Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 70

Strojírenství
Specialista kvality s AJ
Třebíčsko/Žďársko
před 14 dny
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér, i absolventi
Hradec Králové
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a nastartuje Vaši kariéru. Pro našeho klienta, výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky - 32.500 Kč
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v České... zobrazit nabídku»
Provozní mechanik
Beroun
před 14 dny
- kariéru ve stabilní firmě - dotované závodní stravování a další benefity - výkonnostní ohodnocení - vzdělávací kurzy,... zobrazit nabídku»
Konzultant výrobního systému - Brno
Brno
před 14 dny
pružnou pracovní dobu moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr výrobního systému - Brno
Brno
před 14 dny
pružnou pracovní dobu moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou... zobrazit nabídku»
Projektant - technolog
České Budějovice
před 14 dny
- odborné zaškolení - možnost profesního růstu - zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Moravany u Brna
před 14 dny
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat pro společnost se stabilním zázemím, v příjemném a přátelském pracovním kolektivu. Po... zobrazit nabídku»
Maintenance Technician (#8933891) (Humpolec, CZ)
Vysočina
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Maintenance Technician Popis... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a osobní... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu profesní a osobní růst motivující platové... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektrikář
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
Nabídka: práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a... zobrazit nabídku»
Technik údržby forem
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a osobní růst... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Mladá Boleslav
před 14 dny
- výběr zaměstnaneckých benefitů - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí nadnárodní dynamické společnosti - pracoviště: okr.... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny v expedici + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 14 dny
dotované stravování v objektu mobilní telefon příspěvek na penzijní připojištění pozitivní firemní kulturu založenou na... zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno
před 14 dny
Co byste ještě měli vědět? Nejedná se o pracovní pozici přímo ve vývoji, budete spíše prakticky zavádět novou výrobu. Čeká Vás... zobrazit nabídku»
TECHNOLOG VÝROBNÍCH LINEK
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Specialista pro mokrou lakovnu
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenost s lakýrnickým řemeslem a láká vás pracovat v perspektivní společnosti, které záleží na dlouhodobém růstu a moderním... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů
Hovorany
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Kalkulant/produktový specialista (NJ – mírně pokročilá)
Hranice na Moravě
před 14 dny
Co Vám nabízíme? - Odpovídající mzdové ohodnocení (+ 13tý plat) - práci v dynamickém kolektivu - práci v zahraniční společnosti s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace