Práce v oboru Strojírenství (5408) - strana 96

Strojírenství
Obráběč CNC / soustružník / frézař / brusič - ubytování zdarma
Petřvald
minulý měsíc
možnost kariérního růstu možnost práce i na turnusy ubytování ZDARMA zajištění dopravy nebo příspěvek na dopravu možnost záloh... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobních linek - junior
Olomoucký
minulý měsíc
Máte strojní vzdělání, chuť pracovat v oboru a zdokonalovat se? Hledáte uplatnění v Olomouckém kraji? Zajímá Vás konstrukce větších... zobrazit nabídku»
Technik nabídkář
Olomoucký
minulý měsíc
Jste technik nebo chemik s dobrým technickým myšlením a máte zájem pracovat ve významné strojírenské společnosti? Dokážete vést... zobrazit nabídku»
Technolog se znalostí chemie – i absolvent
Olomoucký
minulý měsíc
Zajímají Vás technologické procesy ve strojírenství a zároveň máte znalosti z oblasti anorganické chemie? Orientujete se ve výkresové... zobrazit nabídku»
Konstruktér - inventor
Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenost s konstruováním ve 3D programech? Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Pak jste to Vy, koho... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojů a zařízení
Zahraničí
minulý měsíc
Hledáte kreativní a samostatnou práci na Slovensku Máte zkušenosti na pozici konstruktéra a ovládáte 3D programy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Konštruktér - projektant
Zahraničí
minulý měsíc
Chcete pomôcť s riešením jedinečných projektov? Chcete byť pri tom keď sa spojí firma s pevnými základmi postavenými na kvalite a... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost práce ve výrobě za 26.000 Kč/měs.
Žebrák
minulý měsíc
– základní mzda 18.000 Kč (od 1.9. navýšení mzdy o 1000,-) – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu... zobrazit nabídku»
Vedoucí quality manager (automotive)
okres Karviná
minulý měsíc
nadstandardní platové ohodnocení možnost dalšího rozvoje týden dovolené navíc firemní jazykové kurzy v pracovní době přátelský... zobrazit nabídku»
Tavič kovů Přerov až 30 000 Kč
Přerov
minulý měsíc
HLEDÁME POŘÁDNÉ CHLAPY CO UMĚJÍ MAKAT! Do strojírenské a slévárenské firmy v Přerově hledáme v lidi na pozici TAVIČE Budete... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Siemens PLC - programování a údržba
Turnov
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá příležitost na zajímavou práci v profesionálním prostředí na pozici: PROGRAMÁTOR ROBOTŮ A PLC Pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér (bez nutnosti znalosti cizího jazyka)
Pilsen
minulý měsíc
V nové práci budeš: * zpracovávat a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta * tvorba 3D modelů dle zadání projektanta *... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Pelhřimov
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. My Vám můžeme zpříjenit práci závodním stravováním,... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
Jihomoravský
minulý měsíc
Vyznáte se v legislativě týkající se BOZP a PO? Máte praxi na pozici bezpečnostního technika a jste profesionál na svém místě? Chcete mít... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste specialista na BOZP a máte na této pozici zkušenosti? Orientujete se v legislativní úpravě BOZP a PO? Chcete pracovat v úspěšné... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování zákázkové výroby (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Plánovat, realizovat, řídit a reportovat. Je to ta náplň práce, která Vás naplňuje a zajímá? Chcete pracovat ve funkční společnosti se... zobrazit nabídku»
Práce v Praze - strojírenství - různé pozice - nástup ihned
Praha
minulý měsíc
- nabízíme motivující mzdu dle dané pozice od 120 - 180 Kč/h čistého - práce na dohodu, hlavní pracovní poměr, nebo živnost - pracovní... zobrazit nabídku»
Technik NDT
Plzeň
minulý měsíc
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Pozice vhodná i pro absolventy – zaučení zajištěno - Dobré mzdové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace