Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 83

Strojírenství
Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí
Jihomoravský, Olomoucký, Středočeský, Vysočina
před týdnem
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro-automatizační techniky
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Náplň práce: plánování a vývoj softwaru PLC a/nebo procesu řídicího systému specializovaná podpora provozu a uvádění do provozu... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technické přípravy s aj/nj- Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Pro špičkovou mezinárodní společnost v Brně, která působí ve strojírenství, hledáme kandidáty na pozici: CNC... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality - 120 Kč/hod
Liberec
před týdnem
Mzda: 120 Kč/hod. Stravenky 80 Kč. Příjemné čisté pracovní prostředí. Nástup dle domluvy. Místo výkonu práce: průmyslová zóna... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby
Rokycany
před týdnem
- Stabilní práci v prosperující společnosti - Platové ohodnocení dle zkušeností - Zaškolení, možnost dalšího rozvoje - Věrnostní... zobrazit nabídku»
Revizní technik
Jihočeský
před týdnem
Zázemí prosperující společnosti Perspektivní pracovní uplatnění Motivační mzdové ohodnocení + benefity Příspěvek na stravné Další... zobrazit nabídku»
Asistent kvality - absolventi vítáni
okr. Prachatice
před týdnem
- Zázemí stabilní a stále rostoucí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné zaškolení, pravidelné vzdělávání - Práci v dynamickém... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Olomoucký
před týdnem
Jste odborník v oblasti kvality, který má prokazatelné zkušenosti z výrobní společnosti? Máte chuť podílet se na kvalitativních procesech... zobrazit nabídku»
Konstruktér | zakázková výroba
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Chceš za sebou vidět kus práce? Nabízíme pracovní příležitost, kde máš prostor pro profesní rozvoj na pozici KONSTRUKTÉR V ZAKÁZKOVÉ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního skladu s NJ
Jihočeský
před týdnem
Tým expedičního skladu mezinárodní výrobní společnosti hledá svého vedoucího. Pozice je pro Vás ideální v případě, že již máte... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího kvality s NJ
Jihočeský
před týdnem
Zajímavá profesní výzva pro zkušeného Kvalitáře, který má ambice stát se zástupcem Vedoucího kvality. Svěřeno mu bude řízení... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby s NJ
Jihočeský
před týdnem
Rozšiřte tým techniků stabilní výrobní společnosti. Náplň práce: - administrativní podpora údržby - podpora implementace lean... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby s NJ
Jihočeský
před týdnem
Hovoříte aktivně NJ, setkal/a jste se již s programem SAP ? Pak pro Vás máme pozici v oblasti plánování výroby, kde budete určovat a... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality
Jihočeský
před týdnem
Hledáme strojaře se zájmem profilovat a učit se v oblasti kvality, podílet se na měření a kontrole kvality. Časem dostanete příležitost... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Jihočeský
před týdnem
Hledáme opravdu zkušené mistry pro středně velkou výrobní společnost - strojírenství se zaměřením na automotive. Svěřeno Vám bude... zobrazit nabídku»
Konstruktér, 50 000Kč/měs.
Jihočeský
před týdnem
Přední evropský výrobce produktů pro gastronomický průmysl hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici KONSTRUKTÉR. Pracovní náplň: -... zobrazit nabídku»
Produktový manager, s AJ
Jihočeský
před týdnem
Chcete být zodpovědný za procesy týkající se správy produktů vyráběných ve výrobním závodu na Táborsku? Pracovní náplň: -... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ, Jindřichohradecko
Jihočeský
před týdnem
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pro našeho klienta, úspěšnou automotive společnost, hledáme kandidáty na... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality s AJ, Jindřichohradecko
Jihočeský
před týdnem
Máte znalosti z oblasti kvality? Hledáte stabilní práci v úspěšné automotive společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak se neváhejte ozvat na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace