Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 76

Strojírenství
Pomocný skladník
Brandýs n. labem
před 14 dny
- Stravenky - 25 dnů dovolené - čisté prostředí - Bonusy za vykonanou práci až v hodnotě 2.500,- - Příspěvky dle ZP - Ochranné... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Plzeňsko
před 14 dny
- příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - velmi příjemné pracovní prostředí - sleva na firemní výrobky - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Lead designer - vedoucí konstrukce
Plzeň jih
před 14 dny
- osobní rozvoj a růst - zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě - 5 týdnů dovolené - placené jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér senior - nové vývojové centrum
Tachov
před 14 dny
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Konstruktér -stavař (mzda od 28 000 Kč)
Zlínský kraj
před 14 dny
- zázemí ekonomicky stabilní firmy - profesní růst - stravenky - ubytování - možnost naplno využít svůj potenciál a seberealizovat se zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, která je Tě schopna náležitě ocenit? Máš praxi ve výrobní společnosti na pozici... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
před 14 dny
Láká Vás se podílet na vývoji nových výrobků v automotive? Máte elektrotechnické vzdělání a anglický jazyk Vám nečiní problém?... zobrazit nabídku»
Technolog/ procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš již praxi s působením na pozici TECHNOLOGA či PROCESNÍHO INŽENÝRA a domluvíš se anglicky? Láká Tě působení v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr| flexibilní pracovní doba
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš znalosti v oblasti štíhlé výroby? Máš zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici? Pokud se domluvíš anglicky a rád by ses... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš vzdělání technického směru a praxi na obdobné pozici? Domluvíš se anglicky? Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Frýdek - Místek
před 14 dny
Rád bys působil ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů a kariérní růst? Máš vzdělání technického směru a praxi na obdobné... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před 14 dny
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Senior technolog / programátor
Brno
před 14 dny
- zaměstnání v dynamicky rozvíjející se firmě s historií - spolupráce na projektech renomovaných společností ( Honeywell, Siemens...) -... zobrazit nabídku»
Seřizovač Možnost týdenních záloh
Úvaly u Prahy
před 14 dny
- práci na HPP v lokalitě Úvaly u Prahy - nástupní mzdu 21 000 Kč/měs., po zaučení 24 000 Kč a víc, v případě zvládnutí všech... zobrazit nabídku»
Project Engineer/Launch Manager
neuvedeno
před 14 dny
Velmi dobré finanční ohodnocení. Zázemí nadnárodní automobilové společnosti. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Dělník/dělnice ve výrobě
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi Přední světová společnost působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce- Slatina, mzda19 200 Kč, týdenný zálohy!
Brno
před 14 dny
nástupní mzda od 19 200 Kč týdenní zálohy navýšení mzdy po zkušební době odměny za výkonnost třísměnný provoz 13. plat týden... zobrazit nabídku»
Supervizor kvality
Pardubice
před 14 dny
Mzda 130 Kč/hod + příplatky  + so 33 %  + ne 50 %  + noční 15 % 20 dní dovolené stravenky v hodnotě 80 Kč třísměnný provoz   Nástup... zobrazit nabídku»
Inspektor pro kontrolu jakosti
Pardubice
před 14 dny
Mzda 110 Kč/hod + příplatky  + so 33 %  + ne 50 %  + noční 15 % 20 dní dovolené stravenky v hodnotě 80 Kč třísměnný provoz   Nástup... zobrazit nabídku»
Seřizovači pozor hledáme právě vás nástup dohodou Tábor
Tábor
před 14 dny
* dlouhodobý pracovní poměr * stabilní zázemí rostoucí nadnárodní společnosti * zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace