice
Táborsko
před týdnem
- Zázemí expandující mezinárodní výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou řediteli závodu - Motivační systém ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Procesní technik výroby junior - Hořicko
Královéhradecký
před týdnem
- práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
České Budějovice
před týdnem
- Zázemí stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Nahazovač,stříhač,ukladač
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > zajištění ukládání... zobrazit nabídku»
Strojník narážeč střídač
Ostrava - Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > přípravné práce pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér/projektový inženýr
Prostějov
před týdnem
Jste vysokoškolsky vzdělaný, baví Vás různorodá práce? Chcete komunikovat se zákazníky a bavit se na technické úrovni? Pokud ano, pošlete... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Olomoucký
před týdnem
Hledám operativního nákupčího, který je nakloněn nové pracovní příležitosti. Pokud chcete pracovat pro stabilní společnost pošlete mi... zobrazit nabídku»
Development engineer - možné i pro absolventy
Olomouc
před týdnem
Chcete být členem týmu, který zavádí nové produkty do výroby? Pokud ano, pošlete mi Váš životopis. Vaší pracovní náplní bude: *... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Olomouc
před týdnem
Jeden z top zaměstnavatelů v Olomouckém kraji rozšiřuje svůj tým Konstruktérů. Náplň práce: - tvorba a úpravy výkresové a... zobrazit nabídku»
Technolog slévárny
Hrádek nad Nisou
před týdnem
Máte praxi z automotive na pozici technologa? Znáte systémy SIEMENS? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci?... zobrazit nabídku»
Projektový technolog 30-50 000Kč - šance i pro absolventy
Hrádek nad Nisou
před týdnem
Vyznáte se ve strojírenství? Chcete pracovat na projektech v automobilovém průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy a umíte pracovat v CAD... zobrazit nabídku»
Procesní kontrolor
Liberecký
před týdnem
Je kvalita v automotive Váš obor? Ovládáte 3D meření a vyznáte se v technické dokumentaci? Tak nám napište! Nově obsazujeme pozicic:... zobrazit nabídku»
Operátor CNC (přestupní bonus 20 000 Kč) - hulín
Hulín
před týdnem
Šance i pro absolventy ŠKOL! Prosperující výrobní společnost v HULÍNĚ s českým vedení a dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
před týdnem
Končíte vysokou či střední školu a hledáte uplatnění na začátek Vaší kariery?! Ve stabilní automotive společnosti Vám k Vašemu... zobrazit nabídku»
Konstruktér,Jihlava, příležitost pro absolventy
Jihlavsko
před týdnem
Z důvodu rozšiřování portfolia výroby rozšiřujeme náš tým konstruktérů. Ať už máte čerstvě zaschlý vysokoškolský diplom nebo... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr elektro [Automotive]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
IP Coordinator (#9144011) (Humpolec, CZ)
Vysočina
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: IP Coordinator Popis... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace