Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 60

Strojírenství
Obráběč kovů
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»
Rovnač za tepla
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»
Inženýr produktu a projektů
Prostějov
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou elektronických součástek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr produktu... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor
Rohatec u Hodonína
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny, se... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Pardubice
Pardubice
před 5 dny
- 150 Kč/h + příplatky dle ZP za noční, víkendy atd. - Možnost zajištění ubytování - odborná pomoc koordinátora v pracovně-právních... zobrazit nabídku»
Rozpočtář ve strojírenství – zakázková výroba
Ústecký
před 5 dny
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů? Chcete se stát součástí silné společnosti, kde budete mít možnost se dále rozvíjet? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - strojírenství
Ústecký
před 5 dny
Chcete se realizovat na samostatné obchodní pozici v oblasti strojírenství a podílet se na úspěšných projektech v této oblasti? Ovládáte... zobrazit nabídku»
Výpočtář
Ústecký
před 5 dny
Bavila Vás na škole matematika a notujete si, když máte vypočítat zapeklitý příklad? Baví Vás výpočty a chcete se jim věnovat v rámci... zobrazit nabídku»
MISTR/MISTROVÁ MONTÁŽÍ
Okres Vyškov
před 5 dny
Zajímá Vás oblast automotive a poohlížíte se momentálně po zázemí ve stabilní výrobní společnosti na vedoucí pozici? Pak pro Vás... zobrazit nabídku»
Zámečník/svářeč - Plzeň
Plzeňský
před 5 dny
Náplň práce: - svářečské a zámečnické práce při servisu vlastního strojního a vozového parku firmy - opravy výrobních... zobrazit nabídku»
Projektant/konstruktér ocelových a betonových konstrukcí
Brno
před 5 dny
mzdu od 27-30 000 Kč práce pro zahraničního partnera po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů a zařízení/muži/ženy
Ústecký
před 5 dny
Pro našeho klienta hledáme zručné pracovníky muže i ženy Náplň práce: - obsluha u stroje Požadujeme: - spolehlivost - ochotu pracovat v... zobrazit nabídku»
Operátor / ka skladu i bez praxe s náborovým příspěvkem 3.000 Kč
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu. Nabízíme - zajímavé finanční ohodnocení fix +... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje - obchodní specialista
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, pobočku německé společnosti, která patří k předním evropským dodavatelům hutního materiálu (plechy, trubky, profily,... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér / Vedoucí vývojového týmu
Liberecký
před 5 dny
Pro mezinárodní výrobní společnost obsazujeme strategickou roli Vývojového konstruktéra / Vedoucího projektů. Náplň práce: Vývoj... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Pardubicko
před 5 dny
- práce v silné a perspektivní zahraniční společnosti - osobní a odborný růst - perspektiva navýšení mzdy po zapracování  - práce ve 2... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
před 5 dny
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Stod
před 5 dny
Co Vám můžeme nabídnout? nástupních 140 Kč/hod 5 týdnů dovolené placené jazykové kurzy a další vzdělávání vánoční... zobrazit nabídku»
Disponent s němčinou
Jihomoravský kraj, okres Vyškov
před 5 dny
Zajímá Vás oblast NÁKUPU a TOKU MATERIÁLU, mluvíte německy a hledáte profesní uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti? Pak pro... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Zlínský kraj
před 5 dny
- stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - zaškolení - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace