Práce v oboru Strojírenství (5298) - strana 64

Strojírenství
Strojní údržbář
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Chcete pracovat na oddělení údržby? Bydlíte na Žďársku? Váš úkol bude zabezpečovat strojní zařízení. Máte už zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro výrobu
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Chcete uplatnit své zkušenosti z nákupu služeb a komponentů? Pak se přihlaste, nová příležitost se právě otevírá na Žďársku!... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ/NJ
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Technik na montážní oddělení
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Vyznáte se v kovových materiálech pro výrobu a jejich vlastnostech či v oblasti elektra, mechaniky, pneumatiky a konstrukce? Znáte proces... zobrazit nabídku»
Specialista - optik ve výrobě|bez anglického jazyka|až 40 000 KČ|
Ostrava
před týdnem
!!! HLEDÁME ABSOLVENTY I ZKUŠENÉ UCHAZEČE !!! Hledáme někoho, kdo se vyzná ve fyzikálních zákonech a oblast optiky mu není cizí. Pokud... zobrazit nabídku»
Zámečník nebo instalatér ve Švýcarsku
Zürych
před týdnem
Mzda 32 - 36 CHF/hodina (710 - 800Kč/hod) cca 120.000 - 150.000 Kč /měsíc Diety 12 - 16 CHF/den (265 - 355 Kč/den) Zajistíme ubytování... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro instalaci strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste fanoušek a nadšenec do elektro schémat a baví Vás bádat a nacházet nejlepší řešení pro zprovoznění strojů, zařízení či malých... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máš technické znalosti a baví tě obchod? Nechceš sedět celý den v kanceláři? Tak se přidej k nám! Čeká Tě zajímavá a různorodá... zobrazit nabídku»
Pracovník do elektrotechniky (20.000 - 27.000 Kč)
Praha
před týdnem
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (20.000 - 35.000 Kč)
Praha
před týdnem
Jste zkušený elektromechanik nebo jste právě dokončili školu a hledáte pracovní uplatnění? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám... zobrazit nabídku»
Obsluha lisovacích automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné operátory pro obsluhu... zobrazit nabídku»
Obsluha soustružnických automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné soustružníky pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Oblast Brno-jih (dobrá dostupnost MHD)
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců? Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem? Pro rozvíjející se... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů - Třebíčsko
 lokalita Třebíčsko
před týdnem
Pro našeho klienta, tuzemskou stabilní a prosperující společnost, hledáme šikovného kandidáta či kandidátku na pozici – Specialista... zobrazit nabídku»
Strojník - seřizovač strojů, Hodonínsko
lokalita Hodonínsko
před týdnem
Pro našeho zákazníka, mezinárodní renomovanou výrobní společnost, hledáme z důvodu posílení týmu Strojník – seřizovač... zobrazit nabídku»
Lisař – nástrojař
 Hustopeče
před týdnem
Pracovali jste někdy u lisů a u lisovacích nástrojů? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní... zobrazit nabídku»
Montér pro výrobní firmu - Jedna směna - Nástup ihned
Brno
před týdnem
Flexibilní pracovní doba a jednosměnný provoz Stabilní zaměstnání ve KMENI a zázemí mezinárodní firmy Velmi dobré platové... zobrazit nabídku»
Jeřábník sk. 0
Kopřivnice
před týdnem
- výborné platové podmínky - platový růst - 25 dní dovolené - zvýhodněné stravné - zázemí silné a stabilní společnosti -... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Královehradecko
před týdnem
 - nabídka práce na HPP  - zázemí stabilní společnosti  - nabízíme osobní a profesní rozvoj  - otevřená pozice pro zkušené i junior... zobrazit nabídku»
Obráběč plastu, operátor CNC stroje - mzda až 25000Kč!
Planá nad Lužnicí
před týdnem
Nabízíme: - nástup ihned - na 1 rok poté možno na dobu neurčitou - mzda 20000 - 25000Kč dle praxe a zkušeností - dovolená, závodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace