Práce v oboru Strojírenství (5302) - strana 94

Strojírenství
Dělník ve výrobě - jednoduchá montáž
Český Krumlov
před 14 dny
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Mzda 15.000,-čistého- 18.000,-čistého, zajištěné a hrazené Ubytování, propláceny cestovní... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: CNC technology a seřizovače!
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Poohlížíte se momentálně po zaměstnání, kde Vám pomohou realizovat Vaši touhu po profesním rozvoji a ocení Vaše zkušenosti a zapálení?... zobrazit nabídku»
Technik/ kontrolor kvality
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, máme pro Vás jedinečnou příležitost! Do týmu našeho... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Zajímá Vás oblast ELEKTRO a poohlížíte se po zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost!... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Olomoucký kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, potom do týmu našeho klienta, stabilní výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Mistr/ team leader
Olomoucký kraj
před 14 dny
Hledáte vedoucí pozici v prosperující strojírenské firmě? To je skvělé, zrovna teď do jedné takové hledáme uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: odborníky na IT
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Máte chuť pracovat ve stabilní strojírenské společnosti na oddělení informačních technologií? Pak pro Vás máme jedinečnou... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: vyšší a střední management ve výrobě!
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Máme skvělou kariérní příležitost pro manažery/ky ve strojírenské společnosti zaměřující se na automobilový průmysl!... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro inženýry / manažery v oblasti kvality!
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Pro významnou nadnárodní výrobní firmu z oblasti strojírenství, zabývající se výrobou modulů a autosoučástek, hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Olomoucký kraj
před 14 dny
Zajímá Vás oblast KVALITY a hledáte uplatnění v rámci nadnárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu? Pak pro Vás... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Olomoucký kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Pro nadnárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, dodávající své výrobky zákazníkům do celého... zobrazit nabídku»
Strojník pro kolová a pásová rýpadla – 130Kč/hod
Praha
před 14 dny
Nástupní mzda 130 Kč za hodinu Pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí Zajištění dopravy z Prahy, doprava je... zobrazit nabídku»
EHS manažer
Olomouc
před 14 dny
Jeden z nejlepších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji, výrobní společnost, hledá EHS SPECIALISTU nebo EHS MANAŽERA Vaší pracovní náplní... zobrazit nabídku»
Technik kvality | Kovové díly
Turnov
před 14 dny
Máš zkušenost v měření nebo kvalitě ve výrobní společnosti? Vyznáš se v kovových dílech? Právě pro tebe máme pozici: TECHNIK... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Hradec Králové
před 14 dny
Hledáte práci v Hradci Králové? Máte šikovné ruce a můžete nastoupit ihned? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás. Pro nadnárodní... zobrazit nabídku»
Technolog svařování
Moravskoslezský
před 14 dny
Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného TECHNOLOGA se znalostmi v oblasti hutnictví.... zobrazit nabídku»
Mistr, 30 000 Kč
Moravskoslezský
před 14 dny
Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného MISTRA do výroby. Výroba je velmi zajímavá a... zobrazit nabídku»
Kreativní zámečník
Brno
před 14 dny
- zajímavou a různorodou práci se špičkovou technologií - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv... zobrazit nabídku»
Volná místa pro frézaře CNC fréza
Bruntál
před 14 dny
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr Mzda 175,-Kč/hod, v čistém mzda 28000,-Kč - 29000,-Kč zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Prostějov - od 17 000Kč
Prostějov
před 14 dny
- práce ve stabilní společnosti na HPP na dobu neurčitou - mzdové podmínky 80 - 100 Kč/hod. čistého - náborový příspěvek -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace