Práce v oboru Strojírenství (5302) - strana 66

Strojírenství
! Svářeč/zámečník - 40.000 Kč!
Hranice na Moravě
před týdnem
Základní plat 180 Kč/hod (cca 43.000 Kč) 12h směny, turnusy, případně lze domluvit i 8h směny Možnost týdenních záloh Ubytování... zobrazit nabídku»
Instalatér - Topenář - práce ve Švýcarsku
Zürych - Švýcarsko
před týdnem
Nabízíme: - vyřízení povolení k práci ve Švýcarsku - 32 - 36 CHF/hod (730 - 820 Kč/hod) - diety 12 – 16 CHF (270 - 360 Kč) -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/Technik (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do nově rozšiřujícího se týmu hledáme kolegu - elektrikáře /technika, vhodné i pro absolventa na zaškolení. * odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Kundenbetreuung (21.000 - 26.000 Kč)
Vysočina
před 14 dny
Hledáme nového člena našeho back office týmu! Máte zkušenosti s obchodem? ,,Šprechtíte“ a chcete zužitkovat vaši znalost němčiny? My ji... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů/zámečník (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do strojírenské firmy se hledá obráběč kovů pro různorodou práci. Vhodné i pro absolventa. Pracoviště v Brně. * zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato NC (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte již zkušenost s broušením na kulato a chcete si víc vydělat? Čeká na Vás hezké prostředí moderní výrobní haly v Brně.... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (mzda až 27.000 Kč/měs)
Mohelnice
před 14 dny
Job Description Hledáte lepší práci za lepší peníze? Pojďte pracovat k nám do výroby! Čekejte jednoduchou práci, rychlý růst mzdy a... zobrazit nabídku»
Project Manager do strojírenství (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte organizačního ducha, výborné komunikační dovednosti a umíte si zorganizovat až 5členný tým specialistů? Orientujete se v některém... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro zahraniční společnost (od 33.000 Kč)
Brno
před 14 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC strojů (26-43.000 Kč)
Celá ČR
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se dodávkami a servisem výrobních strojů a zařízení, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Technik NDT UT / pt+mt
Odolená voda
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; získání potřebných certifikací; důkladné zaškolení; práci v... zobrazit nabídku»
Technik měřícího zařízení
Odolená voda
před 14 dny
zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru velmi důkladné... zobrazit nabídku»
Technik kontroly jakosti
Odolená voda
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně jazykových kurzů v rámci pracovní doby; ... zobrazit nabídku»
Inženýr termodynamiky
Plzeň
před 14 dny
Máte vysokoškolské vzdělání, kde jste získali znalosti v oblasti termodynamiky a domluvíte se anglicky? Hledáte práci ve stabilní,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Ústí nad Labem
před 14 dny
Lákají Vás ocelové konstrukce a dopravní pásy? Zvládáte vést projekt od A po Z a poprat se s případnými potížemi? Pak se neváhejte... zobrazit nabídku»
Supervizor montáže
Ústí nad Labem
před 14 dny
SUPERVIZOR MONTÁŽE DOMA I V ZAHRANIČÍ! Momentálně hledáme zkušeného a šikovného supervizora, který se postará o hladký průběh stavby.... zobrazit nabídku»
Konstruktér ocelových konstrukcí
Ústí nad Labem
před 14 dny
Do společnosti v Ústí nad Labem hledáme šikovného konstruktéra! Konstruktér, kterého hledáme do týmu by měl být zběhlý ve statických... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Havlíčkův Brod
před 14 dny
Montážní procesy jsou přesně to v čem se vyznáte? Hledáme kandidáty z výrobních firem. Máte praxi z obdobné pozice? Pak nám zešlete... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
před 14 dny
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista výrobní kvality
Želetava
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti kvality ve strojírenství? Chcete pracovat pro rychle rostoucí společnost a podílet se na transferu výroby? Umíte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace