Práce v oboru Strojírenství (5374) - strana 96

Strojírenství
Strojírenský pracovník- kmenový zaměstnanec
Brno, Modřice
před 14 dny
- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec) - nadstandartní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Strojní programátor
Stříbro
před 14 dny
- zázemí stabilní zahraniční společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavé finanční ohodnocení - bohatý systém... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky
Teplice
před 14 dny
- mzda 14300 Kč/měsíc + odměny 220 Kč - 5070 Kč/měsíc, příplatky - stravenky, 13. a 14. plat, profesionální školení zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - nástup možný ihned
Ústí nad Labem
před 14 dny
- zajímavou výši fixní mzdy, příplatky, odměny - stravné nebo stravenky - 13. a 14. platy - profesionální školení, firemní akce apod. zobrazit nabídku»
Nová pracovní příležitost ve výrobě - montáže komponentů
Prostějov
před 14 dny
- nástup ihned - zvýhodněné závodní stravování - nadstandardní příplatek 20 % za noční směny - měsíční bonusy až 1750 Kč - 3 dny... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 s ubytováním nástup 9.1.2017 mzda od 30.000 Kč
Dobříš
před 14 dny
Mzdové podmínky: - Základní mzda 165 Kč/hod - Odměna 10 Kč/h - vzniká nárok pouze pokud není v daném měsíci neomluvená absence -... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Brno
Jihomoravský
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme kandidáta/ku na pozici Plánovač výroby Náplní práce bude : *... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň - město
před 14 dny
Významná společnost podnikající v oblasti automobilového průmyslu, založila na Plzeňsku nový výrobní závod a Vy máte nyní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (automotive)
Plzeňský
před 14 dny
Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu - zajištění plynulé výroby - aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu -... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Plzeň - město
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici konstruktéra? Umíte myslet ve 3D? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak není na co čekat. Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, Tachovsko
Tachov
před 14 dny
Máte technické znalosti a zkušenosti na pozici procesního inženýra? Chcete za sebou nechat viditelné výsledky a vést svůj vlastní tým?... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér
Kadaň
před 14 dny
Hledáme schopného člověka, klidně i absolventa - STROJAŘE, který umí kreslit v CADu 3D a má alespoň základní přehled ve výrobních... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
okres Most
před 14 dny
Na pozici bezpečnostního technika hledáme kandidáta, který je osobou odborně způsobilou k BOZP a PO a má znalosti ISO normy: 14001 a... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Lovosice
před 14 dny
Hledáme zkušeného programátora průmyslových robotů! Máte zkušenosti s PLC programováním a komunikativní znalost Aj nebo Nj? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Výrobní Technik
Kadaň
před 14 dny
Chceš se stát výrobním technikem? Umíš číst technickou dokumentaci a orientuješ se v hutních materiálech? Znalost výrobních technologií... zobrazit nabídku»
Projektant MaR / elektro
Lovosice
před 14 dny
Na pozici samostatného projektanta MaR/ Elektro hledáme vhodného kandidáta, který má přehled v elektru/ automatizaci. Pozice je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory výroby
okres Děčín
před 14 dny
Jste organizačně nadaný typ člověka? Dokážete si ve svých záležitostech udělat a udržet pořádek? :-) A pokud máte navíc i technické... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / seřizovač
Ústí nad Labem
před 14 dny
Jste vůdčí typ a dokážete zvládnout tým podřízených? Nebo jste manuálně zručný seřizovač a o vedení lidí nemáte zájem? Ať tak... zobrazit nabídku»
Svářeč
Ústí nad Labem
před 14 dny
Hledá se svářeč! Pokud máte praxi se svářením a navíc si dokážete poradit s technickými výkresy, přihlaste se nám! Co Vás bude... zobrazit nabídku»
Lean inženýr s AJ, Strakonicko
Jihočeský
před 14 dny
Technické vzdělání a znalost metod Lean je to, co byste měl/a mít, aby mělo pro Vás smysl číst tento inzerát dál. Jste-li absolventem s... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace