Práce v oboru Strojírenství (5394) - strana 83

Strojírenství
Lean expert s AJ
okr. Nový Jičín
tento měsíc
* Zázemí mezinárodní stabilní společnosti s celosvětovou působností * Pracovní smlouva na dobu neurčitou * Pružná pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Analytik / výpočtář - absolventi vítáni
Přerov
tento měsíc
* samostatná a zajímavá práce při vývoji nových produktů pro různé zákazníky s možností seberealizace a profesního rozvoje *... zobrazit nabídku»
Mistr v automotive
Moravskoslezský kraj
tento měsíc
Co Vám nabízíme? Práci v novém a moderním prostředí stálého zaměstnavatele Práci v týmu zkušených specialistů ... zobrazit nabídku»
Soustružník - 140,- čistého + navýšení - nástup ihned
Petřvald
tento měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr - zaměstnanec může po dohodě s mistrem pracovat i formou turnusů - práce v čistém prostředí -... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby
Královéhradecko
tento měsíc
 - nabízíme dlouhodbé uplatnění  - příspěvek na stravování  - 5 týdnů dovolené  - HPP na dobu určitou s možností prodloužení  -... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Královéhradecko
tento měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
tento měsíc
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
tento měsíc
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Přerov
Přerov
tento měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
tento měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě – pepsi mzda až 30 000 Kč
Praha
tento měsíc
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou Nástupní mzdu 30 000 Kč včetně příplatků a bonusů Příplatky za... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství
Liberecký
tento měsíc
Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud máte dobrou znalost 3D konstrukčních... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér – Liberecký kraj
Liberecký
tento měsíc
Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či výrobních linek? Ovládáte konstrukční program Inventor a anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Project manager s AJ
Ústecký
tento měsíc
Máte praxi v projektovém řízení a Vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Pak právě VÁM nabízíme jedinečnou příležitost k rozvoji... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr výroby
Ústecký
tento měsíc
Baví Vás práce na projektech? Máte schopnost organizovat a pracovat i na dvou projektech současně? Pak pro Vás máme zajímavou a perspektivní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - automotive
Liberecký
tento měsíc
Baví Vás konstruování a jste kreativní? Podíleli byste se rádi na vývoji součástek pro automobilový průmysl a ovládáte 3D konstrukční... zobrazit nabídku»
Kreativní konstruktér
Liberecký
tento měsíc
Máte rádi nestereotypní práci? Ovládáte 3D konstrukční programy a konstruování Vás baví? Zašlete nám svůj životopis! Společnost... zobrazit nabídku»
Karosář, klempíř – Škoda Auto – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
tento měsíc
* reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně * možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc) *... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické a výrobní kvality
Žďár nad Sázavou
tento měsíc
- ohodnoceni budete dle Vašich zkušeností - roční finanční bonus  - proplacené přesčasy, možnost krátkodobých i dlouhodobých... zobrazit nabídku»
CAE inženýr
Prostějov
tento měsíc
Hledáme kandidáty do vývoje - přední zahraniční firma automotive! Jste schopný absolvent či již zkušený vývojář? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace