Práce v oboru Strojírenství (5306) - strana 69

Strojírenství
Inspektor kvality
okres Tábor
před 14 dny
- práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji svěřeného... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - 40 000,- Kč
Česká Lípa
před 14 dny
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Nabízíme práci v menší NEAUTOMOTIVE... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog
Karlovy Vary
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako Procesní inženýr. Místo pracoviště - Ostrov Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr/ka
Pilsen
před 14 dny
Jste technicky zdatný absolvent? Chcete nahlédnout pod pokličku engineeringu, ale nevíte, kde začít? TADY. -testování produktu (zvuk,... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér Plzeň
Pilsen
před 14 dny
Chcete se stát součástí nadnárodní společnosti s vývojovým centrem? Pak se nám ozvěte! Pracovní náplň: -koordinování náběhů... zobrazit nabídku»
Kreslič v cadu
Pilsen
před 14 dny
Hledáte šanci uplatnit své znalosti a zkušenosti získané během studia a praxe? Chcete se účastnit rozvoje nově vzniklého vývojového... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Tachovsko
Tachov
před 14 dny
Chtěli byste pracovat jako konstruktér na Tachovsku v centru nabytém moderní technikou a máte dokonce praxi? Mluvíte anglicky a nebo německy?... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pilsen
před 14 dny
Jste již zkušený konstruktér a chcete být součastí české výrobní společnosti přímo v Plzni? Pak není nic jednoduššího, než... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství
Pilsen
před 14 dny
Jste již zkušený technolog, který touží po změně? Hledáme do české strojírenské firmy, sídlící v Plzni, ideálního kandidáta! Pokud... zobrazit nabídku»
Konstruktér- Plzeň město
Pilsen
před 14 dny
Vaším úkolem bude: - zpracovávání 3D konstrukčních návrhů - vytváření technické specifikace výrobku - vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - Plzeň město
Pilsen
před 14 dny
Náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Inženýr technické dokumentace
Pilsen
před 14 dny
Jste technicky zdatný absolvent a máte znalost angličtiny? Pošlete své CV! - kontrola dokumentů (Manuál údržby a katalog náhradních... zobrazit nabídku»
Certifikační inženýr
Pilsen
před 14 dny
Pokud jste komunikativní člověk se znalostí angličtiny a technickým podvědomím, nebojte se nám ozvat, protože právě Vás... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ, 50 - 60 000 Kč
Ledeč nad Sázavou
před 14 dny
Pro výrobní společnost na Havlíčkobrodsku nyní obsazujeme pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S AJ Máte praxi v konstrukci a domluvíte se... zobrazit nabídku»
Řidič a odsluha VZV s ubytováním
Prostějov,
před 14 dny
Nabízíme: - dlouhodobá pracovní jistota - 120 - 130 Kč/hod - ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs. - možnost vyplacení... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Valašské Meziříčí
před 14 dny
- zaměstnání na HPP - plat 18 000 - 25 000Kč v čístém - stravenky 100Kč - možnost zajištění ubytování - nástup možný ihned nebo... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Brno
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 127 Kč/hod, benefity, bonusy, vhodné pro muže
Olomouc
před 14 dny
Nástupní plat 127 Kč/hod Možnost týdenních záloh Bonusy za docházku Příjemné pracovní prostředí Stabilní práce v dobré... zobrazit nabídku»
Quality Engineer (33.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
před 14 dny
Láká vás práce v mezinárodním týmu, možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, 20.000 Kč,nenáročná,čistá práce + benefity
Prostějov
před 14 dny
Výroba a kontrola plastových dílů do automobilového průmyslu. Třísměnný provoz. zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace