Práce v oboru Strojírenství (5422) - strana 80

Strojírenství
Vedoucí pracovník - strojírenství (40.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický
před 14 dny
Hledáme zkušené kandidáty ze strojírenského prostředí, kteří mají zkušenost s vedením lidí, dobré organizační schopnosti a chtějí... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje pro dokončovací technologie (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pokud máte zkušenost ze strojírenské výroby, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat ve směnném provozu, budeme... zobrazit nabídku»
Brusič kovů (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máme novou volnou pozici - brusiče kovů - na kulato, na plocho...různorodá práce ... na 1-2 směny dle potřeb * odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Studenti VŠ nebo absolventi SŠ - tak co? Chcete získat praxi, nabrat zkušenosti a stát se jednou žádaným konstrukrérem? Tak je nejvyšší... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / 2 směny - 35 000 Kč
Kaplice
minulý měsíc
- Zázemí dynamické zahraniční společnosti - Účast na různorodých projektech - Možnost  dalšího vzdělávání v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Hledá se seřizovač - operátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Práci na dobu neurčitou · 25 dní dovolené · Připojíte se k práci na dlouhodobých... zobrazit nabídku»
Technik údržby - zámečník
Jihomoravský
minulý měsíc
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? – 25 dní dovolené – Smlouva na dobu neurčitou – Motivující finanční ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Hledáme do party technologa výrobních linek
Jihomoravský
minulý měsíc
· 25 dní dovolené · Smlouva na dobu neurčitou · Motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů · Možnost... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Zlín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Chcete pracovat pro stabilní spolešnost s mezinárodním působením? Pak hledáme právě Vás! Staňte... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Hluk
minulý měsíc
Průmyslových inženýrů je na trhu práce stejně jako šafránu. A proto Vám ušetřím čas a rovnou nabídnu jen tu nejlepší a... zobrazit nabídku»
Technolog, absolventi vítání
České Budějovice
minulý měsíc
Staňte se součástí prosperující společnosti a převezměte zodpovědnost za: - zpracování technické dokumentace - tvorbu pracovních... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ, 50 - 60 000 Kč
Ledeč nad Sázavou
minulý měsíc
Pro výrobní společnost na Havlíčkobrodsku nyní obsazujeme pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S AJ Máte praxi v konstrukci a domluvíte se... zobrazit nabídku»
CNC frézař, 25 - 32 000, volné víkendy
Jihlava
minulý měsíc
Pracuješ ve výrobě a volné víkendy za celý rok spočítáš na prstech jedné ruky? Tak pojď makat k nám! Naši lidé mají víkendy volné,... zobrazit nabídku»
Mistr|dvousměnný provoz| anglický jazyk výhodou
Třinec
minulý měsíc
Máte zkušenost s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Rádi byste působili v mezinárodní společnosti, která nabízí... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby, start up projekt, Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Rádi byste byli u zrodu nové společnosti? Chcete si vybrat zaměstnance do svého týmu? Hledáme zkušeného vedoucího údržby v automotive,... zobrazit nabídku»
Konstruktér | automatizace
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR |... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Praha
minulý měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Programátor průmyslových... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Praha 10
minulý měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Elektromechanik Náplň... zobrazit nabídku»
Projektant automatizace strojních zařízení
Praha 10
minulý měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Projektant automatizace... zobrazit nabídku»
Samostatný elektro projektant | automatizace
Praha 10
minulý měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: SAMOSTNATNÝ ELEKTRO... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace