Práce v oboru Strojírenství (5514) - strana 73

Strojírenství
Servisní technik
dle kraje
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? Perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Pracovní... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu – pracovník lisovny plastů
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Náplň práce a odpovědnost: seřízení, obsluha a provoz vstřikolisů – zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí
Jihomoravský, Olomoucký, Středočeský, Vysočina
před týdnem
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro-automatizační techniky
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Náplň práce: plánování a vývoj softwaru PLC a/nebo procesu řídicího systému specializovaná podpora provozu a uvádění do provozu... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technické přípravy s aj/nj- Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
Manažer pro prodej pojezdových kol, ref.č LU-059b
Čechy
před týdnem
Naším klientem je významná česká společnost, která se již 18 let úspěšně zabývá prodejem pojezdových kol. Aktuálně hledáme do... zobrazit nabídku»
Technik kvality od 30.000 Kč - Nástup ihned
Brno
před týdnem
*Různorodou pracovní náplň *Stabilní a příjemné pracovní prostředí *Prostor pro další kariérní růst a seberealizaci *Podporu... zobrazit nabídku»
Technik/elektromontér - top mzda
Brno
před týdnem
Velmi zajímavá stabilní práce na HPP Flexibilní pracovní doba v jednosměnném provoze Smysluplná pracovní náplň, kde jsou... zobrazit nabídku»
Skladník - 1 směna
okres Nymburk
před týdnem
Hledáte práci v okrese Nymburk a jste manuálně zruční? Nevadí Vám fyzicky těžší práce? Pro našeho klienta, společnost... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v automobilovém průmyslu
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jistota stabilní práce a Váš podpis na většině aut, které denně vídáte na cestách ? Stačí jen málo a... zobrazit nabídku»
Nové výzvy - nové pracovní příležitosti - Ústecký kraj
Ústecký
před týdnem
Randstad je třetí největší personálně poradenskou společností v České republice a může se stát i Vaším partnerem při hledání nové... zobrazit nabídku»
Personální manažer/ka - HR manager
Třebíčsko
před týdnem
při splnění rozpočtových cílů pololetní odměna (výši stanovuje generální ředitel) perspektivu dlouhodobého zaměstnání s... zobrazit nabídku»
Senior Reverse Expert Engineer
Liberecký kraj
před týdnem
- Job for a strong and stable international company and ability to be a part of prestigious project of Remanufacturing - Relevant financial... zobrazit nabídku»
Testing engineer
Liberec
před týdnem
- Práce na dobu neurčitou po zkušební době - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Strojník naražeč střídač
Ostrava - Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník naražeč Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Zámečník - přípravář potrubí do výroby
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodem, výrobou strojů a zařízení pro využití mechanické energie, povrchovou... zobrazit nabídku»
Investiční manažer
Jihomoravský kraj
před týdnem
- jedná se o manažerskou pozici, nástupní mzda se pohybuje od 80 000 Kč a k tomu náleží balíček manažerských benefitů zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / štíhlá výroba v automotive
Moravskoslezský
před týdnem
Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s implementací nových projektů a procesů do výroby v automotive společnosti? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Specialista procesního inženýrství
Moravskoslezský
před týdnem
Působili jste na pozici procesního inženýra ve výrobní automotive společnosti? Máte zkušenosti se zaváděním nových procesů do výroby a... zobrazit nabídku»
Technický konstruktér
Jihomoravský
před týdnem
Baví tě práce v CADu a orientuješ se dobře ve výkresech? Rád mluvíš anglicky a chtěl bys být součástí úspěšné společnosti, která o... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace