Práce v oboru Strojírenství (5316) - strana 84

Strojírenství
Technolog pro obrábění
Jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog / procesní inženýr
Jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Výrobní technolog / Procesní... zobrazit nabídku»
Vedoucí zákaznických projektů v oblasti vývoje, ČB
Jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí zákaznických projektů v... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr automotive s AJ nebo NJ
Jihočeský
minulý měsíc
Chcete rozvíjet své odborné znalosti a profesně růst v mezinárodním výrobním prostředí? Je pro Vás důležitá stabilita společnosti, pro... zobrazit nabídku»
Zkušební inženýr/ka - plasty Českobudějovicko
Jihočeský
minulý měsíc
Významná nadnárodní společnost z oblasti automotive nabízí příležitost uplatnění na pozici Zkušební inženýr/ka palivových... zobrazit nabídku»
Nástrojař, Písek
Písek
minulý měsíc
Jste Nástrojař tělem i duší? Rozumíte svému oboru, nečekáte na řešení problému, ale dokážete si jej vyřešit sám? Láká Vás... zobrazit nabídku»
CNC programátor, bez jazyků
Písek
minulý měsíc
Výrobní firma zabývající se výrobou dílů pro automotive, sídlící v Písku hledá do svých řad CNC programátora. Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér, bez jazyka, vhodné pro absolventy
Sušice
minulý měsíc
Máte zkušenost z programem CAD? Zajímáte se o dřevovýrobu? Jste absolvent a chcete získat první pracovní zkušenosti? Poté pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr| technický specialista|vhodné i pro absolventy|až 34 000 ...
Písek
minulý měsíc
Jste technický typ a máte dokončené SŠ s praxí v oboru nebo VŠ vzdělání? Zajímáte se o oblast výroby, ve které nebudete mít nikdy nouzi... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - vývojář s AJ nebo NJ, až 35 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů? Baví Vás koordinovat vývojový proces? Jste jazykově vybavený a ustojíte vysoké pracovní nasazení?... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, vhodné i pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Baví Vás plánování a koordinování? Máte dobré organizační schopnosti a dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve... zobrazit nabídku»
Technolog, nadstandartní benefity
Písek
minulý měsíc
Chcete pracovat ve velké nadnárodní společnosti, ve které vládne rodinná atmosféra? Pokud máte alespoň tří roky praxe na pozici... zobrazit nabídku»
Lean manažer s angličtinou a předchozí praxí
Písek
minulý měsíc
Jste komunikativní a máte přirozenou autoritu? Dokážete identifikovat slabá místa v logistice, či managementu výroby? Rádi cestujete a... zobrazit nabídku»
Programátor, vhodné pro absolventy
Písek
minulý měsíc
Pokud Vás zajímají moderní technologie, a právě hledáte uplatnění v dynamickém automotive průmyslu je tady nabídka určená přímo... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant, vhodné i pro absolventy
Tábor
minulý měsíc
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Project manager, vhodné i pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Nabízíme možnost kariérního startu ve výborně fungující mezinárodní společnosti podnikající v oblasti potravinářství. Hledáme... zobrazit nabídku»
Technický manažer, Písek
Tábor
minulý měsíc
Hledáme kandidáty se technickými zkušenostmi z oblasti výroby. Na této pozici budete zodpovědni za řízení údržby ve velké výrobní... zobrazit nabídku»
Technolog termotvarování, 30 - 45 000 Kč
Třebíč
minulý měsíc
Stabilita, jistota, tradice! To jsme my! Na trhu působíme více jak 100 let. Zabýváme se výrobou plastových dílců do automotive. Nevidíš v... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality | automotive
Humpolecko
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ v technickém oboru?... zobrazit nabídku»
Technolog dřevovýroby s AJ/NJ
Jihlava
minulý měsíc
Jste zkušený technolog nebo čerstvý absolvent VŠ v oblasti dřevovýroby? Pojďte s námi tvořit svět ze dřeva. Pokud hledáte nové pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace