Práce v oboru Strojírenství (4934) - strana 75

Strojírenství
Konstruktér -stavař (mzda od 28 000 Kč)
Zlínský kraj
před 14 dny
- zázemí ekonomicky stabilní firmy - profesní růst - stravenky - ubytování - možnost naplno využít svůj potenciál a seberealizovat se zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby a domluvíte se anglicky? Jste silná osobnost, která si stojí za svým rozhodnutím?... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, která je Tě schopna náležitě ocenit? Máš praxi ve výrobní společnosti na pozici... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
před 14 dny
Láká Vás se podílet na vývoji nových výrobků v automotive? Máte elektrotechnické vzdělání a anglický jazyk Vám nečiní problém?... zobrazit nabídku»
Technolog/ procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš již praxi s působením na pozici TECHNOLOGA či PROCESNÍHO INŽENÝRA a domluvíš se anglicky? Láká Tě působení v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr| flexibilní pracovní doba
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš znalosti v oblasti štíhlé výroby? Máš zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici? Pokud se domluvíš anglicky a rád by ses... zobrazit nabídku»
Specialista obrábění
Frýdek - Místek
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti obrábění a výroby ozubených kol? Rádi byste působili ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Pak... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš vzdělání technického směru a praxi na obdobné pozici? Domluvíš se anglicky? Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Frýdek - Místek
před 14 dny
Rád bys působil ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů a kariérní růst? Máš vzdělání technického směru a praxi na obdobné... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před 14 dny
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Strojní technik - montér (nástupní mzda 25 000 Kč)
Brno
před 14 dny
Zázemí prosperující firmy, která je na trhu od roku 2002 Dlouhodobou profesní perspektivu Stravenky 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Senior technolog / programátor
Brno
před 14 dny
- zaměstnání v dynamicky rozvíjející se firmě s historií - spolupráce na projektech renomovaných společností ( Honeywell, Siemens...) -... zobrazit nabídku»
Seřizovač Možnost týdenních záloh
Úvaly u Prahy
před 14 dny
- práci na HPP v lokalitě Úvaly u Prahy - nástupní mzdu 21 000 Kč/měs., po zaučení 24 000 Kč a víc, v případě zvládnutí všech... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jihomoravský kraj
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - zajímavou práci na vývoji a výrobě atypických produktů - zaškolení, možnost osobního růstu -... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Český Krumlov
před 14 dny
Hledáme nové členy týmu do oblasti kvality strojírenské výroby. Příležitost dostanete jak v zákaznické, tak dodavatelské kvalitě.... zobrazit nabídku»
Programátor cnc, až 40 000 Kč/měs.
Český Krumlov
před 14 dny
Pro strojírenskou společnost v oblasti opracování plechů hledáme zkušeného Programátora CNC. Vaše náplň práce Hledáme... zobrazit nabídku»
Project Engineer/Launch Manager
neuvedeno
před 14 dny
Velmi dobré finanční ohodnocení. Zázemí nadnárodní automobilové společnosti. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Obchodník - přívěsy a návěsy
Východní Čechy / Západní Slovensko
před 14 dny
* zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy na základě dosažených výsledků * zázemí stabilní české společnosti s... zobrazit nabídku»
Dělník/dělnice ve výrobě
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi Přední světová společnost působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce- Slatina, mzda19 200 Kč, týdenný zálohy!
Brno
před 14 dny
nástupní mzda od 19 200 Kč týdenní zálohy navýšení mzdy po zkušební době odměny za výkonnost třísměnný provoz 13. plat týden... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace