Práce v oboru Strojírenství (5570) - strana 84

Strojírenství
Obsluha CNC strojů - Ostrava (18 - 23 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před 14 dny
Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou... zobrazit nabídku»
PLC programátor | Praha
Středočeský
před 14 dny
Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - strojírenství
Středočeský
před 14 dny
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní společnost zabývající se výrobou chemických prostředků, hledáme uchazeče na... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - klimatizace
Středočeský
před 14 dny
Prestižní mezinárodní společnost působící v oblasti chladírenského průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici: PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním a oživování průmyslových robotů? Hledáte stabilní práci přímo v Praze? Využijte jedinečnou... zobrazit nabídku»
Inženýr montáže/Technolg výrobních linek (27.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenost s montážemi strojního zasřízení? Máte zkušenost s údržbou a opravami strojního zařízení? Baví vás zlepšovat... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1, nebo EN 135 - od 170 Kč/h čistého
Strakonice
před 14 dny
- dlouhodobé zaměstnání - možnost práce na HPP, i na živnost - motivující mzda od 170 Kč/h čistého - nástup možný ihned, nebo dohodou... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 - Kutná Hora - denní směny - 180 Kč/h v čistém
Kutná Hora
před 14 dny
- dlouhodobé zaměstnání, možná práce na HPP i na živnost - jednosměnný provoz - 10 hodinové směny, možné přesčasy i o víkendu -... zobrazit nabídku»
Soustružník – od 140Kč/hod - Opavsko
Opava
před 14 dny
Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance? Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů – Opavsko – až 20 000 Kč
Opava
před 14 dny
Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance? Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat... zobrazit nabídku»
Dělníci do výroby Strakonice
Strakonice
před 14 dny
* Dlouhodobou práci na HPP * Základní mzda 80-90,-Kč/h * Prémie dle plnění až 2000,-Kč/měsíc * Příplatky za noční směnu *... zobrazit nabídku»
Nákupčí s angličtinou nebo němčinou
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Motivující platové ohodnocení + odměny ze zisku Perspektivní uplatnění v stabilní prosperující české společnosti 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s NJ
Královehradecko
před 14 dny
 - práce v úspěšné nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - možnost dalšího vzdělávání  - odborná školení, výuka... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okr. Nový Jičín
před 14 dny
* zázemí stabilní nadnárodní společnosti, kde se nikdy nebudeš nudit a každým den budeš vstřebávat nové informace a podněty * mzdu,... zobrazit nabídku»
Servisní technik – šéf montér - strojírenství a elektrotechnika
Jihomoravský
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost, hledáme DVA VHODNÉ KANDIDÁTY na pozici „Servisní technik“. Jedna z... zobrazit nabídku»
Project Manager
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro našeho klienta, jednoho z vedoucích dodavatelů automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Project Manager v... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství - Senior (35.000 - 45.000 Kč)
Vysočina, Praha
před 14 dny
Máte znalosti v 3D programech? Umíte anglicky nebo Německy? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Mezinárodní společnost, dodávající... zobrazit nabídku»
Seřizovač
oblast Ústí nad Orlicí
před 14 dny
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti - možnost kariérního a odborného růstu - práce na dobu neurčitou - 5... zobrazit nabídku»
Operátor autoklávů - nástupní mzda 110 Kč/hod, ubytování zdarma
Rokycany
před 14 dny
- 110Kč/hod + pravidelné navyšování dle stupně zaškolení - navýšené zákonné příplatky - přesčas 30%, víkend 30%, svátek 160% -... zobrazit nabídku»
Test Engineer
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: několikaměsíční zaškolení na centrále v Německu zkoušení výrobků portfolia společnosti - palivové filtry,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace