Práce v oboru Strojírenství (4934) - strana 81

Strojírenství
Technolog zpracování kovů
Chomutovsko
tento měsíc
- zázemí tradiční a sociálně odpovědné společnosti - pro absolventy možnost získat zajímavou praxi - možnost odborného rozvoje -... zobrazit nabídku»
Svářeči CO2 35-50000 Kč/měs+ubytování, kapesné v den nástupu
Dobříš
tento měsíc
Nabízíme: - měsíční výdělek 32000 - 50000 Kč/měs - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok - plně hrazené ubytování na pěkné... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu - ubytování zdarma, při nástupu kapesné 18 - 27000 Kč/mě...
Dobříš
tento měsíc
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (20 - 24.000 KČ/MĚS.) - základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.) - příplatek za odpolední (6 Kč/h) -... zobrazit nabídku»
Certifikační inženýr
Plzeň
tento měsíc
- Preferujeme bakalářské vzdělání v oboru strojírenství nebo leteckého průmyslu, nebo praxi ve strojírenství na technické pozici -... zobrazit nabídku»
Mistr obrobny
Olomoucký
tento měsíc
Zajímavá firma z regionu hledá do svého týmu znalce obrábění na dlouhodobou spolupráci. Pokud máte zkušenost jako mistr a znalost... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr - průmyslová výstavba - Most
Most
tento měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO V PRŮMYSLOVÉ VÝSTAVBĚ? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ... zobrazit nabídku»
Strojní Inženýr - průmyslová výstavba - Most
Most
tento měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNOLOGIE BUDOV? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A... zobrazit nabídku»
Technik na montážní oddělení
Žďársko
tento měsíc
Vyznáte se v kovových materiálech pro výrobu a jejich vlastnostech či v oblasti elektra, mechaniky, pneumatiky a konstrukce? Znáte proces... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
tento měsíc
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
tento měsíc
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (Karviná)
Karviná
tento měsíc
Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby - automobilový průmysl: * obsluha výrobních a montážních strojů * montážní práce * výroba... zobrazit nabídku»
Kreslič | solidworks | až 30 000 Kč
Kolín
tento měsíc
Máte SŠ vzdělání technického směru? Ovládáte dobře SolidWorks? Pak neváhejte a čtěte dál!!! Pro nadnárodní výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Design konstruktér
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl - možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi - možnost rozvíjet... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Designér
Holýšov
tento měsíc
- konstrukční návrhy autodílů (termostaty, komponenty AC) - optimalizace a standardizace stávajících konstrukcí - validační centrum -... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - komise,expedice, 27
Stříbro
tento měsíc
? až 23.148,-Kč/měs.brutto ? po půl roce navýšení mzdové třídy ? bonus za produktivitu, bonus za neabsenci ? 80 Kč stravenky ? 25... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - balení, 26
Stříbro
tento měsíc
? až 23.148 Kč/měs. brutto ? po půl roce navýšení mzdové třídy ? bonus za produktivitu, bonus za neabsenci ? 80 Kč stravenky ? 25... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - lakovna, 25
Stříbro
tento měsíc
? až 23.148,- č/měs.brutto ? po půl roce navýšení mzdové třídy ? bonus za produktivitu, bonus za neabsenci ? 80 Kč stravenky ? 25... zobrazit nabídku»
Strojník/ce v kartonáži
Královehradecko
tento měsíc
 - PP na dobu neurčitou  - osobní a odborný růst  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - příspěvek na stravování, týden dovolené... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve výrobním provozu - Mzda od 26.000 Kč - Jedna směna
Zlínsko
tento měsíc
- Velmi dobré finanční ohodnocení a roční bonusy - Stabilní zaměstnání na HPP a práci v příjemném prostředí - Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Skladník Krupka
Krupka
tento měsíc
- základní mzda 15 900 Kč - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - 200 Kč/měs. - práce v Krupce - práce ve 2 směnném... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace