Práce v oboru Strojírenství (5378) - strana 70

Strojírenství
Projektový inženýr regálových systémů
Jihočeský, Ústecký, Královéhradecký, Pardubický,...
před 6 dny
Máte zkušenosti s konstrukcí či přímo vedením projektů v oblasti logistických a skladovacích systémů? Zvážil byste i pracovní místo na... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě, od 19 000Kč,13. plat, stravenky
Brno
před týdnem
- základní mzda od 19 000kč - 13.plat - kvartální bonusy 4500kč - 30% příplatek za přesčas = (1500kč za přesčasovou směnu) -... zobrazit nabídku»
Kontrola textílií, dvě směny, od 16 000Kč, ihned
Brno-střed
před týdnem
- mzda od 16.000 Kč - 13.plat - příplatky za noční a odpolední směny, za víkendy, svátky (100%) - navýšení mzdy v závislosti na... zobrazit nabídku»
Lisař, ubytování zdarma, mzda 21 000Kč
Brno - venkov - OSLAVANY
před týdnem
- mzda 21.000 Kč - UBYTOVÁNÍ ZDARMA - dotované stravné/ závodní jídelna - obědy za 23kč - zdarma minerální vody - každou středu... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Olomouc
před týdnem
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v konstrukci? Umíte anglicky? Náš klient, zahraniční výrobní společnost, nabízí... zobrazit nabídku»
Manažer interních projektů
Olomouc
před týdnem
Domluvíte se hravě německy a máte technické znalosti? Pokud ANO, pošlete mi Váš životopis. Co budete dělat: - plnění samostatných... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
TURNOV
před týdnem
Zajímá Vás pozice procesní inženýr? Hledáte možnosti zlepšování procesů? Říká Vám něco Black Belt? Chcete vést vlastní tým? Pokud... zobrazit nabídku»
3D operátor
Valašské Meziříčí
před týdnem
Máte zkušenosti s 3D měřením? Máte smysl pro přesnost a pečlivost? Máte praxi v automotive? Hledáme právě Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu - valašsko
Zlínský
před týdnem
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Jste z Valašského Meziříčí nebo jeho okolí? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Čtěte... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Valašské Meziříčí
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a... zobrazit nabídku»
Strojník
Valašské Meziříčí
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? Máte technické myšlení? Setkali jste se s... zobrazit nabídku»
Operátor (montáž)
Valašské Meziříčí
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a... zobrazit nabídku»
Technický manažer, výrobní společnost
Tábor
před týdnem
Hledáme kandidáty se technickými zkušenostmi z oblasti výroby. Na této pozici budete zodpovědni za řízení údržby ve velké výrobní... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr - 30-35 000 Kč, Novobydžovsko, vhodné i pro absolventy
Královéhradecký
před týdnem
Hektické prostředí automotive průmyslu Vás neláká a je pro vás důležitý stabilní zaměstnavatel, kde se budete cítit jako doma?... zobrazit nabídku»
System engineer
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti s projekty a domluvíš se německy nebo anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme někoho na pozici SYSTEM ENGINEER *... zobrazit nabídku»
Konstruktér|vývoj|creo.proe|s AJ nebo NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Umíš pracovat v Creo, máš zkušenost s vývojem a konstrukcemi a domluvíš se německy nebo anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér|catia,inventor|s AJ nebo NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Umíš pracovat v Catia či Inventor, máš zkušenost s konstrukcemi a domluvíš se německy nebo anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti s řízením projektů, rád organizuješ a plánuješ a domluvíš se anglicky a německy? V tom případě nám zašli svůj... zobrazit nabídku»
Projektant|elektro|s AJ nebo NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vzdělání elektrotechnického směru a máš praktickou zkušenost s projektováním? Domluvíš se anglicky nebo německy? Nyní obsazujeme... zobrazit nabídku»
Konstruktér|3d creo|s AJ nebo NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti s tvorbou konstrukcí a baví tě inovovat a vymýšlet nová řešení? Pokud máš zkušenosti s Creo a hovoříš anglicky nebo... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace