Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 90

Strojírenství
Projektový manažer | senior
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive na mezinárodní úrovni? Znáte principy štíhlé výroby, montážní technologie i systém... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Česká Lípa
před 14 dny
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici: PROGRAMÁTOR PLC - SIMATIC/ALLEN BRADLEY Náplň práce * tvorba... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Česká Lípa
před 14 dny
Máte zkušenosti s konstrukcí? Chcete se realizovat a vést projekty? Využijte šanci pracovat pro společnost mimo automotive sektor, kde se... zobrazit nabídku»
Projektový technolog 30-50 000Kč - šance i pro absolventy
Liberec
před 14 dny
Vyznáte se ve strojírenství? Chcete pracovat na projektech v automobilovém průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy a umíte pracovat v CAD... zobrazit nabídku»
Technolog slévárny
Liberec
před 14 dny
Máte praxi z automotive na pozici technologa? Znáte systémy SIEMENS? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci?... zobrazit nabídku»
Technik kvality, Strakonicko
Strakonice
před 14 dny
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, Strakonicko
Strakonice
před 14 dny
Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste znalý metod průmyslového... zobrazit nabídku»
Lean inženýr s AJ, Strakonicko
Strakonice
před 14 dny
Technické vzdělání a znalost metod Lean je to, co byste měl/a mít, aby mělo pro Vás smysl číst tento inzerát dál. Jste-li absolventem s... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby | Pelhřimovsko
Pelhřimov
před 14 dny
Do montérek sice nehubneme, ale SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY se u nás může pustit do práce! Cíl: změny, které povedou k optimalizaci procesů... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
před 14 dny
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů a máte platnou vyhlášku 50? Nebo... zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
PLC programátor - Brno (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s implementací řídících systémů Simatic do různých druhů zařízení? Hledáte stabilního zaměstnavatele, kde budete... zobrazit nabídku»
Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Elektromechanik pro opravy a údržbu linek (20.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před 14 dny
Zajímá Vás práce ve stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky ve svém oboru, s možností využití nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Soustružník speciálních kusů/konvenční (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do naší kusové výroby hledáme zkušeného soustružníka pro práci s velkými kusy. Jedná se o samostatnou práci dle dokumentace. *... zobrazit nabídku»
Specialista na obsluhu stroje - žhavé pece (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte již za sebou dlouhodobé zkušenosti ve strojírenské výrobě, třeba i jako zámečník? Umíte si poradit a neztrácíte hlavu v težkých... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších výrobců řezných nástrojů na světě s tradicí od roku 1928, hledáme... zobrazit nabídku»
Technical Talent - Paper Manufacturing (f/m)
Štětí
před 14 dny
For our client, company, which is an international packaging and paper group, we are looking for suitable candidates on the position Technical Talent... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? * konstrukce strojních zařízení dle zadané koncepce – jednoúčelové stroje * tvorba 3D a 2D dokumentace... zobrazit nabídku»
Operátor CNC brusky
Brno venkov – oblast Modřic (dobrá dostupnost MHD)
před 14 dny
Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace