Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 94

Strojírenství
Operátor CNC
Moravany u Brna
minulý měsíc
- Mzda 24000-30000Kč/měs, dle zkušeností, možnost i více - 2směnný provoz - Smlouva na dobu neurčitou - 90 Kč stravenky - 25 dní... zobrazit nabídku»
Svářeči CO2 35-50000 Kč/měs+ubytování a svozy. nástup 8.8. Dobříš
Dobříš
minulý měsíc
- měsíční výdělek od 32000, možný měsíční výdělek s prací přesčas 50000 Kč/měs - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok -... zobrazit nabídku»
Technolog/procesní inženýr - plasty
Brno
minulý měsíc
Jste technolog ve výrobě nebo pracujete jako procesní inženýr? Máte znalosti technologie vstřikování plastů? Pracujete se stroji... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Brno
minulý měsíc
* Stanovení technologických parametrů výroby a přípravků pro výrobu * Programování 5ti osých obráběcích center * Koordinace technické... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Veselí nad Moravou
minulý měsíc
Pro mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Production Manager. Pokud máte zkušenosti se strojírenskou výrobou,... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám 12-ti hodinové směnny? Přijďte k nám rozšířit řady jako STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK! Co u nás... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby, od 30 000 Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
Specialista výrobního procesu - nová pracovní příležitost v Hradci Králové pro zaměstnavatele, který je dodavatelem i do... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročnější práce? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky na montážní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Nehledáme roboty, ale spolehlivé pracovníky do výroby na montážku linku: - obsluha montážních linek (automobilový průmysl) - vrtání,... zobrazit nabídku»
IT Technik
Turnov
minulý měsíc
Požadavky VŠ/SŠ vzdělání Min. 1 rok praxe na obdobné pozici Znalost MS Office, znalost práce s databázemi a servery Znalost... zobrazit nabídku»
Projektant ocelových/železobetonových konstrukcí
Hradec Králové
minulý měsíc
Požadavky Máš maturitu nebo VŠ vzdělání ve stavebním oboru? Chceš projektovat ocelové nebo železobetonové konstrukce? Umíš ovládat... zobrazit nabídku»
Buyer Molded Parts
Trutnov
minulý měsíc
Požadavky Degree or Diploma in Business Management, Logistics or Supply Chain Preferred. 1+ years in a Strategic Procurement role. ... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v automotive průmyslu hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: Inženýr výroby Požadujeme: - SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
IT výrobních systémů
Turnov
minulý měsíc
Požadavky - VŠ/USO se specializací elektro - Praxe min.2 roky na obdobné pozici - Vyhláška 50 §6 - Znalost plánování PLC, STRP 7, Win... zobrazit nabídku»
Technolog nástrojů
Turnov
minulý měsíc
Požadavky VŠ nebo SŠ technického zaměření AJ – aktivně, NJ výhodou Znalost FMEA, QFD, DOE Znalost SPC a analýzy způsobilosti... zobrazit nabídku»
Projektový manager
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Požadavky SŠ / VŠ vzdělání technického (ekonomického směru) - Praxe v oblasti nákupu (elektro výhodou) - Zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Interní inženýr logistiky (50.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
minulý měsíc
Láká vás práce v mezinárodním týmu, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost ještě nezná, v... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
minulý měsíc
Láká vás práce v mezinárodním týmu, možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
minulý měsíc
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior /SolidWorks (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte rádi detaily a komunikaci se zákazníkem? Již jste dělal v programu SolidWorks a navíc se domluvíte AJ/ NJ? Do našeho technického... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace