Práce v oboru Strojírenství (5334) - strana 89

Strojírenství
Technolog
Praha
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - 13. plat - po 3 letech příspěvky na dovolenou... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký, Středočeský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro strojírenskou společnost v Liberci hledáme silnou osobnost se schopností sebemotivace a jasnou orientací na... zobrazit nabídku»
Koordinátor neustálého zlepšování
Liberecký, Středočeský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Baví Vás zlepšovat výrobní procesy? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zvýšení produktivity nebo... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Jihomoravský, Zlínský, Zahraničí
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru a praxi v oblasti metod procesního inženýrství? Znáte principy štíhlé výroby? Hledáte práci v okolí... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Přerov
před 14 dny
Nabízíme: - dlouhodobou pracovní jistotu - zajišťujeme ubytování - poskytujeme příspěvek na ubytování - práci ve směnné provozu zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Montážní dělník – elektromechanik: motivující mzda, bez nočních!
Brno
před 14 dny
- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním - nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Manager zákaznické kvality
Jihlava
před 14 dny
- hrazené ubytování při relokaci nebo náhrada nákladů na dojíždění - příplatek na zdraví - nejmodernější technologie a zajímavá... zobrazit nabídku»
Operátor balící linky - až 17 600Kč/měs.
Jihomoravský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Jste zručný a spolehlivý člověk, kterému jde práce od ruky? Troufnete si zajistit plynulý chod výrobních... zobrazit nabídku»
Elektro - projektant
Praha
před 14 dny
- kurzy a školení - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - prémie a bonusy - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Zámečník
Nový Jičín
před 14 dny
- zázemí prosperující mezinárodní společnosti - motivující mzdové ohodnocení a bonusy - nadstandardní zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr- elektro
okr. Přerov
před 14 dny
zprovozňuje dodávané stroje ve výrobním závodě, podílí se na jejich finální montáži a testování řídícího systému cestuje za... zobrazit nabídku»
Coordinator supervisor production
Ústecký
před 14 dny
Máte zkušenost s vedením týmu na pozici SUPERVISOR ideálně v automotive společnosti, jste přirozená autorita a máte dobrou znalost ... zobrazit nabídku»
Supervisor ve výrobě - automotive
Ústecký
před 14 dny
Chcete se stát součástí stabilní společnosti, jste manažersky schopný a máte tah na branku? Máte zkušenosti na pozici SUPERVISORA výroby v... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení automatizace s NJ
Ústecký
před 14 dny
Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu? Zajímáte se o oblast automotive a procesy automatizace Vám nejsou cizí? Ovládáte německý... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení řízení zakázek
Ústecký
před 14 dny
Pro významnou strojírenskou výrobní společnost na Ústecku hledáme zkušeného, technicky i technologicky zaměřeného a koordinačně... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity
Jihlava
před 14 dny
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 1100,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
Mechanik, seřizovač, elektrikář, technolog, mistr, údržbář Strakonice
Strakonice
před 14 dny
Co tím můžete získat?? - na základě 1 zaslaného životopisu a pohovoru Vás můžeme představit do všech společností, ve kterých by jste... zobrazit nabídku»
Mechanik, seřizovač, elektrikář, technolog, mistr, údržbář Písek
Písek
před 14 dny
Co tím můžete získat?? - na základě 1 zaslaného životopisu a pohovoru Vás můžeme představit do všech společností, ve kterých by jste... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace