Práce v oboru Strojírenství (5414) - strana 93

Strojírenství
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality s praxí ve svém oboru. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Plánovač strojírenské výroby s NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Nadnárodní strojírenská společnost hledá zodpovědného pracovníka pro plánování a řízení výroby s praxí a dobrou znalostí německého... zobrazit nabídku»
Konstruktér v 3D (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Mezinárodní strojírenská společnost rozšiřuje tým konstrukce! Umíte pracovat v Solidworks nebo v jiném 3D programu? Ovládáte německý... zobrazit nabídku»
Specialista na vady nedestruktivním zkoušením (32.000 - 42.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Atomový zákon? ISO 9001? Kurz vizuální kontroly sváru? Tak pokud Vám všechno tohle alespoň něco málo řiká, tak bych Vás moc ráda... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pozice vhodná i pro absolventy se základní znalostí výkresové dokumentace. Získáte nejen zázemí úspěšné firmy, pravidelnou mzdu, ale i... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC soustruhu (až 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Práší se tu na volný CNC stroj a to je škoda..Alespoň opírat by se o něj někdo mohl. Nabízíme práci ve větší moderním výrobní firmě... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, ubytování zdarma, turnusy
Krnov
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - výborné platové podmínky - možnost ubytování zdarma - zázemí silné a stabilní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr ve výrobě (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Strojaři - absolventi pozor! Zajímá Vás práce ve výrobě? Nenabízíme žádnou nudnou práci "od stolu", ale různorodou a variabilní... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu - firemní pracovní oblečení a obuv zdarma - docházkový bonus 1500 Kč + výrobní... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality lakovny - výborné finanční ohodnocení - Brno
Brnoi
minulý měsíc
- výborné finanční ohodnocení + bonusy + stravenky - příplatky za odpolední i noční směny až 23,6 Kč/ hodina - práce pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Práce v lakovně - výborné finanční ohodnocení- Brno
Brno
minulý měsíc
- základní mzda (dle dohody) + příplatky za odpolední a noční směnu + 15% osobní ohodnocení + zákonné příplatky - zázemí velké... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Kladensko
Středočeský
minulý měsíc
Baví Vás moderní technologie ve strojírenské výrobě? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a ovládáte některé z metod... zobrazit nabídku»
Process engineer - kladno
Středočeský
minulý měsíc
Jste technický a kreativní typ a baví vás zlepšování výrobních procesů? Rozumíte technologickým postupům a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby
Ústecký
minulý měsíc
Dokážete pracovat systematicky a organizovaně? Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Rozumíte strojařině? Tvorba výrobního plánu Vám... zobrazit nabídku»
Technik - příprava dokumentace pro servis letadel
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabídka: - nenáročná práce se zajímavou perspektivou a okolím - malý tým (kvalitní zaškolení od zkušeného kolegy) - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
Hněvotín
minulý měsíc
Vaší pracovní náplní bude: - zajištění a řízení výroby - vedení týmu (cca 100-150 pracovníků) - zajištění dodržování vysokých... zobrazit nabídku»
Konstruktér - nadstandardní platové ohodnocení
Pilsen
minulý měsíc
Hledají se KONSTRUKTÉŘI!!! Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Chcete pracovat ve společnosti, která... zobrazit nabídku»
Lean expert
Odry
minulý měsíc
Technicky zdatný člověk, který má zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby. Toho hledáme na pozici LEAN SPECIALISTA. náplň... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu (27.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací v marketingu a nezaleknete se komunikace v cizím jazyce? Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace