Práce v oboru Strojírenství (5334) - strana 85

Strojírenství
Technik kvality
Liberecký
před 14 dny
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, - odpovídající platové ohodnocení, - firemní benefity, - možnost seberealizace.     - zobrazit nabídku»
Technik kvality v předsérii
Olomoucký
před 14 dny
Zajímavá pracovní příležitost v oblasti řízení jakosti v Olomouckém kraji. Vaší pracovní náplní bude: * spolupracovat na náběhu... zobrazit nabídku»
Zkušený konstruktér | školitel Catia V5 | až 55 tis. Kč
Liberec
před 14 dny
Máte praxi v CATII nebo SIEMENS NX? Láká Vás práce v prostředí, kde uplatníte dobré nápady? Nabízíme Vám pozici KONSTRUKTÉR -... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant MaR
Lovosice
před 14 dny
Jste komunikativní a technicky vzdělaný v oboru automatizace? Hledáme na pozici samostatného projektanta MaR vhodné kandidáty! Co by bylo... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových řídících systémů (PLC/ DCS)
Lovosice
před 14 dny
Na pozici programátora řídících systémů hledáme vhodného kandidáta! PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!Pokud jste specialista v oblasti PLC/DCS... zobrazit nabídku»
Manažer strojní výroby, 50-60 000 Kč/měs.
Jihlava
před 14 dny
Vyznáte se v oblasti obrábění? Jste např. zkušený Procesní inženýr a chcete se kariérně posunout dále nebo již pracujete na obdobné... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROJEKTOVÝ MANAŽER - AUTOMOTIVE - AŽ... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Karwina, 13 500-15 500 CZK
Karviná
před 14 dny
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Hledáme brusiče kovů
Brno
před 14 dny
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Konstruktér | jednoúčelové stroje | Praha
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost z konstrukcí jednoúčelových strojů a hledáte nové uplatnění? Už Vás nebaví pracovat ve velké firmě a raději byste... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Technik kvality - vývoj
okr. Nový Jičín
před 14 dny
* Stabilní zaměstnání na HPP * Možnost seberealizace a odborného rozvoje * Závodní stravování, 5 týdnů dovolené * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technik kvality - stavby vozidel
okr. Nový Jičín
před 14 dny
* Stabilní zaměstnání na HPP * Možnost seberealizace a odborného rozvoje * Závodní stravování, 5 týdnů dovolené * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (ZAKÁZKOVÁ výroba)
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Motivující finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Školení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro mezinárodní firmu
Olomoucký kraj
před 14 dny
Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení Služební automobil, mobil, notebook - i pro soukromé účely Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Skladník Krupka
Krupka
před 14 dny
- základní mzda 15 900 Kč - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - 200 Kč/měs. - práce v Krupce - práce ve 2 směnném... zobrazit nabídku»
Operátor pásové pily - práce i pro absolventy
Brno
před 14 dny
* základní mzda 16 000 Kč - 18 000 Kč + 15 % Kč osobní ohodnocení + 16,9 Kč/hod za práci v noci + 9 Kč/hod příplatek za odpolední... zobrazit nabídku»
Operátor v automotiv - mzda až 25 000,-!!!
Rokycany
před 14 dny
- 110Kč/hod + pravidelné navyšování dle stupně zaškolení - navýšené zákonné příplatky - přesčas 30%, víkend 30%, svátek 160% -... zobrazit nabídku»
Technik pro vysoké napětí
Brno
před 14 dny
- zázemí velké mezinárodní stabilní společnosti - práce na HPP - nástup IHNED - motivující finančí ohodnocení - týden dovolené... zobrazit nabídku»
Zámečník 145 - 150 Kč/hod.
Přerov
před 14 dny
- zajišťujeme i hradíme ubytování - dlouhodobá pracovní jistota zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace