Práce v oboru Strojírenství (4866) - strana 83

Strojírenství
Specialista oddělení kvality
okres Nový Bydžov
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive
Zlínský, Moravskoslezský
tento měsíc
Rádi byste pracovali pro společnost, která je dynamická a inovativní? Máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů a mluvíte anglicky?... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku výroby
oblast Litoměřice
tento měsíc
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a kariérního růstu - nadstandardní... zobrazit nabídku»
Quality engineer
oblast Litoměřice
tento měsíc
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a kariérního růstu - nadstandardní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
oblast Vysoké Mýto
tento měsíc
- zázemí nadnárodní firmy - osobní automobil i k osobním účelům - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
oblast Písek
tento měsíc
bonusy, prémie příspěvek na penzijní připojištění, dopravu a stravování dovolená 5 týdnů odborné a jazykové školení ... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Bystřice nad Perštejnem
tento měsíc
oprava a údržba strojů a strojních zařízení montáž jednoúčelových strojů výroba dílů dle výkresové dokumentace výroba a opravy... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato
Brno
tento měsíc
Zázemí zavedené společnosti Dobré mzdové ohodnocení, benefity Zajímavou a různorodou pracovní náplň Možnost odborného růstu ... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor
Brno
tento měsíc
možnost profesního i osobního růstu v prostředí stabilní mezinárodní společnosti práci na hlavní pracovní poměr motivující... zobrazit nabídku»
Konstruktér / vývojový inženýr
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte znalost 3D konstrukčních programů a chcete se stát součástí významné společnosti v Moravskoslezském kraji? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravskoslezský
tento měsíc
Disponujete vysokoškolským vzděláním technického směru? Máte zkušenosti s konstruováním mechanických dílů a hledáte nové výzvy? Pak... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr / konstruktér
Moravskoslezský
tento měsíc
Chcete se ve své kariéře posunout dále a podílet se na vývojových aktivitách v oblasti návrhů mechanických komponentů? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Specialista náběhu nových produktů
Plzeňský
tento měsíc
Máte krátkou zkušenost z oblasti projektového řízení Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Patří k Vašim silným... zobrazit nabídku»
Project manager junior
Plzeňský
tento měsíc
Jste technicky zaměřená osobnost, která hledá akční práci? Baví Vás cestování a práce na nových projektech? Hledáte stabilní práci v... zobrazit nabídku»
Seřizovač montážních zařízení
Tachov
tento měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Team Leader/ Mistr výroby
Ústí nad Labem
tento měsíc
Co za to? *uplatnění v blízkosti Ústí nad Labem *firemní benefity *motivační mzdové ohodnocení zobrazit nabídku»
Montážní dělník - výrobní operátor
Přestanov
tento měsíc
- zaměstnání v nově zavedené firmě - moderní pracovní prostředí - motivující mzdové ohodnocení/bonusy ve výši 4 000Kč/měs. +... zobrazit nabídku»
Konstruktér senior
Česká Lípa
tento měsíc
Zázemí stabilní perspektivní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Konstruktér/CNC 5 os programátor
Hradec Králové
tento měsíc
- odborný růst - možnost prodloužení pracovního poměru po jednom roce z doby určité na dobu neurčitou - po plném zapracování se uchazeč... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okr. Nový Jičín
tento měsíc
* stabilní zaměstnání na HPP * možnost seberealizace a odborného rozvoje * závodní stravování, 5 týdnů dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace