Práce v oboru Strojírenství (5000) - strana 85

Strojírenství
Elektro designer
Vysočina
minulý měsíc
Nabízíme * stabilní zázemí prosperující společnosti * práci v příjemném kolektivu * 20 dní dovolené, pružnou pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
2D konstruktér – elektro
Vysočina
minulý měsíc
* stabilní zázemí prosperující společnosti * práci v příjemném kolektivu * zavodní stravování, mobilní telefon * 20 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby
Jihomoravský
minulý měsíc
* zajímavou práci v silné společnosti * dny dovolené navíc, firemní akce * odborné vzdělávání a školení * možnost závodního... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Moravskoslezský
minulý měsíc
* práci pro stabilní českou společnost * moderní pracovní prostředí a zázemí firmy * možnost seberealizace na vyšší manažerské... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň - město
minulý měsíc
Významná společnost podnikající v oblasti automobilového průmyslu, založila na Plzeňsku nový výrobní závod a Vy máte nyní... zobrazit nabídku»
Svářecí technolog/ inženýr
Plzeň - sever
minulý měsíc
Otevírá se možnost jak pro absolventy, tak pro zkušené technology. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Plzeňský
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu - zajištění plynulé výroby - aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu -... zobrazit nabídku»
Kontrolor výroby
Plzeň - sever
minulý měsíc
Mezi Vaše úkoly bude patřit: - kontrola a dozor ve výrobním procesu - rozměrové kontroly svařenců - mezioperační a výstupní kontrola -... zobrazit nabídku»
Správce kusovníku
Plzeň - město
minulý měsíc
Významná společnost podnikající v oblasti automobilového průmyslu, zakládá na Plzeňsku nový výrobní závod a Vy máte nyní... zobrazit nabídku»
Vedoucí engineeringu s AJ
Tábor
minulý měsíc
Hledáme zkušeného kandidáta/ kandidátku na pozici Vedoucího engineeringu pro mezinárodní výrobní společnost. Vaší hlavní... zobrazit nabídku»
Start UP projekt, plasty, nadstandardní mzda
Jihočeský
minulý měsíc
Máte znalosti procesů SLUSH nebo FOAMING? Máte pocit, že jste v současné pozici dosáhl/a profesního maxima a teď hledáte výzvu? Staňte... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ technolog vstřikování plastů
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáta se znalosti vstřikování plastů. Máme pro vás příležitost uplatění v nové výrobě s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, start UP, využijete AJ i NJ
Jihočeský
minulý měsíc
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky nebo německy? Láká Vás prostředí automotive, ale hledáte zároveň něco... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka, SolidWorks
České Budějovice
minulý měsíc
Hledáme dvě posily do konstrukčního týmu výrobní společnosti. Vaše práce bude samostaná, kreativní, budete mít na starosti své projekty... zobrazit nabídku»
Specialist/ka kvality s NJ nebo AJ, až 35 000 Kč
Tábor
minulý měsíc
Orientujete se s v pojmech jako FMEA, 8D, VDA, Ishikawa, Flow chart? Pokud ano, zdá se, že Vám oblast kvality není cizí. Domluvíte-li se... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážního týmu s němčinou
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáty z celé České republiky i ze Slovenska na pozici Vedoucího montážního týmu pro českou pobočku silné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro - vstřikování plastů
Vysočina
minulý měsíc
Pro úspěšnou nadnárodní společnost hledáme pracovníka na pozici - SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO - pro stroje na vstřikování plastů. -... zobrazit nabídku»
Konstruktér vývojového oddělení
Vysočina
minulý měsíc
Chcete se podílet na vývoji nových výrobků, spolupracovat při výrobě a zkoušení prototypů, kontrolovat správnost výsledného produktu... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Vysočina
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí, nebo vedoucí nákupu ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace