Práce v oboru Strojírenství (5100) - strana 60

Strojírenství
Trainee program pro absolventy
okr. Nový Jičín
před 6 dny
* zajímavou různorodou práci v rámci nadnárodního koncernu * zajímavé finanční ohodnocení * možnost získat cenné zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: vyšší a střední management ve výrobě!
Moravskoslezský kraj
před 6 dny
Koho hledáme? Máme skvělou kariérní příležitost pro manažery/ky ve strojírenské společnosti zaměřující se na automobilový průmysl!... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/dělnice v Mikulově
Mikulov
před 6 dny
Montážní dělník/dělnice Vaše náplň práce> Jednoduchá manuální montáž kabelů a kabelových svazků > Obsluha jednoduchých... zobrazit nabídku»
Lean specialista
Plzeň
před 6 dny
- velmi dobré platové ohodnocení - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - optimalizace výrobních procesů
Moravskoslezský kraj
před 6 dny
zajímavá práce v mezinárodní firmě spojená s cestováním Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Roční prémie a další... zobrazit nabídku»
Měřící technik, metrolog - 3D
Moravskoslezský kraj
před 6 dny
Pružnou pracovní dobu a smlouvu na dobu neurčitou Příležitost aktivně uplatnit své zkušenosti a rozvíjet se v dynamické firmě... zobrazit nabídku»
Měřící technik - 3D
Moravskoslezský kraj
před 6 dny
nadstandartní platové ohodnocení a příspěvky (zdravotní péče, penzijní připojitění, vzdělávání...) dva týdny dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberecký kraj
před 6 dny
práce se špičkovým 3D software (práce SW Autocad a Inventor) zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér
Ústeckoorlicko
před 6 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice- zaškolení na 3D konstrukční SW -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - znalost solidworks výhodou
okr. Olomouc
před 6 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Svářeč
Karlovarský
před 6 dny
Požadujeme: svářecí průkaz ( svařování CO2) znalost čtení technických výkresů zručnost praxe v oboru výhodou Nabízíme: ... zobrazit nabídku»
Montážní operátor
Ústecký
před 6 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv , hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní operátor. Náplň práce: -montáž... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr s aj/nj
okr. Strakonice, okr. Písek
před 6 dny
práce na dobu neurčitou 25 dnů dovolené závodní stravování školení a jazykové kurzy na pracovišti příspěvek na dopravu i na... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu s NJ
okr. Přerov
před 6 dny
* akční různorodou práci ve stabilní zahraniční společnosti s dlouhodobou pracovní jistotou * seberealizaci a možnost podílet se na... zobrazit nabídku»
SW/HW specialisté #7135623 (Praha, CZ)
Praha
před 6 dny
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»
Metrolog #6612231 (Praha 4, Česká republika)
Praha
před 6 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
SW/HW Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před 6 dny
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Technik se znalostí NJ
okr. Šumperk
před 6 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Možnost profesního růstu Možnost odborného i jazykového vzdělávání Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Technolog - J28016
okr. Svitavy
před 6 dny
* odpovídající mzdové ohodnocení * zázemí stabilní společnosti s potenciálem velkého růstu * možnost závodního stravování *... zobrazit nabídku»
CNC frézař F-M
Sviadnov
před 6 dny
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Dlouhodobá spolupráce - Nástup ihned po spravení pracovní zkoušky - Možnost přesčasů (po... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace