Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 76

Strojírenství
Nákupčí pro výrobu
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Chcete uplatnit své zkušenosti z nákupu služeb a komponentů? Pak se přihlaste, nová příležitost se právě otevírá na Žďársku!... zobrazit nabídku»
Strojní údržbář
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Chcete pracovat na oddělení údržby? Bydlíte na Žďársku? Váš úkol bude zabezpečovat strojní zařízení. Máte už zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»
Skladník - Modřice
Brno
před 14 dny
Vyhovuje Vám práce skladníka ve dvosměnném či třísměnném provozu s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalita CT parku v... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr - i pro VŠ absolventy (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Láká Vás práce ve strojírenské společnosti, vývoj nových výrobků, řešení technických parametrů, komunikace se zahraničními... zobrazit nabídku»
Operátor montážní linky (21.500 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme za povýšeného kolegu náhradu k montážní lince. Očekáváme manuální zručnost a technické myšlení. * motivující mzdové... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
40 svářečů čeká na svého MISTRA. Budete to právě Vy, kdo s nimi půjde každodenní cestou a povede je k ještě lepšímu cíli než tomu... zobrazit nabídku»
Kontrolor ve strojírenství (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Zpozorníte když slyšíte výkresová dokumentace, měřidla a zodpovědnost? To je přesně to, co při výkonu pozice Kontrolora určitě... zobrazit nabídku»
Soustružník - konvenční obrábění (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s klasickým soustružením a máte chuť se v této oblasti realizovat? Nabízíme práci na HPP v zavedené větší... zobrazit nabídku»
CNC Obráběcí centrum mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do nově rozšířené výroby hledáme pro náš úplně nový stroj obsluhu s praxí. * stabilita a zázemí zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Specialista výrobních procesů
Královéhradecký
před 14 dny
Máte vzdělání strojírenského zaměření a vítáte možnost denní komunikace v anglickém jazyce se zahraničním vedením? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog - plasty
Jihomoravský
před 14 dny
Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automotive
Středočeský
před 14 dny
Vystudoval jste VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický, nebo německý jazyk na pokročilé úrovni a některý z CAD programů? Vyznáte... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ/NJ
Středočeský
před 14 dny
Máte SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření? Zajímáte se o vývojovou konstrukci a ovládáte Pro/Engineer, nebo Catii? Bez problémů se... zobrazit nabídku»
Mistr ve směném provozu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
"Mistře, můžete mi poradit?" Líbí se Vám tohle oslovení? Umíte odpovědět na tuto otázku a poradit? Tak na co čekáte - posílejte CV.... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - Absolvent i Junior (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Chceš se zapojit do výrobního procesu? Říká ti něco samostatnost, výkresová dokumentace, ohraňovací lis a výplata? Tak neváhej a získej... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - senior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte praxi z pozice procesního inženýra? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete své zkušenosti uplatnit v dynamické... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Praha
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s identifikací prostrojů výroby? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Máte-li anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr Brno
Jihomoravský, Zahraničí
před 14 dny
Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oboru strojírenství? Pracoval/a jste na pozici Procesní inženýr? Jste člověk schopný pracovat samostatně a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace