Práce v oboru Strojírenství (5156) - strana 69

Strojírenství
Projektový inženýr - strojírenství
Středočeský
před týdnem
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní společnost zabývající se výrobou chemických prostředků, hledáme uchazeče na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - náběh nových výrob
Středočeský
před týdnem
Zahraniční výrobní společnost, tier 1 dodavatel pro automotive sektor hledá pracovníka pro posílení svého technologického týmu na pozici... zobrazit nabídku»
PLC programátor | Praha
Středočeský
před týdnem
Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
před týdnem
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Service/Field Engineer
Praha
před týdnem
For our client, company which design and build all types of tube fabrication processing machines and Leading technologies and process equipment for... zobrazit nabídku»
Technik plánování výroby - příležitost pro absolventy
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením Profesní zaškolení a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Montér - servisní technik
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech Profesní růst a spousta příležitostí pro... zobrazit nabídku»
Global strategic purchase - electrical box assembly
(Brno)
před týdnem
An interesting and independent work in an international environment for successful international concern Development of key competencies in the... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Brno a okolí)
Brno
před týdnem
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Brusič
Brno
před týdnem
· Dobré platové ohodnocení · Jistotu zaměstnání a pracovní poměr na dobu neurčitou · Zajímavou a různorodou práci (kusová... zobrazit nabídku»
Přípravář před lakováním
Brno
před týdnem
Proč Vás tato práce bude bavit? · perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s dobrou dopravní dostupností, · rozhodně se... zobrazit nabídku»
Rovnač za tepla
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby
Zlínský
před týdnem
Jste zkušený v automotive, máte praxi z pozice ředitele a komunikujete plynule anglicky? Pak nám pošlete Váš životopis! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR TAVÍRNY - SLÉVÁRNY
Brno
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista CNC systému pro obráběcí stroje
Brno
před týdnem
BUDETE PRACOVAT RÁDI, NEBOŤ: práce v moderní úspěšné nadnárodní neformální společnosti je určitě fajn obdržíte zajímavou... zobrazit nabídku»
Technik 3D měření
(Rosicko)
před týdnem
- pracovní poměr na 1 rok na dobu určitou, s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou - směnný provoz, nepřetržitý... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - optimalizace výrobních procesů
Moravskoslezský kraj
před týdnem
zajímavá práce v mezinárodní firmě spojená s cestováním Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Roční prémie a další... zobrazit nabídku»
Fleet operátor pro region ( čr, PL, SL) #6587376 (Praha 4, česká republika)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost výbornou osobnost na pozici: FLEET OPERATOR PRO... zobrazit nabídku»
NC Soustružník - Strojírenství -
Plzeň
před týdnem
Obrábění na stroji Gildermeister , částečné zajišťování programů, příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků... zobrazit nabídku»
Sw/hw specialisté #7135623 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace