Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 73

Strojírenství
Koordinátor nástrojárny
okr. Olomouc
před týdnem
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Hradec Králové
před týdnem
- práci v prosperující výrobní společnosti působící v oblasti automotive - jistotu stabilního zaměstnání - motivační mzdové... zobrazit nabídku»
SIMULACE PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ
Středočeský kraj
před týdnem
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Designer
Vysočina
před týdnem
Hledáte práci na pozici DESIGNER na Jihlavsku? Máte technické vzdělání a zkušenosti s konstrukcí forem? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v zakázkové výrobě
Plzeňský
před týdnem
Máte zkušenosti se zaváděním nové výroby a transferem výrobních procesů? Hovoříte anglicky na středně pokročilé úrovni? Kontaktujte... zobrazit nabídku»
Technolog svařovaných konstrukcí
Plzeňský
před týdnem
Hledáte práci u firmy s dlouholetou tradicí? Zajímá Vás těžký průmysl? Máte praxi jako technolog a chtěl/a byste v tomto oboru získávat... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr junior
Ústecký
před týdnem
Jste absolventem VŠ technického zaměření, máte komunikativní anglický jazyk a chcete získat zkušenosti v řízení klíčových... zobrazit nabídku»
Brusič 15000 Kč
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? práce brusiče Co bude náš klient vyžadovat po Vás? znalost práce na PC a znalost HW vyučen v... zobrazit nabídku»
Dělník kovovýroby - obsluha lisu 15000 Kč
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? práce dělníka kovovýroby – obsluhy lisu Co bude náš klient vyžadovat po Vás? vyučení v technickém... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před týdnem
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s němčinou
Jihomoravský kraj, okres Vyškov
před týdnem
Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, neváhejte a využijte naší možnosti pracovat v nadnárodní dynamické výrobní... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: odborníky na IT
Moravskoslezský kraj
před týdnem
Máte chuť pracovat ve stabilní strojírenské společnosti na oddělení informačních technologií? Pak pro Vás máme jedinečnou... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: vyšší a střední management ve výrobě!
Moravskoslezský kraj
před týdnem
Koho hledáme? Máme skvělou kariérní příležitost pro manažery/ky ve strojírenské společnosti zaměřující se na automobilový průmysl!... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů
Čejč
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Lean/continuous improvement specialist
Hustopeče
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
Zámečník
Plzeň
před týdnem
- dobré platové ohodnocení - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí - dovolená 4... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okr. Nový Jičín
před týdnem
* stabilní zaměstnání na HPP * možnost seberealizace a odborného rozvoje * závodní stravování, 5 týdnů dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor seřizovač strojů - nábor do kmene společnosti
Brno
před týdnem
- pracovní poměr v kmeni společnosti na dobu NEURČITOU - nástup dle dohody - finanční ohodnocení dle zkušeností, po zaučení (po... zobrazit nabídku»
Pracovník ruční montáže
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže. Náplň práce: - sestavování... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace