Práce v oboru Strojírenství (5540) - strana 80

Strojírenství
Projektový manažer | TOP management
Liberec
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti s vedením projektů v automotive? Jste prozákaznicky orientovaný a chcete se posunout dál ve své kariéře? Pak máme... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti zeštíhlování výroby? Rád komunikujete s lidmi a při prezentování se cítíte jako ryba ve vodě? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Testing Engineer
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti testování v automotive? Jste technicky zaměřený a orientujete se v pneumatických systémech a zapojeních? Máte... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (automotive)
Plzeňský
před 14 dny
Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu - zajištění plynulé výroby - aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeňský
před 14 dny
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
CNC frézař, 25 - 32 000, volné víkendy
Jihlava
před 14 dny
Pracuješ ve výrobě a volné víkendy za celý rok spočítáš na prstech jedné ruky? Tak pojď makat k nám! Naši lidé mají víkendy volné,... zobrazit nabídku»
Technolog - vstřikování plastů
Třebíčsko
před 14 dny
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě? Po úspěšném absolvování výběrového řízení Vás... zobrazit nabídku»
Globální projektový manažer|automotive|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektový řízením a praxi ve výrobní oblasti? Pokud se chcete posunout na globální úroveň v mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Svářeč (Ostrava)
Ostrava
před 14 dny
Máte praxi ve svařování a svářečské zkoušky na CO2, popř.jiné metody svařování? Pak nám zašlete svůj životopis: * práce ve... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
Ostrava
před 14 dny
Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby: * práce v těžkém strojírenském oboru * výroba a opracování hutního materiálu * obsluha... zobrazit nabídku»
Skvělý plat s nástupem ? Operátor výrob Žatec 27 000 Kč
Žatec
před 14 dny
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Elektrikář - slaboproud (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do strojírenské zahraniční společnosti hledáme elektrikáře na opravy a údržby strojů. Čeká na Vás moderně vybavený výrobní závod... zobrazit nabídku»
Manuální broušení na kulato (19.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zručný, pracovitý a baví vás práce na manuálních bruskách? Pak hledáme právě Vás! Hledáme manuálně zručné, pečlivé "brusiče... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti s nadstandartními mzdovými podmínkami? Jestli ano,... zobrazit nabídku»
Frézař CNC 5 osá (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do nově rozšířené výroby hledáme nového CNC frézaře s praxí. Předejte své znalosti a zkušenosti, budeme rádi, když nám s tím... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézy (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste šikovný v obrábění dílů na na horizontce? Máte zkušenosti s kusovou výrobou? Troufnete si na větší horizontku? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
Ústí nad Labem
před 14 dny
- práci ve velké, zavedené a prosperující společnosti - zaměstnání na dobu neurčitou - velmi dobré finanční ohodnocení - další... zobrazit nabídku»
Brusič dřevoobráběcích nástrojů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, významného dodavatele dřevoobráběcích strojů a technologií, hledáme pracovníka na pozici BRUSIČ dřevoobráběcích... zobrazit nabídku»
Aplikační technik CNC strojů
Stolany u Chrudimi
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se snaží využívat nejmodernější trendy v oblasti CNC obrábění, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace