Práce v oboru Strojírenství (5312) - strana 93

Strojírenství
Tester materiálů - junior
Praha východ
minulý měsíc
Jsi absolvent technického oboru? Baví tě počty, fyzika, práce v laboratoři a mluvíš dobře anglicky? Chceš pracovat ve společnosti, ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových konstruktérů
okr. Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Jste zkušený konstruktér a máte angličtinu na komunikativní úrovni? Jste samostatný a máte dobré organizační schopnosti? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Obráběč - až 25 tis. čistého
Česká Kamenice
minulý měsíc
Nabízíme: - práci přímo v kmeni společnosti, nikoliv pod agenturou - dobré finanční ohodnocení dle předchozí zkušenosti - možnost... zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník montáže
Opatovice nad Labem
minulý měsíc
- Mzdu 100 Kč/hod - Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 - Stravenka v hodnotě 80 Kč - Dobrá dostupnost z Hradce a Pardubic     Místo výkonu... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky a... zobrazit nabídku»
Specialista výrobních procesů
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké či střední školy strojírenského zaměření? Troufnete si na jednání v anglickém jazyce? Máte již zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Brigáda modřice
Brno
minulý měsíc
Hledáte brigádu na srpen a/nebo září? Můžete odpracovat alespoň 3 dny v týdnu? Pokud ano, čtěte dál! Hledáme OPERÁTORY MONTÁŽE do... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mechanik
Hradec Králové
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Hradec Králové
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Montér/zámečník - 140Kč/h čistého - pouze ranní směny
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 140kč/h v čistém - jednosměnný provoz - ubytování lze po... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Projektant
Ostrava
minulý měsíc
Potřebujeme zkušeného konstruktéra, projektanta, strojaře, inovátora, kreativce, profesionála..... ! Přidejte se se do týmu jednoho z... zobrazit nabídku»
Dělník - nenáročná, čistá práce od 20.000 Kč
Prostějov
minulý měsíc
102 Kč/hod + příplatky (20.000 - 24.000 Kč/měs) možnost přesčasů možnost týdenních záloh ubytování příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé projekty (Brno)
Brno
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
CAD designer
Brno
minulý měsíc
Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou dynamickou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vaší prioritou pracovat... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr s AJ
okres Teplice
minulý měsíc
Nabízíme volnou pracovní pozici - Vývojový inženýr!!! Chcete využívat anglický jazyk každý den? Umíte pracovat s programem AutoCAD,... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Kadaň
minulý měsíc
Výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici TECHNOLOG VÝROBY. Máte praxi v tomto oboru? Mluvíte anglicky a... zobrazit nabídku»
Inženýr vývoje
Teplicko
minulý měsíc
Hledáte uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti v oddělení vývoje? Máte vzdělání technického směru? Chcete denně využívat... zobrazit nabídku»
CNC,klasická fréza, soustruh,programování-HPP 30000-40000 Kč/čis
Brno
minulý měsíc
- nadstandardní platové podmínky - dlouhodobé zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti - možnost ubytování - ubytování v... zobrazit nabídku»
Elektromechanik ve výrobě
Olomouc
minulý měsíc
Jaké výhody nabídne společnost Vám? - Týden dovolené navíc - Stravování ve společnosti za dotovanou cenu - Příspěvky na sportovní... zobrazit nabídku»
Mechanik/údržbář ve výrobě
Olomouc
minulý měsíc
Jaké výhody nabídne společnost Vám? – Týden dovolené navíc – Stravování ve společnosti za dotovanou cenu – Příspěvky na sportovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace