Práce v oboru Strojírenství (5640) - strana 61

Strojírenství
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
před týdnem
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | automotive
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: MISTR VÝROBY Náplň... zobrazit nabídku»
3D CAD konstruktér | Praha východ
Praha
před týdnem
Pro významného klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR. Vaší zodpovědností bude: - konstrukce výfuků... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - elektro motory
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem industriální a železniční automatizace hledá... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér senior
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost hledá kolegy na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR- SENIOR Náplní práce... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér | absolvent VŠ
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem a konstrukcí kolejových vozidel hledá kolegy na... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | Praha | až 65 000,-
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | až 65 000 Kč
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste zkušený mechanický konstruktér? Se zkušenostmi s kovy?... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | až 60 000 Kč
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, hledá kolegy na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER. Vaší... zobrazit nabídku»
Kreslič | solidworks | až 30 000 Kč
Kolín
před týdnem
Máte SŠ vzdělání technického směru? Ovládáte dobře SolidWorks? Pak neváhejte a čtěte dál!!! Pro nadnárodní výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér | jednoúčelové stroje | Praha
Praha
před týdnem
Máte zkušenost z konstrukcí jednoúčelových strojů a hledáte nové uplatnění? Už Vás nebaví pracovat ve velké firmě a raději byste... zobrazit nabídku»
Group leader - hydraulics | automotive
Příbram
před týdnem
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníka... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - pohony a komponenty
Praha
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti se zaměřením na vývoj v automobilovém průmyslu na pozici STROJNÍ... zobrazit nabídku»
Kreslič | Příbramsko
Příbram
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: KRESLIČ Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Konstruktér| 40 000 - 45 000 Kč
Praha
před týdnem
Významná mezinárodní výrobní společnost, dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do oddělení mechanické... zobrazit nabídku»
Safety inženýr - kolejová vozidla
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významného hráče v oblasti kolejových vozidel hledáme vhodného uchazeče na pozici Safety inženýr - kolejová... zobrazit nabídku»
Kalkulant/ka
Královéhradecko
před týdnem
 - pružná pracovní doba  - jazykové kurzy  - 5 dní dovolené navíc  - firemní benefity  - profesní a osobní rozvoj  - nadnárodní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality junior (28.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nadnárodní výrobní společnost přijme nového kolegu na pozici "Inženýr kvality". Máte chvíli po škole a zatím jste nestihli na obdobné... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte technické vzdělání a láká Vás práce v nákupu? Zahraniční společnost zaměřená na hi-tech výrobu hledá do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
Elektromechanik pro opravy a údržbu linek (20.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Zajímá Vás práce ve stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky ve svém oboru, s možností využití nejmodernějších... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace