Práce v oboru Strojírenství (5186) - strana 66

Strojírenství
Procesní inženýr
JABLONEC NAD NISOU
před týdnem
Máte zkušenosti v kontinuálním zlepšování z výrobní společnosti? Optimalizace a neustálé zlepšování procesů je vaše parketa?... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Humpolecko
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ v technickém oboru?... zobrazit nabídku»
Mistr automotive | Humpolecko
Humpolecko
před týdnem
Jste zkušený mistr výroby a zvažujete novou pracovní příležitost? Jsme menší automotive společnost na Humpolecku a hledáme fajn mistra s... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení správy budov
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti jako manažer správy budov a chcete se posunout v kariéře? Pokud ano, máme pro Vás skvělou výzvu a příležitost pracovat... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vzdělání technického směru a praxi na obdobné pozici? Domluvíš se anglicky? Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, automotive
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vzdělání v oblasti elektro a angličtina Ti neční problém? Rád bys působil v oblasti automotive? Pak neváhej a kontaktuj nás, možná... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent|až 35 000 KC,- + příspěvek na dopravu|
Moravskoslezský
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "MATERIÁLOVÝ... zobrazit nabídku»
Inženýr projektové kvality | automotive | Berounsko
Středočeský
před týdnem
Znáte prostředí výrobní společnosti? Máte zájem na sobě pracovat a profesně se rozvíjet? Mezinárodní společnost, subdodavatel... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - strojírenství
Středočeský
před týdnem
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní společnost zabývající se výrobou chemických prostředků, hledáme uchazeče na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - náběh nových výrob
Středočeský
před týdnem
Zahraniční výrobní společnost, tier 1 dodavatel pro automotive sektor hledá pracovníka pro posílení svého technologického týmu na pozici... zobrazit nabídku»
PLC programátor | Praha
Středočeský
před týdnem
Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
před týdnem
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Projektant – konstruktér
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Service/Field Engineer
Praha
před týdnem
For our client, company which design and build all types of tube fabrication processing machines and Leading technologies and process equipment for... zobrazit nabídku»
Technik plánování výroby - příležitost pro absolventy
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením Profesní zaškolení a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Montér - servisní technik
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech Profesní růst a spousta příležitostí pro... zobrazit nabídku»
Global strategic purchase - electrical box assembly
(Brno)
před týdnem
An interesting and independent work in an international environment for successful international concern Development of key competencies in the... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Brno a okolí)
Brno
před týdnem
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Brusič
Brno
před týdnem
· Dobré platové ohodnocení · Jistotu zaměstnání a pracovní poměr na dobu neurčitou · Zajímavou a různorodou práci (kusová... zobrazit nabídku»
Přípravář před lakováním
Brno
před týdnem
Proč Vás tato práce bude bavit? · perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s dobrou dopravní dostupností, · rozhodně se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace