Práce v oboru Strojírenství (5792) - strana 96

Strojírenství
Průmyslový inženýr
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti ve výrobní společnosti na pozici Průmyslový inženýr? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste pracovali v perspektivní... zobrazit nabídku»
Brusič, nebo svářeč bez svářečáku +UBYTOVÁNÍ zdarma + svozy do práce
Dobříš
tento měsíc
- měsíční výdělek 27000 - 35000 Kč/měs. (základní mzdu 143 Kč/h + příplatky) - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok - plně... zobrazit nabídku»
Project Manager - Junior
Plzeňský
tento měsíc
velmi zajímavou práci v mezinárodní společnosti možnost profesního rozvoje a růstu týden dovolené navíc příspěvek na dopravu do... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Olomouc
tento měsíc
Hledám šikovného konstruktéra pro výrobní společnost sídlící přímo v Olomouci. Pokud již nějakou zkušenost v konstrukci máte, pošlete... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka dodavatelské kvality s AJ, Pardubický kraj
Přelouč
tento měsíc
Máte zkušenost v oblasti kvality? Umíte vyjednávat s dodavateli? Hovoříte aktivně anglicky? Světová výrobní společnost s působností... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Ostrava
tento měsíc
Máte zájem přestoupit do mezinárodní společnosti s tradicí? Chcete jistotu práce? Vypisujeme výběrové řízení na pozici Procesního... zobrazit nabídku»
Manažer servisu / prodej servisních služeb - strojírenství
Slaný
tento měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní strojírenské výrobní společnosti na pozici Manažer servisu - strojírenství /... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže
Praha 10
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Pracovník... zobrazit nabídku»
Samostatný elektro projektant | automatizace
Praha 10
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: SAMOSTNATNÝ ELEKTRO... zobrazit nabídku»
Projektant automatizace strojních zařízení
Praha 10
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Projektant automatizace... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Praha 10
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Elektromechanik Náplň... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Praha
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Programátor průmyslových... zobrazit nabídku»
Konstruktér | automatizace
Mladá Boleslav
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR |... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - zahraniční trh (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Orientujete se n zahraničním trhu ve strojírenství? Máte dobrodružného ducha a cestování po Evropě je pro Vás spíše benefitem než... zobrazit nabídku»
CNC Frézař + (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Zahraniční strojírenská firma s kusovou výrobou hledá CNC frézaře na 2 směny. Nabízíme odpovídající mzdu - až 37.000,- Kč.... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v logistice - junior (30.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Chcete být tím top? Tak to čtete správně! Splňujete-li požadavky níže a k tomu se rádi naučíte novým věcem, věci, které ovládáte si... zobrazit nabídku»
Logistik ve strojírenství - senior (40.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Logistika žádná nuda, expedice volá hurá, hurá. A kdo to všechno zařídí? Asi ten, kdo zašle své CV. Takže, pokud máte zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Dělník ve slévárenství - odlévání kovů (15.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Hledáme dělníky do slévárenského prostředí v Olomouckém kraji. Nabízíme firemní ubytování, stravování a mnoho dalších firemních... zobrazit nabídku»
CNC Soustružník/seřizovač (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s prací na CNC soustruhu a umíte si samostatně seřídit stroj? My máme systémy Sinumerik a Fanuc a Heidenhein. Pracoviště je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace