Práce v oboru Strojírenství (5524) - strana 92

Strojírenství
Směnový mistr IM
Mnichovo Hradiště
před 14 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Vysočina
před 14 dny
Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření a praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství? Umíte pracovat... zobrazit nabídku»
3D konstruktér - mechanika
Vysočina
před 14 dny
Umíte pracovat ve 3D programech a máte praxi v oblasti konstrukce? Máte technické vzdělání a jste kreativní člověk se zodpovědným... zobrazit nabídku»
Designer úložných systémů - Brno
Brno
před 14 dny
Kreativní práci v mezinárodní společnosti s významným podílem na světovém trhu Flexibilní pracovní dobu Nadstandardní finanční... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Prostějov
před 14 dny
- Analýza existujících procesů a zavádění optimalizačních opatření - Definování nových procesů ve spolupráci s vývojem a výrobou -... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Prostějov
před 14 dny
- Vedení přidělených projektů - zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů - pomoc a podpora při komunikaci se... zobrazit nabídku»
Projektový technolog 30-50 000Kč - šance i pro absolventy
Hrádek nad Nisou
před 14 dny
Vyznáte se ve strojírenství? Chcete pracovat na projektech v automobilovém průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy a umíte pracovat v CAD... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Mladá Boleslav
před 14 dny
Jste technický typ a máte zkušenosti ze strojírenské výroby na pozici MECHANIK - SEŘIZOVAČ? Pokud ano, reagujte na tuto pozici: Jaké... zobrazit nabídku»
Technolog slévárny
Hrádek nad Nisou
před 14 dny
Máte praxi z automotive na pozici technologa? Znáte systémy SIEMENS? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci?... zobrazit nabídku»
Supervisor/mistr výroby automotive
Písek
před 14 dny
Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Je pro Vás zajímavá práce v oblasti automotive? Dojíždění do Písku Vám nedělá problém? Pokud... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, Novobydžovsko, vhodné i pro absolventy
Královéhradecký
před 14 dny
Hledá se PLÁNOVAČ VÝROBY! Máte zkušenost s plánováním výroby? Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti.... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů
Ostrava
před 14 dny
Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na... zobrazit nabídku»
Pracovníci ve výrobě - Karviná
Karviná
před 14 dny
Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků,... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
před 14 dny
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů? Orientujete se v problematice čidel,... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
před 14 dny
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Operátor obrábění
Karviná
před 14 dny
Hledáme šikovného pracovníka do výroby na operátora obrábění-CNC: - finální výstupní kontrola - měření výrobků (šuplerou apod.) -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
před 14 dny
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - práce podle technické dokumentace (Karviná)
Karviná
před 14 dny
Máte aspoň základní znalost čtení a práce podle technické dokumentace? Umíte měřit šuplerou a dalšími měřidly? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Kladno
před 14 dny
Pro stabilní českou společnost v oblasti přesného strojírenství aktuálně hledáme odborníka na pozici: KONSTRUKTÉR - zpracování... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr | automotive
Praha
před 14 dny
Mezinárodní společnost v oblasti technický produktů pro průmysl, řemeslníky i koncové zákazníky aktuálně obsazuje pozici: APLIKAČNÍ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace