Práce v oboru Strojírenství (5096) - strana 64

Strojírenství
Technický a vývojový pracovník kogeneračních jednotek (30-43.000)
Brno
před týdnem
Pro prestižní, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Návrh technických řešení kogeneračních... zobrazit nabídku»
Technický a vývojový pracovník kogeneračních jednotek (30-43.000)
Brno
před týdnem
Pro prestižní, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Návrh technických řešení kogeneračních... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Rožnovsko
před týdnem
Pro stabilní mezinárodní společnost, hledáme pracovníka na pozici NÁKUPČÍ Vaší náplní práce bude: * řešení strategického nákupu,... zobrazit nabídku»
Ředitel nákupu a logistiky
Rožnovsko
před týdnem
Pro stabilní mezinárodní společnost, hledáme pracovníka na pozici ŘEDITEL NÁKUPU A LGOISTIKY Vaší náplní práce bude: * vedení týmu... zobrazit nabídku»
Plánovač
Rožnovsko
před týdnem
Pro stabilní mezinárodní společnost, hledáme pracovníka na pozici PLÁNOVAČ Vaší náplní práce bude: * plánování a řízení zakázek... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, Tachovsko
Tachov
před týdnem
Máte technické znalosti a zkušenosti na pozici procesního inženýra? Chcete za sebou nechat viditelné výsledky a vést svůj vlastní tým?... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér junior/senior
Jihočeský
před týdnem
Pro společnost zabývající se výrobou strojů hledáme schopné kandidáty na pozici Elektrokonstruktérů. Dle Vašich dosavadních zkušeností... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr s AJ, automotive
Pardubice
před týdnem
Hledáme šikovného STROJNÍHO INŽENÝRA do oddělení vývoje pro mezinárodní společnost působící v automotive. Co Vás čeká? *... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Moravskoslezský
před týdnem
Máte technické vzdělání a zkušenosti s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? V případě, že se chcete prosadit ve... zobrazit nabídku»
Technolog/inženýr svařování - práce v zahraničí
Zahraničí
před týdnem
Máte chuť se podívat do světa? Jste již zkušeným uchazečem ve svém oboru? Na pozici TECHNOLOG/INŽENÝR SVAŘOVÁNÍ budete mít za... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před týdnem
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Ostrava
před týdnem
Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit a nevadí Vám pracovat ve třísměnném... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění/automotive
Valašské Meziříčí
před týdnem
Technologové, specialisté...pozor! Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti, potřebujeme právě... zobrazit nabídku»
Specialista optimalizace výroby
Ostrava
před týdnem
Baví Tě přicházet s nápady nebo ověřenými postupy, jak ušetřit nebo zefektivnit procesy? A rád by ses realizoval ve společnosti, kde Tvé... zobrazit nabídku»
Projekt manažer pro automotive
Opava
před týdnem
* Zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku * Spoluúčast na designu produktu * Specifikace a... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce plasty
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost zabývající se vývojem plastů v automotive, hledá vhodného člověka s prokazatelnou zkušeností ve vývoji plastů... zobrazit nabídku»
Servisní technik zvedacích zařízení - elektro
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní... zobrazit nabídku»
Šikovný konstruktér - šance i pro juniory
Královéhradecký
před týdnem
Baví Vás kreslení?  Jste technický typ?  Chcete se podílet na řešení pro významné pivovary?  Co takhle stát se součástí top... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek - Automotive
Středočeský
před týdnem
Baví Vás technologie výroby a výrobních linek?  Umíte anglicky?  Chcete být součástí mezinárodní automotive společnosti?  Pošlete... zobrazit nabídku»
Technik vývoje/ produktový manažer s NJ
okres Vyškov
před týdnem
Zajímá Vás TECHNIKA a VÝVOJ a jste zákaznicky orientovaný? Domluvíte se plynně německy a právě hledáte zázemí ve stabilní společnost... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace