Práce v oboru Strojírenství (5290) - strana 87

Strojírenství
Projektový manažer - šance i pro šikovné absolventy
Slaný
minulý měsíc
Nabízíme Vám zcela novou pracovní pozici v příjemném kolektivu s osobním přístupem a balíček firemních benefitů: - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Mikulov
minulý měsíc
* vedení týmu směnových mistrů a podřízených operátorů v piídělené směně * odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, čistoty... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby v automotive | Uherskobrodsko
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Pro našeho klienta, automotive společnost zabývající se obráběním kovů hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ VÝROBY. Máte... zobrazit nabídku»
Technolog
Kladruby
minulý měsíc
Staňte se součástí silné společnosti a realizujte se ve svém umu. Úkoly, které na Vás čekají: - Specifikace potřeb výrobního... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisovny plastů
Teplice
minulý měsíc
Hledáte práci na Teplicku? Baví Vás údržba a seřizování strojů? Hledáme kolegu, který bude mít na starost seřizování a opravy... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Teplice
minulý měsíc
Pro rozšiřující se výrobní závod v Krupce hledáme Nástrojaře ! Vaší nápní práce bude především: *provádění montáží a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
minulý měsíc
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu.Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale smlouva je přímo s firmou... zobrazit nabídku»
Dělník výroby
Teplice
minulý měsíc
Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností? Není pro Vás problém pracovat na směny? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném... zobrazit nabídku»
Project manager, vhodné i pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Nabízíme možnost kariérního startu ve výborně fungující mezinárodní společnosti podnikající v oblasti potravinářství. Hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér,Jihlava, příležitost pro absolventy
Jihlava
minulý měsíc
Z důvodu rozšiřování portfolia výroby rozšiřujeme náš tým konstruktérů. Ať už máte čerstvě zaschlý vysokoškolský diplom nebo... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - zkrácený úvazek
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte práci na zkrácený úvazek, abyste měli dost času na rodinu? Chcete si vydělat rozumný peníz s pracovní dobou 30 hodin... zobrazit nabídku»
Řidič kolového nakladače
Staříč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící v oblasti zpracování dřeva, hledáme vhodné uchazeče na pozici Řidiče kolového... zobrazit nabídku»
Programátor/ka PLC a scada
Královéhradecko
minulý měsíc
 - jednosměnný provoz, HPP  - zázemí stabilní a prosperující firmy  - motivující finanční ohodnocení  - možnost osobního i... zobrazit nabídku»
Skladník (24.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zahraniční společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá skladníka . Práce na 2 směny. * pracovní poměr na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Obsluha poloautomatické výrobní linky (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zodpovědní a rádi vidíte za sebou dobře odvedenou práci? Pokud se umíte orientovat v technické dokumentaci tak nevadí, že nemáte praxi... zobrazit nabídku»
Jeřábník - Unex
Uničov
minulý měsíc
stabilní a perspektivní zaměstnání dotované stravování v areálu společnosti 5 týdnů dovolené výhodné využívání... zobrazit nabídku»
Lakýrník - Unex a.s., Uničov
Uničov
minulý měsíc
stabilní a perspektivní zaměstnání dotované stravování v areálu společnosti 5 týdnů dovolené výhodné využívání... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v automobilovém průmyslu - 20 000 Kč
Nový Jičín, Karviná, Bohumín, Český Těšín
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - motivující finanční ohodnocení - doprava zdarma ze směru od Bohumína a Českého... zobrazit nabídku»
Manipulační výrobní dělník/ce - nástupní plat 17 000 Kč
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní plat od 16 800 Kč (mzda se dál navyšuje) - motivační systém odměn... zobrazit nabídku»
Mechanik - demontáž, mzda od 22 000 Kč!
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Mzdové ohodnocení od 21 000 Kč Příjemné pracovní prostředí Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace