Práce v oboru Strojírenství (5676) - strana 75

Strojírenství
Konstruktér- Plzeň město
Plzeň - město
před týdnem
Vaším úkolem bude: - zpracovávání 3D konstrukčních návrhů - vytváření technické specifikace výrobku - vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - Plzeň město
Plzeň - město
před týdnem
Náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Teamleader ve výrobě
Ústí nad Labem
před týdnem
Do přátelského kolektivu přijmeme stejně přátelského kolegu na pozici Teamleadera! Tak neváhej a přihlas se nám! :-) Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
před týdnem
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu.Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale smlouva je přímo s firmou... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesního zlepšování, s předchozí zkušeností
Písek
před týdnem
Máte technické vzdělání? Implementovali jste změny, které přispěly k úsporám ve výrobních procesech? Domluvit se anglicky Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr až 45 000 Kč/měs.
Velkomeziříčsko
před týdnem
Chcete vést projekty v předsériové fázi a SOP v automotive? Rozumíte technickým výkresům? Spolupráci s externími dodavately? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky - nástupní odměna 5000 Kč
Hradec Králové
před týdnem
Sháníte poctivou práci za poctivé peníze? Pojďte tam, kde Vás odmění! NYNÍ I S NÁSTUPNÍ ODMĚNOU 5000 Kč!!! Hradecká výrobní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Moravskoslezský
před týdnem
Náš klient nutně potřebuje posílit svůj tým o schopného KONSTRUKTÉRA! Pokud máš znalosti 3D, nejlépe Inventor a domluvíš se anglicky pak... zobrazit nabídku»
Specialista výroby| až 35 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Máte technické vzdělání a zkušenosti s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Pokud Vám nečiní problém pracovat ve... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 (Karviná)
Karviná
před týdnem
Máte základní kurz na svařování CO2? Umíte svařovat tenké plechy a díly? Pak nás neváhejte kontaktovat: * svařovací práce -... zobrazit nabídku»
Pracovníci ve výrobě - Karviná
Karviná
před týdnem
Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků,... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
před týdnem
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
před týdnem
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | automotive
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: MISTR VÝROBY Náplň... zobrazit nabídku»
3D CAD konstruktér | Praha východ
Praha
před týdnem
Pro významného klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR. Vaší zodpovědností bude: - konstrukce výfuků... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - elektro motory
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem industriální a železniční automatizace hledá... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér senior
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost hledá kolegy na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR- SENIOR Náplní práce... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér | absolvent VŠ
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem a konstrukcí kolejových vozidel hledá kolegy na... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | Praha | až 65 000,-
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | až 65 000 Kč
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste zkušený mechanický konstruktér? Se zkušenostmi s kovy?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace