Práce v oboru Strojírenství (5204) - strana 71

Strojírenství
Strojírenský dělník
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče/ky na pozice: Strojírenský dělník, řidič VZV, lisař. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Nýrsko
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou českou výrobní společnost zabývající se zpracováním plastů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog / Procesní inženýr
Tachov
před týdnem
Jste technický typ od přírody a máte už zkušenosti na pozici Technologa/Procesního inženýra? Chcete za sebou nechat viditelné výsledky a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ technolog
Ústí nad Labem
před týdnem
Chcete se stát součástí moderní společnosti? Zajímá Vás 3D technologie? Hledáme do týmu našeho klienta Procesního inženýra/technologa.... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ústí nad Labem
před týdnem
Chtěli byste se pohybovat v moderním prostředí 3D výroby? Obsazujeme pozici plánovače výroby do společnosti v Ústí nad Labem. Náplň... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, Strakonicko
Strakonice
před týdnem
Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste znalý metod průmyslového... zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě
Třebíč
před týdnem
Pracoval/a jste již na pozici mistra či vedoucího? Chcete novou výzvu v automotive společnosti? Přečtete mail v AJ nebo NJ a zvládnete... zobrazit nabídku»
Manažer pro projekty s dobrou AJ
Třebíč
před týdnem
Je projektové řízení v automotive pro Vás právě to, co hledáte? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro nové projekty s AJ/NJ
Třebíč
před týdnem
Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř. v zákaznické či dodavatelské kvalitě? Máte praxi jako... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve strojírenství
Jihlavsko
před týdnem
Máte praxi ve vedení operátorů výroby či montážníků? Víte, co obnáší práce mistra ve strojírenství? Pak pošlete životopis. V... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistik pro skladové hospodářtví
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Jste vůdčí typ?Máme tu novou příležitost pro Vás! - vedení... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti BOZP a PO? Máte chuť uplatnit zkušenosti v novém zaměstnání? Výrobní strojírenská společnost již čeká... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - Opavsko
Moravskoslezský
před týdnem
Jste v údržbě jako doma? Máte zkušenosti s vedením lidí? Hledáte práci na Opavsku a chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
Významná mezinárodní společnost v Mladé Boleslavi hledá nového kolegu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR. Hlavní náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
BOZP a PO manažer
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s BOZP a PO? Rozvíjíte kariéru v BOZP a PO a chcete denně mluvit anglicky? Největší světový výrobce dieselových motorů... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 - Vyškov od 24 000Kč v čistém / nástup ihned
Vyškov
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí stabilní zahraniční společnosti - závodní stravování - možnost... zobrazit nabídku»
Palič - ZG1 - Ostrava - ubytování zdarma
Ostrava
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání - možnost práce i na živnost i na HPP - motivující mzdové ohodnocení - ubytování ZDARMA v areálu podniku -... zobrazit nabídku»
CNC frézař - Kladno - 140 Kč/h v čistém
Kladno
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání - ubytování ZDARMA - možnost práce na HPP, živnost, nebo dohodu - motivující mzda - zajímavá práce v kusové... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 - Plzeň - zálohy, ubytování
Plzeň
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - možnost přesčasů - po domluvě s mistrem se dají dohodnout i turnusy - vyplácení... zobrazit nabídku»
CNC operátor - možnost pěkného ubytování
Praha-východ okolí Benešova
před týdnem
Nástupní plat 120Kč/hodinu, po zapracování 145Kč/hodinu + prémie, placené přesčasy) - platový růst 12-ti hodinové směny,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace