Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 89

Strojírenství
Projektant elektro
Praha
před 14 dny
- bonusy a prémie - mobilní telefon - notebook - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - vzdělávací... zobrazit nabídku»
MONTÉR ZÁMEČNÍK
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou servisní společnost okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pozici MONTÉR ZÁMEČNÍK ... zobrazit nabídku»
Elektrikář automatizační techniky (Brno-Modřice)
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost se zahraniční účastí, která se zabývá výrobou a prodejem moderních izolačních a dalších... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC brusky
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 14 dny
Náplň práce: Hlavní činností je práce na moderních CNC strojích, konkrétně na BRUSCE. Plnění zadání z výroby. Odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, Prostějov, nábor z celé ČR
Olomoucký kraj
před 14 dny
- plat 120,- až 130,- Kč/hod - ubyt,- až ování v bytech zdarma (platíte jen spotřebu el. energie a vody) zobrazit nabídku»
Technolog
Jihomoravský, Moravskoslezský, Pardubický, Vysočina,...
před 14 dny
HLEDÁME ŠIKOVNÉ TECHNOLOGY - ABSOLVENTY I PROFÍKY Nabízíme zajímavavá zaměstnání s možnost získání praxe či dalšího profesního... zobrazit nabídku»
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE V HELLA – až 26.000 Kč
Mohelnice
před 14 dny
Co nabízíme? - !!! Možnost ubytování !!! - !!! Svozy ze směru Břidličná, Uničov, Hanušovice, Jevíčko, Moravská Třebová!! - Mzda... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Tábor
před 14 dny
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Možnost profesního i osobního růstu - Motivační nástupní platové ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojového materiálu
Olomoucký
před 14 dny
Do nově vznikajícího vývojového centra s celosvětovou působností hledáme VEDOUCÍHO VÝVOJOVÉHO MATERIÁLU: Vaší pracovní náplní... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Plzeň - město
před 14 dny
Máte zkušenosti jako technolog ve strojírenství? Máte dobré znalosti z oblasti obrábění? Pak hledáme právě Vás! zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Plzeňský
před 14 dny
Vedl jste výrobu v automotiv? Domluvíte se anglicky, či německy? Chcete novou práci? Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - možnost i pro absolventy - Plzeň
Plzeň
před 14 dny
Chcete pracovat jako konstruktér v automobilovém průmyslu? Umíte Catii a nebo NXko? Domluvíte se německy nebo anglicky? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Konstruktér - možnost i pro absolventy
Plzeňský
před 14 dny
Chcete pracovat jako konstruktér v automobilovém průmyslu? Umíte Catii a nebo NXko? Domluvíte se německy nebo anglicky? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeňský
před 14 dny
Chtěli byste pracovat jako konstruktér? Umíte anglicky nebo německy? Máte dokonce praxi? Pak nám rozhodně napište, my Vás chceme!!! -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti jako technolog či procesní inženýr? Domluvíte se anglicky nebo německy? Láká Vás automotive? Pak nám napište. Náplň... zobrazit nabídku»
Junior production manager
Karlovarský
před 14 dny
Máte technické vzdělání? Máte alespoň nějakou praxi ve vedení týmu lidí a s nastavovíním výrobních procesů? Hovoříte anglicky?... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Plzeň
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti jako procesák/technolog? Dokážete vytvářet technologické postupy a zavádět je do výroby? Znáte výrobní technologie?... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeň - jih
před 14 dny
Chcete dělat konstrukci ve společnosti, která má zajímavé portfolio produktů a je lídrem na trhu ve svém oboru? Pak to zkuste u nás...... zobrazit nabídku»
Technolog s němčinou/angličtinou
Tachov
před 14 dny
Máte technické vzdělání? Máte alespoň krátkou praxi jako technolog ve strojírenské výrobě? Umíte velmi dobře německy či anglicky?... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeňský
před 14 dny
Máte praxi v konstrukci a lákají Vás moderní technologie v oblasti automotive? Pak je tu příležitost pro Vás! Náplň práce: - konstrukce... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace