Práce v oboru Strojírenství (5766) - strana 76

Strojírenství
Zámečník Ostrava – od 20 000 Kč, jen ranní
Ostrava
před 14 dny
Firma působící ve strojírenském průmyslu zabývající se zpracováním plechů hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky. ... zobrazit nabídku»
Elektrikář i bez vyhlášky - od 20000Kč v čistém
Plzeň
před 14 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na dvě až tři směny (8h) - nástupní mzda od 140kč/h v čistém - dobrá... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů - Třebíčsko
Třebíč
před 14 dny
PO NÁSTUPU MŮŽETE POČÍTAT SE mzda 30. – 40.000 Kč a k tomu prémie za realizované projekty služební vozidlo s možností soukromého... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
znojmo
před 14 dny
- dobré finanční ohodnocení podle dovedností a zkušeností - zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti - profesní růst... zobrazit nabídku»
Procestní specialista s AJ (od 40.000,-Kč)
Plzeňský
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti z průmyslové výroby? Rádi byste denně využívali anglický jazyk? Jestli Vás tato... zobrazit nabídku»
Elektrikář – technik údržby
okres Chomutov, Louny, Most
před 14 dny
- Zajímavé mzdové podmínky (dle Vašich znalostí a zkušeností) - Možnost profesního růstu - Široký program dalších firemních benefitů zobrazit nabídku»
Dělník lisování a svařování i bez praxe
Úvaly
před 14 dny
- Mzdu 120 Kč/hod + 1000 Kč bonus za docházku + 500 Kč osobní ohodnocení + 45 Kč stravenky/odpracovanou směnu - Příplatky (noční 10%, SO,... zobrazit nabídku»
Kontrolor vstupní kvality
Horní Počernice
před 14 dny
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - HPP na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - pracovní obuv a oblečení - občerstvení na... zobrazit nabídku»
Seřizovač / elektromechanik Písek, nástup ihned 20 - 25.000 Kč/měs.
Písek
před 14 dny
- mzda 20 - 26.000 Kč/měs. - stravenky, podnikové stravování - 25 dní dovolené - příplatky za práci o víkendu 100 % - měsíční odměny,... zobrazit nabídku»
Nákupčí ve výrobní firmě (Pozice vhodná i pro absolventa)
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Zajímavé motivující finanční ohodnocení (bonusy) Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Brigáda na prázdniny - Pracovník ve výrobě
Praha - Řepy (část)
před 14 dny
práce ve výrobě Vaše náplň práce Firma vyrábí vzduchotechniku, tedy se jedná o práci s plechem, různé lisování, ohýbání,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Třebíč
před 14 dny
Umíte kreslit ve 2D i 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Technolog plasty, 35 000 Kč/měs.
Pelhřimov
před 14 dny
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě, učit se od zkušených kolegů a postupně přebrat... zobrazit nabídku»
Procesní / projektový inženýr
Ostrava
před 14 dny
Ideální kandidát neexistuje. To víme. Dáváme tedy šanci všem ostatním, kteří mají alespoň povědomí o procesním inženýrství,... zobrazit nabídku»
Specialista výroby, automotive
Ostrava
před 14 dny
Žádné přesčasy a velmi příjemné pracovní prostředí charakterizuje společnost, pro kterou hledáme SPECIALISTU VÝROBY. Jde o... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, automotive
Ostrava
před 14 dny
Zkušený procesní inženýr z automotive prostředí, je to co hledáme. Ideální kandidát neexistuje, ale chceme najít ty, kteří se mu... zobrazit nabídku»
R&D inženýr
Odry
před 14 dny
Strojař nejlépe, nebo technicky zdatný kandidát a komunikativní angličtina. To jsou naše hlavní požadavky na pozici R&D INŽENÝR. náplň... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů, firemní byt
Ostrava
před 14 dny
Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na... zobrazit nabídku»
Koordinátor FMEA
Ostrava
před 14 dny
Hledáme specialistu, který má background v automotive v oblasti kvality a je expertem na kompletní proces FMEA. Našim klientem je zahraniční... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Ostrava
před 14 dny
PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR kousek od Ostravy. Tuto pozici nabízíme. Koho hledáme? Procesní inženýry, technology, techniky ze strojírenství,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace