Práce v oboru Strojírenství (5792) - strana 62

Strojírenství
Process engineering manager
Ostrava
před týdnem
Nastala doba, kdy byste zvažovali změnu, využili Vaše dosavadní zkušenosti a rádi byste se stali členem TOP managementu? Měli bychom pro Vás... zobrazit nabídku»
Manažer výroby, 70-90 000Kč
Nový Jičín
před týdnem
Hledáte novou výzvu a rádi byste pracovali v oblasti automobilového průmyslu? Jste rozeným leadrem, který je schopen komunikovat v anglickém ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/automotive
Valašské Meziříčí
před týdnem
* Zlepšování výrobního procesu * Rozvíjení a udržování programu * Dokumentace postupů, schémat, instrukcí pro operátory * Spolupráce s... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
před týdnem
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)
Frýdek-Místek
před týdnem
Nehledáme roboty, ale spolehlivé pracovníky do výroby na montážku linku: - obsluha montážních linek (automobilový průmysl) - vrtání,... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)
Frýdek-Místek
před týdnem
Hledáte práci ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročnější práce? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky na montážní... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektroúdržbář (Havířov)
Havířov
před týdnem
Chcete být součástí rozjezdu a provozu nového výrobního závodu? Máte zkušenosti z údržby, elektroúdžby a platnou vyhlášku 50? Pak... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektroúdržbář - Karviná
Karviná
před týdnem
Máte pracovní zkušenosti z údržby nebo elektroúdržby ve výrobní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis. Hledáme... zobrazit nabídku»
Quality engineer | automotive | příležitost pro absolventy
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před týdnem
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: QUALITY ENGINEER Vaším úkolem bude: * hledání kořenových... zobrazit nabídku»
Lean inženýr | strojírenství | až 60 000,-
Slaný
před týdnem
Německá výrobní společnost hledá dalšího kolegu/kolegyni do týmu na pozici LEAN INŽENÝR. Hlavní zodpovědností bude: - Optimalizace... zobrazit nabídku»
Technolog | strojírenství | možnost pro absolventy
Slaný
před týdnem
Německá výrobní společnost hledá dalšího kolegu/kolegyni do týmu na pozici TECHNOLOG. Hlavní zodpovědností bude: * Zpracování podkladů... zobrazit nabídku»
Kreslič | Příbramsko
Příbram
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: KRESLIČ Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - pohony a komponenty
Praha
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti se zaměřením na vývoj v automobilovém průmyslu na pozici STROJNÍ... zobrazit nabídku»
Group leader - hydraulics | automotive
Příbram
před týdnem
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníka... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | až 60 000 Kč
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, hledá kolegy na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER. Vaší... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | až 65 000 Kč
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste zkušený mechanický konstruktér? Se zkušenostmi s kovy?... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | Praha | až 65 000,-
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér | absolvent VŠ
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem a konstrukcí kolejových vozidel hledá kolegy na... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér senior
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost hledá kolegy na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR- SENIOR Náplní práce... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - elektro motory
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem industriální a železniční automatizace hledá... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace