Práce v oboru Strojírenství (5672) - strana 80

Strojírenství
Vývojový konstruktér
Brno - město
před 14 dny
Strojírenská společnost zabývající se vývojem a výrobou elektromotorů hledá šikovné uchazeče na pozici Vývojový konstruktér. Budete... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
Šumperk
před 14 dny
Jste připraven se dále rozvíjet v oblasti procesního inženýrství? Jste odborník, který by rád uplatnil své bohaté znalosti? Mátě chuť... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Liberec
před 14 dny
Máte praxi v konstrukci plastových dílů? Chcete profesní růst, pracovat na vývojovýh projektech, vyhodnocovat zkoušky prototypů? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Technolog | Vývojový tým
Liberec
před 14 dny
Pracujete v automotive a nemáte už prostor uplatnit další nápady? Nabízíme pracovní uplatnění v inovačním týmu na špicčce... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeň - město
před 14 dny
Jste již zkušený konstruktér a chcete být součastí české výrobní společnosti přímo v Plzni? Pak není nic jednoduššího, než... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog (strojírenství)
Tachov
před 14 dny
Do Plzeňského kraje přichází výrobní společnost, která ve svém mateřském regionu patří mezi nejlepší zaměstnavatele.Buďte u jejího... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 35 - 60 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Konstruktér forem, Jihlava, 25 - 40 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Pánové a dámy konstruktéři! Dost bylo jednoduchých malůvek! Pojďte se posunot o kus dál! Návrh forem, to je panečku VYŠŠÍ DÍVČÍ!... zobrazit nabídku»
Zkušený procesní inženýr|automotive výroba|mzda dohodou|
Moravskoslezský
před 14 dny
Chcete rozšířit své zkušenosti v oblasti procesního inženýrství a rádi byste se posunuly do mezinárodní výrobní společnosti působící... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže v servisním centru - 1 směna a zajímavá mzda
Brno - Slatina
před 14 dny
Máte praxi s montáží, a umíte číst pracovní instrukce? - rozsah práce je 37,5 hod/týden - jednosměnný provoz - nástup ihned zobrazit nabídku»
Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník
Brno
před 14 dny
Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak... zobrazit nabídku»
Designer automotive - 3D CAD
Rakovník
před 14 dny
Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - zahraniční trh (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Orientujete se n zahraničním trhu ve strojírenství? Máte dobrodružného ducha a cestování po Evropě je pro Vás spíše benefitem než... zobrazit nabídku»
Konstruktér v SolidWorks s AJ (27.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte dobré zkušenosti s programem SolidWorks, ve kterém umíte pracovat na pokročilé úrovni? Domluvíte se anglicky a rádi byste angličtinu... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pro nově postavenou výrobní halu hledáme posilu - CNC Frézaře. Máme kusovou výrobu, můžeme nabídnout nadstandardní mzdu, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Zámečník-opravář (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme do našeho moderního výrobního závodu zámečníka. Budete mít na starosti opravy různých dílů pro výrobní linky popř. výrobu... zobrazit nabídku»
Soustružník - konvenční obrábění (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s klasickým soustružením a máte chuť se v této oblasti realizovat? Nabízíme práci na HPP v zavedené větší... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyh. 50 (23.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
* prostředí stabilní mezinárodní spolčenosti * odpovídající mzdové ohodnocení * smlouvu na HPP doba neurčitá * nové moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer kvality automotive
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní firmu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Manažer kvality Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno
před 14 dny
Pro velmi prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > zavádění a zlepšování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace