Práce v oboru Strojírenství (5540) - strana 94

Strojírenství
Operátor CNC – soustružník nebo frézař
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti Možnost profesního i osobního růstu ... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Královéhradecký
před 14 dny
Jste absolventem VŠ technického směru? Orientujete se v technické dokumentaci, znáte výrobní procesy a komunikujete v anglickém jazyce? Rádi... zobrazit nabídku»
Operátor tavírny, Brno
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Liberecký kraj
před 14 dny
práce s 3D software (práce SW Autocad a Inventor) zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru zajímavá tvůrčí... zobrazit nabídku»
Obchodník
Plzeň
před 14 dny
- nadprůměrné platové ohodnocení (Fix + provize z prodeje) zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti - notebook, telefon,... zobrazit nabídku»
Nákupčí + NJ
Mělník
před 14 dny
- stabilní zaměstnavatel, práce s moderními technologiemi - podpora kariérního růstu v rámci společnosti s dosahováním cílů vyplácení... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce
Praha
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - uplatnění vašich znalostí a dovedností - firemní benefity - pracoviště Střední Čechy, okres... zobrazit nabídku»
Svářeč (20000 Kč - 23000 Kč)
Přerovsko
před 14 dny
- zázemí zahraniční společnosti - systém firemních benefitů - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Technolog tváření kovů
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Vyznáte se dobře v oblasti technologie tváření kovů – od tepelných po mechanické deformace? Máte v této oblasti přehled a znalost... zobrazit nabídku»
Supervizor kvality
Zdiby
před 14 dny
- Zázemí nadnárodní a stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - Slevy na firemní produkty - Notebook - Pracovní školení a jazykové... zobrazit nabídku»
Šéfmontér točivých strojů
35 km od Brna směr Jihlava
před 14 dny
- zajímavé finanční ohodnocení + osobní ohodnocení - práce ve stabilní, prestižní české firmě s více než 100letou tradicí -... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Hustopeče
před 14 dny
CO NABÍZÍME? příplatky za noční směny a víkendy osvěžení na pracovišti akce pro zaměstnance praní a servis... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění v letectví
Praha - východ
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce s AJ
Středočeský, Vysočina
před 14 dny
Myslíte, že máte potenciál stát se vedoucím konstrukčního oddělení? Umíte jednat s lidmi, máte přirozenou autoritu? Jste odborníkem ve... zobrazit nabídku»
Product Engineer
Žebrák
před 14 dny
Zázemí nadnárodní společnosti - Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou - Možnost profesního růstu - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Konstruktér - strojírenství, automotive
Královéhradecký, Pardubický, Vysočina
před 14 dny
Jsi absolventem SŠ nebo VŠ? Máš zájem o práci v konstrukci? Baví tě 3D prostředí ve strojírenství nebo automotive odvětví? Mluvíš... zobrazit nabídku»
Absolvent pro projekty ve strojírenství
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Jste absolventem strojírenského oboru či člověkem z oboru s kratší praxí a zajímá Vás oblast projektového řízení? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato
Brno
před 14 dny
* práce na hlavní pracovní poměr * smlouva na dobu neurčitou * motivující platové ohodnocení * stabilní zaměstnání v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Technik kvality (26.000 - 31.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme technika do oddělení kvality v Oslavanech, který bude programovat 3D měřící stroj. I na zaučení. * zázemí moderní společnosti *... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Beroun
tento měsíc
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - přátelský kolektiv - zaučení, zvyšování kvalifikace - platové ohodnocení dle zkušeností a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace