Práce v oboru Strojírenství (5506) - strana 69

Strojírenství
Konstruktér
Sušice
před týdnem
Máte zkušenost na pozici konstruktéra? Domluvíte se anglicky? Poté pošlete svůj životopis na adela.labajova@grafton.cz Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
před týdnem
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ nebo NJ
Vysočina
před týdnem
Vyznáte se v plastech či kovech? Máte zkušenosti se zákaznickou či dodavatelskou či výrobní kvalitou? Domluvíte se anglicky či německy?... zobrazit nabídku»
Technik měření, Novobydžovsko
Královéhradecký
před týdnem
Máte technické vzdělání?.. Jste ochoten pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu? Pokud chcete pracovat v dynamické společnosti... zobrazit nabídku»
Specialista měření 3d|příspěvek na dopravu|až 30 000 KČ|
Moravskoslezský
před týdnem
Práce ve světové společnost, práce s nejmodernějšími stroji a pro klienty světového významu navíc finančně ohodnocena včetně... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektro vývoj|až 50 000 KČ|
Moravskoslezský
před týdnem
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Konstruktér|3d vývoj v automotive|možnost vést tým|až 45 000 Kč|
Moravskoslezský
před týdnem
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Konstruktér|3d vývoj v automotive|až 35 000 Kč|
Moravskoslezský
před týdnem
Zajímá Vás oblast konstrukce, máte praxi ve 3D konstrukčním SW a chcete pracovat na projektech o kterých si budou povídat i generace po... zobrazit nabídku»
Specialista plánování + zákaznického servisu|aj + fr|až 35 000 KČ|
Moravskoslezský
před týdnem
!!! POSSIBILITÉ D´EMPLOI / WORK OPPURTINITY !!! Chce pracovat v moderní výrobní společnosti, jejíž výrobky jsou známy po celém světě?... zobrazit nabídku»
Hledáme operátory montáže v lokalitě Modřice
Brno
před týdnem
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | jednosměnný provoz | Kladensko
Rakovník
před týdnem
Chcete pracovat v mezinárodní firmě působící v oblasti automotive? Do expandujícího závodu hledáme vhodné uchazeče na pozici: SUPERVISOR... zobrazit nabídku»
Obsluha obráběcího centra (25.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do nového výrobního závodu v Brně hledáme obsluhu obráběcího centra. Naše stroje čekají na Vás... * práci v moderním prostředí *... zobrazit nabídku»
CNC soustružník - Karuselář (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do nově řozšížené výroby hledá firma s dlouholetou tradicí CNC soustružníka - Karuseláře. Pokud máte praxi a hledáte stabilní... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (25-28 000 Kč) (25.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Umíte si udělat úpravu programu? Číst technickou dokumentaci a používat měřidla? A chcete pracovat na CNC Frézce? Pak jse tu správně.... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s manipulační technikou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, nabízející kompletní servis v oblasti manipulační techniky (vozíky, manipulátory,... zobrazit nabídku»
(Junior) Konstruktér/ka - automobilový průmysl
Olomoucký
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou a sídlící v Olomouckém kraji, hledáme vhodné kandidáty na výše... zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby/ mechanik/ elektronik
Benátky nad Jizerou
před týdnem
Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive. Pro její výrobní závod hledáme z důvodu posílení týmu... zobrazit nabídku»
Koordinátor údržby/ Technická podpora výroby
Benátky nad Jizerou
před týdnem
- plánování a koordinace strojní údržby - komunikace s dodavateli služeb - návrh strojních součástí, práce s technickou... zobrazit nabídku»
Montér
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, jejímž hlavním zaměřením je oblast odvodňování kalů a tlaková filtrace průmyslových suspenzí, hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Ostrava
před týdnem
VorKon Engineering s.r.o. zabývající se konstrukční činností pro automotive, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace