Práce v oboru Strojírenství (5670) - strana 78

Strojírenství
Projektant - rozpočtář
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta – Rozpočtáře. Společnost příjme do své skupiny... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Mladá Boleslav
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, výrobce automobilů ŠKODA AUTO a.s., hledáme vhodného kandidáta na pozici Vaše náplň práce Práce na... zobrazit nabídku»
Letní brigáda - kontrola kvality
Liberec
před 14 dny
- Odměna 90,–/hod. hrubého - 100,– stravenka - Příplatky dle zákona - Lze i upravit směny dle potřeby - Možnost práce i o víkendech... zobrazit nabídku»
Balič/Manipulant/Operátor
Turnov
před 14 dny
- mzda od 22 000 Kč - stravenky v hodnotě 80 Kč - bonus za odpracovaný měsíc 1 000 Kč - příplatek za práci o víkendu 50 % - 26 dní... zobrazit nabídku»
Operátor vstřikovacího lisu
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
- mzda od 20 000 Kč - po zaučení možnost navýšení mzdy - 100 Kč stravenky - příspěvek na dopravu - výkonnostní odměny - v letních... zobrazit nabídku»
Operátor v kovovýrobě - Chomutov
Chomutov
před 14 dny
- mzda 1. měsíc 19 000 Kč/měsíc - další měsíce výše mzdy dle výkonnosti (až 25 000 Kč/měsíc) - nadstandartní ohodnocení... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce- Slatina, mzda19 200 Kč, týdenný zálohy!
Brno
před 14 dny
nástupní mzda od 19 200 Kč týdenní zálohy navýšení mzdy po zkušební době odměny za výkonnost třísměnný provoz 13. plat týden... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Ústecký
před 14 dny
Máte vzdělání technického zaměření a ovládáte angličtinu na středně pokročilé úrovni? Láká Vás vylepšování procesů ve výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologů
Královéhradecký
před 14 dny
Máte zkušenosti z pozice technologa CNC obrábění? Jste organizačně schopná osoba s přirozenou autoritou a komunikujete v anglickém jazyce?... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektového managementu
Královéhradecký
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti s projektovým řízením v oblasti automotive a hledáte novou výzvu? Máte technické vzdělání, plynně komunikujete v... zobrazit nabídku»
Servisní technik (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme technika pro montáže - strojní - elektro části pro jednoúčelové stroje. Práce dle výkresové dokumentace s následnou montáží u... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu (19.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pro naše vstřikolisy hledáme seřizovače nejlépe z okolí Břeclavi. Máme 2 směnný provoz. I na zaučení * zázemí stabilní firmy *... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pro náš výrobní stroj hledáme operátora - seřizování a následná obsluha. Máme 3 směnný provoz a moderní pracovní prostory. *... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézy-5osá (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Technik kvality (26.000 - 31.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme technika do oddělení kvality v Oslavanech, který bude programovat 3D měřící stroj. I na zaučení. * zázemí moderní společnosti *... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (až 38.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme... zobrazit nabídku»
Údržbář pro CNC stroje (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
I naše CNC stroje potřebují opečovávat a udržovat. Můžeme nabídnou moderní pracovní prostředí a zajímavou mzdu na základě Vašich... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste technicky založený člověk, který je manuálně zručný a máte zájem o pracovní příležitost s dlouhodobou působností? Rádi se... zobrazit nabídku»
Technolog do stojní výroby (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete změnit práci? Hledáme zkušeného technologa do strojírenské firmy. * zázemí moderní společnosti * motivující mzdové... zobrazit nabídku»
Elektrikář/Elektronik (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do zavedené zahraniční společnosti hledáme pro elektronické a mechanické opravy strojů zkušeného Elektrikáře. * zázemí zahraniční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace