Práce v oboru Strojírenství (5162) - strana 72

Strojírenství
Operátor výroby - brigáda
Brno - Slatina
před týdnem
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost, nabízí pracovní příležitosti pro šikovné uchazeče s místem výkonu práce Brno... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy technických oborů
Rakovník
před týdnem
Absolventi a junioři, máme pro Vás příležitost, která se nebude opakovat! Získejte zkušenosti, novou perspektivní práci a buďte u zrodu... zobrazit nabídku»
Konstruktér | Mělník | až 40 000 Kč
Mělník
před týdnem
Pro českou rodinnou společnost s více než 100letou tradicí právě hledáme kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR Na pozici v malém... zobrazit nabídku»
Operátorka Plzeň, HPP od 16.000 Kč
Plzeň
před týdnem
*nástup možný IHNED *místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE *mzda od 16.000Kč/měsíc *2směnný provoz *výborná dopravní dostupnost... zobrazit nabídku»
Export manažer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, předního výrobce konvektorů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Export manažer. Požadavky: SŠ s maturitou, VŠ... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Český Krumlov
před týdnem
Hledáme nové členy týmu do oblasti kvality strojírenské výroby. Příležitost dostanete jak v zákaznické, tak dodavatelské kvalitě.... zobrazit nabídku»
Programátor cnc, až 40 000 Kč/měs.
Český Krumlov
před týdnem
Pro strojírenskou společnost v oblasti opracování plechů hledáme zkušeného Programátora CNC. Vaše náplň práce Hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik [Bohaté zaměs. benefity]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů -... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Jihomoravský kraj
před týdnem
Odpovídající platové ohodnocení + roční bonus Pružná pracovní doba Možnost profesního a odborného růstu Moderní a... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Jihomoravský kraj
před týdnem
Odpovídající platové ohodnocení + roční bonus Pružná pracovní doba Možnost profesního a odborného růstu Moderní a... zobrazit nabídku»
MISTR/MISTROVÁ MONTÁŽÍ
Okres Vyškov
před týdnem
Zajímá Vás oblast automotive a poohlížíte se momentálně po zázemí ve stabilní výrobní společnosti na vedoucí pozici? Pak pro Vás... zobrazit nabídku»
Konstruktér - strojař 3D
Brno
před týdnem
Odpovídající platové ohodnocení + roční bonus 5 týdnů dovolené Pružná pracovní doba Jazykové kurzy, zvyšování kvalifikace... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér / Vedoucí vývojového týmu
Liberecký
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost obsazujeme strategickou roli Vývojového konstruktéra / Vedoucího projektů. Náplň práce: Vývoj... zobrazit nabídku»
Disponent s němčinou
Jihomoravský kraj, okres Vyškov
před týdnem
Zajímá Vás oblast NÁKUPU a TOKU MATERIÁLU, mluvíte německy a hledáte profesní uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti? Pak pro... zobrazit nabídku»
Technický typ ke stroji Komax
Kopřivnice
před týdnem
Jedná se o práci na HPP se mzdou od 16 299Kč – 20 628Kč Benefity : 13.plat, stravenky 90Kč, 50% za přesčas a 15% za noční, dotovaná... zobrazit nabídku»
Product specialista
Brno
před týdnem
- zázemí opravdu silné a stabilní společnosti - stravování - firemní benefity - mzdu od 40 000 Kč zobrazit nabídku»
Audit and system specialist
Nové Zákupy
před týdnem
- Plánuje, připravuje, provádí a vyhodnocuje interní audity ve společnosti podle stanovené metodiky - Stará se o hladký průběh a... zobrazit nabídku»
Mechanik – chladírenská technika
Praha
před týdnem
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - stabilní a různorodou práci - bonus v podobě mobilního telefonu, notebooku a služebního... zobrazit nabídku»
Technolog
Praha
před týdnem
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - 13. plat - po 3 letech příspěvky na dovolenou... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce [Bohaté zam. benefity]
Děčín
před týdnem
-odpovědnou práci v zavedené společnosti - finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, zahrnující individuální a mimořádné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace