Práce v oboru Strojírenství (5444) - strana 74

Strojírenství
Pracovník oddělení výzkumu a vývoje
Litvínov
před týdnem
- možnost pracovat a budovat kariéru v prosperující mezinárodní společnosti - firemní benefity: 5 týdnů dovolené - stravenky 90kč -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno
před týdnem
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat v menším týmu zaměstnanců a spolupracovat s kolegy z oddělení výroby, kvality a údržby.... zobrazit nabídku»
Operátor – manuální montáž výrobků
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti jistota, pravidelný výdělek a velmi... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR VE VÝROBĚ – Strojírenství
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti Možnost profesního i osobního růstu ... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Praha a okolí)
Praha
před týdnem
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Směnový mistr / koordinátor výroby
(Brno-venkov)
před týdnem
- Pracovní poměr na dobu neurčitou - Motivující platové ohodnocení - 13. a 14.plat - Práce a... zobrazit nabídku»
Obsluha vstřikolisů
Kadaň
před týdnem
- práce v zavedené mezinárodní společnosti - mzda 18 - 22 000 Kč - příplatek na dopravu, stravování ve firmě, 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje
Kuřim
před týdnem
Pro našeho klienta, českého výrobce odlitků z šedé a tvárné litiny s dlouholetou tradicí, hledáme Operátora CNC stroje. Požadavky: ... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Kvasiny
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Zlínský
před týdnem
Jste technicky zdatný člověk se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním a máte praxi na pozici technologa ve strojírenské... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství
Zlínský
před týdnem
Máte zkušenosti jako technolog ve strojírenské výrobní společnosti a orientujete se v technické dokumentaci? Komunikujete anglickým jazykem a... zobrazit nabídku»
P1 Quality Project Engineer (#8579699) (okres Beroun, CZ)
Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Quality Project Engineer Popis... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (20 000Kč – 27 000Kč)
Přerovsko
před týdnem
pracovní uplatnění s možností profesního růstu jazykové vzdělávání pružná pracovní doba příspěvek na dopravu, dotované... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
před týdnem
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
Technický specialista projektů
Pardubice
před týdnem
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou práce s produktem špičkové mezinárodní kvality motivační systém odměňování možnost... zobrazit nabídku»
Rf/wireless engineer
Brno
před týdnem
CO NABÍZÍME? 5 týdnů dovolené měsíční a čtvrtletní docházkový bonus věrnostní bonus příspěvek na závodní stravování... zobrazit nabídku»
Technolog/žka CNC obrábění - Kyjov
Kyjov
před týdnem
pružní pracovní doba příspěvek na penzijní připojištění profesní vzdělávání a výraznou podporu vedení společnosti firemní... zobrazit nabídku»
Nákupčí - mezinárodní obchod
Ústí nad Labem
před týdnem
* práci v prosperující zahraniční společnosti * velmi zajímavé mezinárodní prostředí * motivující finanční odměnu * balíček... zobrazit nabídku»
Údržbář elektromechanik
Čejč
před týdnem
zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní stravování příspěvek na penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace