Práce v oboru Strojírenství (5406) - strana 73

Strojírenství
Vedoucí projektant
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti z pozice Projektanta a jste vůdčí typ? Jste vysokoškolsky vzdělaný ve strojírenském oboru a ovládáte program AutoCAD a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka strojů
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti z pozice Konstruktéra ve strojírenství? Orientujete se v programu AutoCAD a Inventor? Domluvíte se anglicky a rád byste jazyk... zobrazit nabídku»
CAD designer - junior
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou společnost? Baví Vás konstrukce a chcete pracovat na zajímavých projektech? Je Vaší... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé projekty - Brno
Jihomoravský
před 14 dny
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Pracovník přípravy výroby - absolventi vítáni
Jihočeský
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Zajímavou a tvůrčí činnost - Motivační platové ohodnocení - Možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Rezident kvality
Kvasiny
před 14 dny
- zázemí mezinárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - zaškolení část na Slovenku, část ve Španělsku - možnost... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Pardubice
před 14 dny
Jaká bude Vaše odměna?  - práce v jednosměnném provozu 7 - 15hod  - zaměstnání přímo do kmene společnosti - mzdové ohodnocení 25000... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ, Písecko
Písek
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost se závodem na Písecku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr kvality. Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Technický manažer, Písek
Tábor
před 14 dny
Hledáme kandidáty se technickými zkušenostmi z oblasti výroby. Na této pozici budete zodpovědni za řízení údržby ve velké výrobní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - automotive
Ostrava
před 14 dny
Máte zájem přestoupit do mezinárodní společnosti s tradicí? Chcete jistotu práce? Vypisujeme výběrové řízení na pozici Procesního... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Kopřivnice
před 14 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Pro našeho... zobrazit nabídku»
Procesní specialista výroby
Frýdek-Místek
před 14 dny
Máš zkušenosti z oblasti procesního inženýrství? Zajímáš se o nové věci a máš zájem pracovat s novými technologiemi? Potřebujeme... zobrazit nabídku»
Metrolog
Ostrava
před 14 dny
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti metrologie a kvality? Chcete pracovat pro zahraniční společnost a získat další cenné... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Frýdek-Místek
před 14 dny
Náš klient nutně potřebuje posílit svůj tým o schopného KONSTRUKTÉRA! Pokud máš znalosti 3D, nejlépe Inventor a domluvíš se anglicky pak... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Nový Jičín
před 14 dny
Jsi Programátor PLC a Siemens S7 Ti není cizí? Významná společnost na trhu v rámci automotive hledá PROGRAMÁTORA PLC. Co bude hlavní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technologické celky
Praha 3
před 14 dny
Pro českou společnost působící v oblasti dodávek a montáží potrubních systémů v průmyslových technologiích hledáme uchazeče s... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC centra Mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat na stroji, který "smrdí" novotou? * zázemí zahraniční firmy * nadstandardní mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc *... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výrobní firmy (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Perspektivní společnost, spokojení zaměstnanci a plná řada benefitů. Takto by se dala vystihnout krátká charakteristika této společnosti.... zobrazit nabídku»
Technik hydraulik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hydraulické systémy to není nic pro amatéry. Jste-li ABSOLVENTEM nebo PROFÍKEM znalým oboru, rádi Vás přivítáme v naší společnosti.... zobrazit nabídku»
Konstruktér (od 25.000 Kč)
Vysočina
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte chuť cestovat a podílet se na zajímavých projektech? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace