Práce v oboru Strojírenství (5204) - strana 80

Strojírenství
PLC programátor vhodné pro absolventy elektro škol
Havlíčkobrodsko
před 14 dny
Hledáme programátory PLC, kteří chtějí pracovat v příjemném pracovním kolektivu úspěšné společnosti, domluví se anglicky a jsou... zobrazit nabídku»
Manažer montáže, 40-50 000 Kč, Třebíčsko
Třebíčsko
před 14 dny
Pro zahraniční společnost z Třebíčska, zabývající se montáží strojírenských dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ, 30 - 60 000 Kč
Havlíčkobrodsko
před 14 dny
Pro výrobní společnost na Havlíčkobrodsku nyní obsazujeme pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S AJ Máte praxi v konstrukci a domluvíte se... zobrazit nabídku»
Specialista údržby, Jihlavsko, 25 - 35 000, bez jazyka
Vysočina
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti údržby strojů, zařízení a vlastníte vyhlášku 50? ? V případě, že Vaše odpověď je ANO, potom hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ostrava
před 14 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Pro světovou... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality s NJ
Ostrava
před 14 dny
Našimi hlavními požadavky bude kvalita, komunikace se zákazníky a němčina. Na oplátku můžeme nabídnout možnost dlouhodobé spolupráce v... zobrazit nabídku»
Konstruktér | automotive | až 45 000 Kč
Beroun
před 14 dny
Máte zkušenosti s 3D modelováním a 2D kreslením v CAD systému CATIA V5? Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu,... zobrazit nabídku»
Údržba
Ústecký
před 14 dny
Job Description Jsme inzertní podporou pro našeho klienta, společnost COLORTEC s.r.o., která momentálně hledá nové kolegy do oblasti... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje
Slaný
před 14 dny
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Administrátor DAT - strojírenství
Olomoucký
před 14 dny
Máte zájem o kancelářskou pozici ve strojírenské společnosti? Svedete komunikovat o technické dokumentaci v anglickém nebo německém jazyce?... zobrazit nabídku»
Montér – konstruktér
Olomoucký
před 14 dny
Hledáte práci, která by zkombinovala Vaši praxi na montážích a chuť věnovat se konstrukci v 2D/3D programech jako AutoCAD? Pak pro Vás... zobrazit nabídku»
Quality & Process Improvement Leader - i zkrác. úvazek
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti V případě zájmu... zobrazit nabídku»
Seřizovač obráběcích strojů
Čejč
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Inženýři a odborníci do automotive #8129781 (Středočeský kraj, CZ)
Středočeský
před 14 dny
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE VE STŘEDOČESKÉM KRAJI?     MÍT HEZKÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ, PRIMA KOLEGY A MNOHO BONUSŮ A... zobrazit nabídku»
Soustružník
Brno
před 14 dny
firemní benefity dobré platové ohodnocení zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – automotive (náhradní díly) - SK nebo HU #6921819 (Slo...
Zahraničí
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»
Metrolog #6612231 (Praha 4, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Lisař – obsluha postupového lisu
Hustopeče
před 14 dny
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - technolog
Hustopeče
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace