Práce v oboru Strojírenství (5156) - strana 87

Strojírenství
Operátor CNC strojů - seřizovač
Louny
před 14 dny
*mzda: 35 000 Kč *práce na 3 směny nebo v nepřetržitém provozu *příjemný kolektiv *profesní růst *vzdělávání v oboru *bonusy zobrazit nabídku»
Obráběč/Obsluha CNC strojů
Česká Lípa
před 14 dny
*nadstandardní finanční ohodnocení *práce na ranní směny *stabilní zaměstnání v perspektivním oboru *přímý kontakt s technickými a... zobrazit nabídku»
Operátor na montážní lince - mechanik - 22 000 Kč
Kadaň
před 14 dny
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost kariérního růstu - mzda: 22 000 Kč - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Páječ průmyslová zóna Ovčáry
Kolín
před 14 dny
zaškolení, podporu a odborné vedení. mzda  až 30.000Kč/měs. stravenka za víkendové a noční směny  25 dní dovolené NÁSTUP... zobrazit nabídku»
Inženýr automatizace
České Budějovice, Tábor
před 14 dny
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - benefity zobrazit nabídku»
Technický asistent
okres Litoměřice
před 14 dny
Hledáte perspektivní práci v dobře zavedené firmě v litoměřickém okrese? Nabízíme právě skvělou příležitost začít si budovat... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality, bez jazyka
Písek
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti výroby a také kvality? Pak nám zašlete svůj životopis! Náplň práce: - zabezpečení a dohled nad kvalitou... zobrazit nabídku»
R&D inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Strojař nejlépe, nebo technicky zdatný kandidát a komunikativní angličtina. To jsou naše hlavní požadavky na pozici R&D INŽENÝR. náplň... zobrazit nabídku»
Operátorky a operátoři výroby Táborsko! Mzda až 20.500Kč!
Tábor/Planá
před 14 dny
- super mzdu 15.000Kč měsíčně - prémie až do výše 4.700Kč - 5 týdnů dovolené - stravenky za směnu za 70Kč - příplatky za... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeňský
před 14 dny
Popis pozice Německá společnost s více jak 20 letou tradicí na trhu, hledá nové spolupracovníky na pozici Konstruktéra. Firma se zabývá... zobrazit nabídku»
TECHNOLOG VÝROBNÍCH LINEK
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech Profesní růst a spousta příležitostí pro... zobrazit nabídku»
Specialista pro mokrou lakovnu
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenost s lakýrnickým řemeslem a láká vás pracovat v perspektivní společnosti, které záleží na dlouhodobém růstu a moderním... zobrazit nabídku»
Technik pro povrchovou úpravu s AJ – i absolvent
Olomoucký
před 14 dny
Jste zvídavý a rád byste pracoval ve zbrusu novém provozu ve strojírenství? Hledáte stabilní zajímavé zaměstnání s motivačním platovým... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před 14 dny
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Brno
před 14 dny
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Jedná se o různorodou práci z hlediska dodávaných materiálů i realizovaných projektů. Využijete dobře... zobrazit nabídku»
Obsluha klasického soustruhu
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě (14 - 17 000 Kč)
okr. Opava
před 14 dny
týden dovolené navíc příspěvek na penzijní připojištění možnost závodního stravování motivační finanční ohodnocení práci ve... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ
okr. Strakonice
před 14 dny
práci v silné a zavedené společnosti možnost stále se vzdělávat možnost kariérního růstu širokou škálu firemních benefitů... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog junior
Vysočina, Zahraničí
před 14 dny
Jsi absolvent se strojním vzděláním? Hledáš nové zaměstnání v oboru na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG JUNIOR? Rád bys dostal příležitost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace