Práce v oboru Strojírenství (5280) - strana 94

Strojírenství
Obsluha CNC strojů
Kolín
minulý měsíc
A co Vám můžeme nabídnout my? - platové ohodnocení ve výší až 27.000 Kč - práci ve 2směnném provozu - kvalitní zaškolení -... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Hranice
minulý měsíc
Náplň práce: - obsluha měřící a laboratorní techniky – komunální měřidla a speciální měřidla ( 3D CMM, drsnoměry, laserová... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Veselí nad Moravou
minulý měsíc
Pro mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Production Manager. Pokud máte zkušenosti se strojírenskou výrobou,... zobrazit nabídku»
Senior technik údržby
Vsetín
minulý měsíc
Pokud se vyznáte v oblasti lisování kovů a oblast údržby je Vaším denním chlebem, tak je tato nabídka určena právě pro Vás. Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku - bez nutnosti cizího jazyka
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Máte praxi s vedením lidí a vyznáte se v oblasti výrobních technologií a technologických postupů? Pokud ano, hledáme právě Vás. Pro... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/automotive
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
* Zlepšování výrobního procesu * Rozvíjení a udržování programu * Dokumentace postupů, schémat, instrukcí pro operátory * Spolupráce s... zobrazit nabídku»
Konstruktér - absolventi SŠ i VŠ
Pilsen
minulý měsíc
Láká vás práce KONSTRUKTÉRA? Pojďte to zkusit s námi! Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Chcete... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
minulý měsíc
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Konstruktér - 3d|flexibilní pracovní doba
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Pro/E, nebo s Inventorem? Pracoval jste ve výrobní společnosti na pozici konstruktéra? Dokážete komunikovat v angličtně a... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr - R&D centrum - kolejová vozidla - dveřní systémy
Praha
minulý měsíc
Pro nově otevřené zahraniční R&D centrum v Praze věnujicí se vývoji nových kolejových vozidel hledáme specialistu na pozici Sytémový... zobrazit nabídku»
Manažer výroby| |služební vůz|až 70 000 KČ|
Nový Jičín
minulý měsíc
HLEDÁME ZKUŠENÉHO MANAŽERA VÝROBY SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA! Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobní společnosti a... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Kopřivnice
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby a domluvíte se anglicky? Jste silná osobnost, která si stojí za svým rozhodnutím?... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr| flexibilní pracovní doba
Kopřivnice
minulý měsíc
Máš znalosti v oblasti štíhlé výroby? Máš zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici? Pokud se domluvíš anglicky a rád by ses... zobrazit nabídku»
Technolog/ procesní inženýr
Kopřivnice
minulý měsíc
Máš již praxi s působením na pozici TECHNOLOGA či PROCESNÍHO INŽENÝRA a domluvíš se anglicky? Láká Tě působení v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Kopřivnice
minulý měsíc
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, která je Tě schopna náležitě ocenit? Máš praxi ve výrobní společnosti na pozici... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - vhodné pro absolventy
Kopřivnice
minulý měsíc
Láká Vás se podílet na vývoji nových výrobků v automotive? Máte elektrotechnické vzdělání a anglický jazyk Vám nečiní problém?... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců a domluvíte se anglicky? Projektové řízení Vám není cizí a rádi byste se podívali v rámci... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektroúdržbář - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti z údržby nebo elektroúdržby ve výrobní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis. Hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér - výrobní technologie
Královéhradecko
minulý měsíc
- konstrukční práce v Autocad - dlouhodobá perspektiva - pracovní poměr na dobu neurčitou (hned) - odborný růst - závodní stravování -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace