Práce v oboru Strojírenství (5526) - strana 58

Strojírenství
Soustružník - konvenční obrábění (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s klasickým soustružením a máte chuť se v této oblasti realizovat? Nabízíme práci na HPP v zavedené větší... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s CNC frézkou a operačním systémem Sinumerik nebo Fanuc? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? V tom případě nás... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC třískové obrábění (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pracovní příležitost pro zkušené "Seřizovače CNC soustruhů nebo frézek nebo brusek". Práce v moderním výrobním areálu větší... zobrazit nabídku»
Brusič kovů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máme v Brně novou výrobní halu, postaráme se Vám o ochrané pomůcky, dostanete stravenky a týden dovolené navíc a Vaši náročnou práci... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality - Ostrava a okolí
Ostrava
před týdnem
- Dobré firemní zázemí a prac.podmínky - Přátelský kolektiv - Nástup na dohodu o provedení práce (DPP) nebo na dohodu o pracovní... zobrazit nabídku»
Prodejce MOD
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Specialista na obsluhu stroje (nástup ihned)
Olomouc
před týdnem
Zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Produktový vedoucí
okr. Olomouc
před týdnem
* práce ve stabilní zahraniční firmě * široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání * příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
okr. Olomouc
před týdnem
* zajímavá práce v zavedené mezinárodní rostoucí společnosti * možnost seberealizace a profesního rozvoje * odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Manažer CNC obrábění – jednatel - Chomutov
Chomutov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojním obráběním a to jak na CNC strojích, tak i klasickým obráběním kovů a plastů,... zobrazit nabídku»
Technolog lakovny (strojírenství)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Zajímavé finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Školení... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Náchodsko
před týdnem
- perspektivní zaměstnání - možnost profesního růstu - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Manažer provozu
Plzeň
před týdnem
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Velmi dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností - Zaměstnanecké výhody... zobrazit nabídku»
Technik / Elektrotechnik + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před týdnem
práci v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Česká Lípa
před týdnem
- zajímavé mzdové ohodnocení, - příspěvky na dopravu, - 2 stravenky na den, - prémie, - stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci, ... zobrazit nabídku»
Obsluha 5-osého centra DMG
Plzeň
před týdnem
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Odpovídající finanční ohodnocení - Týden dovolené navíc - Příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Operátor výrobních strojů: 19 000,- (Městec - Jaroměř/Náchod)
Městec (Nahořany - okres Náchod)
před týdnem
Měsíční výdělek až 19 000 Kč Prémie až 25 % závislé na výkonu zaměstnance Příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod, noční 12... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Tachov
před týdnem
- Odpovídající finanční ohodnocení - Firemní benefity - Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno
před týdnem
Pro velmi prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > zavádění a zlepšování... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Brno
před týdnem
Pro velmi prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Vedení a koordinace práce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace