Práce v oboru Strojírenství (5524) - strana 78

Strojírenství
Specialista kvality - plat až 30.000,- Kč
Humpolec
před týdnem
Můžeme Vám nabídnout: - zajímavé platové ohodnocení 25 - 30.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní... zobrazit nabídku»
Svářeč / Welder
Humpolec
před týdnem
Nabídneme Vám: - zajímavé platové ohodnocení 20 - 27.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Humpolec
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení 20 - 27.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v moderním a čistém... zobrazit nabídku»
Technický rozvoj údržby
Šumperk
před týdnem
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro rozšíření týmu nového pracovníka.... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti zeštíhlování výroby? Rád komunikujete s lidmi a při prezentování se cítíte jako ryba ve vodě? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Testing Engineer
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti testování v automotive? Jste technicky zaměřený a orientujete se v pneumatických systémech a zapojeních? Máte... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér v automotive
Uherské Hradiště
před týdnem
Máte-li zkušenosti z pozice vývojového konstruktéra a chcete spolupracovat s TOP zaměstnavatelem v kraji, který poskytuje ty nejlepší... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, vhodné i pro absolventy
okres Děčín
před týdnem
Pro nové projekty přijmeme zkušeného průmyslového inženýra, ale také i inženýra juniora. Dokážete identifikovat procesy a nastavit vše... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního oddělení
okres Děčín
před týdnem
Máte zkušenosti ze strojní konstrukce? Vedete projekty a ani vedení lidí Vám není cizí? A anglicky se také domluvíte? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Design engineer
okres Děčín
před týdnem
Pro nové projekty přijmeme do našeho týmu nového Design engineera. Nejsi to právě Ty? Co bude náplní práce? - kompletní zpracování... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okres Děčín
před týdnem
Máte praxi z výrobní, nejlépe strojírenské výroby? Domluvíte se anglicky? A chcete pracovat v oblasti výrobní kvality? Přihlaste se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okres Děčín
před týdnem
Hledá se konstruktér! Přidejte se do našeho týmu a podílejte se na zcela nových projektech! Náplní Vaší práce ve zkratce: - zpracování... zobrazit nabídku»
Inženýr kryogenních zařízení
okres Děčín
před týdnem
Hledáme specialistu na pozici Inženýr kryogenních zařízení. Pokud máte vzdělání z oblasti strojírenství, praxi z výrobního prostředí... zobrazit nabídku»
Inženýr průmyslové výroby
Moravskoslezský
před týdnem
Vystudoval(a) jste obor Průmyslové inženýrství, nebo strojírenskou, či materiálovou fakultu a hledáte možnost kde se uplatnit v oboru? Pokud... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Jihomoravský
před týdnem
Jsi šikovný strojař a chtěl bys práci přímo v Brně? Ovládáš jednoduché programování a seřizování CNC strojů? Chceš se stát členem... zobrazit nabídku»
CNC Frézař pro kusovou výrobu (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nabízíme práci ve stabilní společnosti pro frézaře CNC. Výroba krásných velkých kusů a příjemný kolektiv. Ozvěte se nám... *... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Operátor dokončování - jednoduchá manuální práce! - DUPLIKÁT
Rokycany
před týdnem
- stabilita a dlouhodobé zaměstnání na HPP - nástupní mzda 85Kč/hod (+navyšování dle zapracování) - navýšené příplatky - přesčas... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenost s údržbou ve výrobní společnosti? Nebojíte se vést tým? Máte rád/a organizovanost, systém a plánování? Pokud se chcete... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace