Práce v oboru Strojírenství (5204) - strana 70

Strojírenství
Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
před týdnem
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Přerov
před týdnem
Nabízíme: - dlouhodobou pracovní jistotu - zajišťujeme ubytování - poskytujeme příspěvek na ubytování - práci ve směnné provozu zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Montážní dělník – elektromechanik: motivující mzda, bez nočních!
Brno
před týdnem
- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním - nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Manager zákaznické kvality
Jihlava
před týdnem
- hrazené ubytování při relokaci nebo náhrada nákladů na dojíždění - příplatek na zdraví - nejmodernější technologie a zajímavá... zobrazit nabídku»
Operátor balící linky - až 17 600Kč/měs.
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jste zručný a spolehlivý člověk, kterému jde práce od ruky? Troufnete si zajistit plynulý chod výrobních... zobrazit nabídku»
Zámečník
Duchcov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost VÝTAHY VANĚRKA s. r. o., hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > zámečnické práce... zobrazit nabídku»
Elektro - projektant
Praha
před týdnem
- kurzy a školení - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - prémie a bonusy - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Zámečník
Ostrava
před týdnem
- zázemí mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení a bonusový systém, benefity - možnost růstu - pracoviště... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr- elektro
okr. Přerov
před týdnem
zprovozňuje dodávané stroje ve výrobním závodě, podílí se na jejich finální montáži a testování řídícího systému cestuje za... zobrazit nabídku»
Coordinator supervisor production
Ústecký
před týdnem
Máte zkušenost s vedením týmu na pozici SUPERVISOR ideálně v automotive společnosti, jste přirozená autorita a máte dobrou znalost ... zobrazit nabídku»
Supervisor ve výrobě - automotive
Ústecký
před týdnem
Chcete se stát součástí stabilní společnosti, jste manažersky schopný a máte tah na branku? Máte zkušenosti na pozici SUPERVISORA výroby v... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení automatizace s NJ
Ústecký
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu? Zajímáte se o oblast automotive a procesy automatizace Vám nejsou cizí? Ovládáte německý... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení řízení zakázek
Ústecký
před týdnem
Pro významnou strojírenskou výrobní společnost na Ústecku hledáme zkušeného, technicky i technologicky zaměřeného a koordinačně... zobrazit nabídku»
CNC Frézař Ostrava skvělá mzda, ranní směny
Ostrava
před týdnem
- skvělé platové podmínky - práce pouze na ranní směny - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - možnost ubytování v... zobrazit nabídku»
Montér - Praha
Praha
před týdnem
Šance pro toho, kdo chce profesně růst a pracovat v perspektivním oboru Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity
Jihlava
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? - Náborový příspěvek 1100,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše naučíme a v průběhu práce... zobrazit nabídku»
Mechanik, seřizovač, elektrikář, technolog, mistr, údržbář Strakonice
Strakonice
před týdnem
Co tím můžete získat?? - na základě 1 zaslaného životopisu a pohovoru Vás můžeme představit do všech společností, ve kterých by jste... zobrazit nabídku»
Mechanik, seřizovač, elektrikář, technolog, mistr, údržbář Písek
Písek
před týdnem
Co tím můžete získat?? - na základě 1 zaslaného životopisu a pohovoru Vás můžeme představit do všech společností, ve kterých by jste... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace