Práce v oboru Strojírenství (5640) - strana 76

Strojírenství
Technolog pro kusovou a prototypovou výrobu
Ústí nad Labem
před týdnem
Především hodně zajímavou náplň práce, pak také dobrou dostupnost z centra Ústí nad Labem i veřejnou dopravou a několik zajímavých... zobrazit nabídku»
Výrobní technik - výpal
Šumperk
před týdnem
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici VÝROBNÍ TECHNIK -... zobrazit nabídku»
Manažer pro vývoj
Šumperk
před týdnem
- vedení projektů při vývoji nových výrobků (indukčnosti) - pravidelná komunikace se zákazníkem - řízení projektového týmu - správa... zobrazit nabídku»
Formíř/jádrař Přerov až 27000 Kč
Přerov
před týdnem
HLEDÁME POŘÁDNÉ CHLAPY CO UMĚJÍ MAKAT! Do strojírenské a slévárenské firmy v Přerově hledáme chlapy pozici FORMÍŘ/JÁDRAŘ Budete... zobrazit nabídku»
Tavič kovů Přerov až 30 000 Kč
Přerov
před týdnem
HLEDÁME POŘÁDNÉ CHLAPY CO UMĚJÍ MAKAT! Do strojírenské a slévárenské firmy v Přerově hledáme v lidi na pozici TAVIČE Budete... zobrazit nabídku»
Operátor strojírenský 23 000 Kč
Olomouc
před týdnem
VÝROBNÍ OPERÁTOR DRÁTĚNÉHO PROGRAMU - JISTÁ PRÁCE či brigáda na léto! Pro továrnu vyrábějící drátěný program hledáme zručné... zobrazit nabídku»
Svařovací inženýr
Česká Lípa
před týdnem
Máte zkušenosti se svařování? Chcete se zapojit do nového projektu v České Lípě? Láká Vás spolupráce v mezinárodních týmech? Pak nám... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | Vsetínsko
Vsetín
před týdnem
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost na Vsetínsku, obsazujeme pozici PROCESNÍ INŽENÝR. Náplní Vaší práce... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Valašské Meziříčí
před týdnem
Chcete výrobky, které navrhnete, potkávat dnes a denně v supermarketech po celé EU? Je pro Vás projektování ve 3D hračka? Potom jste... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
před týdnem
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé produkty
Plzeň - jih
před týdnem
Hledáme konstruktéra pro společnost s velmi zajímavým porfóliem produktů. Pokud umíte pracovat s 3D CAD a domluvíte se alespoň částečně... zobrazit nabídku»
Konstruktér - možnost i pro absolventy
Plzeň - jih
před týdnem
Baví Vás práce konstruktéra? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi pro automotive oblast? Hledáme zkušeného i začínajícího... zobrazit nabídku»
Konstruktér - možnost pro absolventy
Plzeň
před týdnem
Nastartujte kariéru jako konstruktér v oblasti automotive. Pokud znáte 2D/3D CAD programy a baví Vás cizí jazyky, hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Manager logistiky s NJ
Jihočeský
před týdnem
Zajímavá profesní příležitost pro zkušené Vedoucí logistiky Na této pozici budete zodpovědni za: - řízení týmu v oblasti logistiky... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí, 25 - 37 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Na pozici Nákupčí bude Vaším úkolem: - Analýza a... zobrazit nabídku»
Konstruktér, žďársko, 25 - 40 000
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - technický produkt, 30 - 40 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Na pozici Nákupčí bude Vaším úkolem: - Analýza a... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu, Novobydžovsko, vhodné i pro absolventy
Královéhradecký
před týdnem
Hledáme někoho šikovného, komunikativního s výbornou znalostí AJ! Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/strojírenství
Ostrava
před týdnem
Procesní inženýři pozor! Pro ty z Vás, kteří mají zkušenosti na této pozici, mají dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Strojírní sytémový inženýr - R&D centrum
Praha
před týdnem
Pro rychle rostoucí zahraniční R&D centrum v Praze specialistu na pozici Strojní sytémový inženýr. Využijté příležitost pracovat na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace