Práce v oboru Strojírenství (5200) - strana 81

Strojírenství
Konstruktér/ka
Plzeň - město
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici konstruktéra? Umíte myslet ve 3D? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak není na co čekat. Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, Tachovsko
Tachov
před týdnem
Máte technické znalosti a zkušenosti na pozici procesního inženýra? Chcete za sebou nechat viditelné výsledky a vést svůj vlastní tým?... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér
Kadaň
před týdnem
Hledáme schopného člověka, klidně i absolventa - STROJAŘE, který umí kreslit v CADu 3D a má alespoň základní přehled ve výrobních... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
okres Most
před týdnem
Na pozici bezpečnostního technika hledáme kandidáta, který je osobou odborně způsobilou k BOZP a PO a má znalosti ISO normy: 14001 a... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Lovosice
před týdnem
Hledáme zkušeného programátora průmyslových robotů! Máte zkušenosti s PLC programováním a komunikativní znalost Aj nebo Nj? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Výrobní Technik
Kadaň
před týdnem
Chceš se stát výrobním technikem? Umíš číst technickou dokumentaci a orientuješ se v hutních materiálech? Znalost výrobních technologií... zobrazit nabídku»
Projektant MaR / elektro
Lovosice
před týdnem
Na pozici samostatného projektanta MaR/ Elektro hledáme vhodného kandidáta, který má přehled v elektru/ automatizaci. Pozice je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory výroby
okres Děčín
před týdnem
Jste organizačně nadaný typ člověka? Dokážete si ve svých záležitostech udělat a udržet pořádek? :-) A pokud máte navíc i technické... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / seřizovač
Ústí nad Labem
před týdnem
Jste vůdčí typ a dokážete zvládnout tým podřízených? Nebo jste manuálně zručný seřizovač a o vedení lidí nemáte zájem? Ať tak... zobrazit nabídku»
Svářeč
Ústí nad Labem
před týdnem
Hledá se svářeč! Pokud máte praxi se svářením a navíc si dokážete poradit s technickými výkresy, přihlaste se nám! Co Vás bude... zobrazit nabídku»
Lean inženýr s AJ, Strakonicko
Jihočeský
před týdnem
Technické vzdělání a znalost metod Lean je to, co byste měl/a mít, aby mělo pro Vás smysl číst tento inzerát dál. Jste-li absolventem s... zobrazit nabídku»
Logistika - zákaznický kontakt s AJ
Písek
před týdnem
Máte technické vzdělání, láká Vás práce v automotive průmyslu? Máte zkušenosti v oblasti logistiky nebo jste čerstvý absolvent a toto by... zobrazit nabídku»
Logistik s AJ
Jihočeský
před týdnem
Máte zkušenosti v logistice a touhu pracovat v mezinárodním prostředí? Je pro Vás důležitý profesionální a přitom fajn kolektiv?... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro s AJ, absolventi vítáni
České Budějovice
před týdnem
Pro významnou výrobní společnost v Českých Budějovicích hledáme kandidáty na pozice Konstruktéra. Budete součástí vývojového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, top zaměstnavatel, absolventi
Jihočeský
před týdnem
Máte technické vzdělání a nástroje kvality pro Vás nejsou neznámým pojmem? Láká Vás příležitost ve výrobě nebo vývoji a... zobrazit nabídku»
Zkušební inženýr, i pro absolventy
Jihočeský
před týdnem
Nabízíme výjimečnou příležitost pro zkušené inženýry, ale i pro absolventy! Společnost je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér, až 40 000 Kč
Jihočeský
před týdnem
Není důležité, zda máte letité zkušenosti nebo jste čerstvým absolventem technického oboru! Důležité je, zda zvládáte tvorbu... zobrazit nabídku»
Technolog, automotive, až 40 000 Kč
Jihočeský
před týdnem
Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr s AJ nebo NJ, i pro absolventy
Jihočeský
před týdnem
Chcete rozvíjet své odborné znalosti a profesně růst v mezinárodním výrobním prostředí? Je pro Vás důležitá stabilita společnosti, pro... zobrazit nabídku»
Analytik DAT s AJ, výrobní společnost
Jihočeský
před týdnem
Máte vysokoškolské vzdělání, ideálně technické, jste analytický typ a hledáte příležitost v silné mezinárodní společnosti? Na této... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace