Práce v oboru Strojírenství (5186) - strana 96

Strojírenství
Vývojový konstruktér / vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Získali jste znalosti v oblasti mechaniky? Baví Vás konstruování ve 3D programech? Pak je zde šance právě pro Vás! Silná mezinárodní... zobrazit nabídku»
Konstruktér / vývojový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte znalost 3D konstrukčních programů a chcete se stát součástí významné společnosti v Moravskoslezském kraji? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenské výroby
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte víceletou praxi s vedením velkých týmů ve strojírenské výrobě? Nerozhodí Vás bolístky každého nového projektu a umíte s chladnou... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr ve strojírenství
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte jako procesní inženýr uplatnění ve firmě, která se může opravdu pochlubit nejmodernějším strojovým parkem a reálnou aplikací... zobrazit nabídku»
Lean engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste vysokoškolák s praxí v procesním či průmyslovém inženýrství? Zvládáte komunikovat anglicky a chcete být součástí moderní... zobrazit nabídku»
Process engineer senior
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste procesním inženýrem a působíte ve svém oboru již pár let? Hledáte nový impulz a rád byste pracoval pro perspektivní společnost... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr Brno
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudoval jste vysokou školu a máte znalosti a praktické dovednosti z oblasti LEAN a procesního inženýrství? Hledáte novou pracovní výzvu v... zobrazit nabídku»
Process engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste procesním inženýrem s praxí v oboru a poohlížíte se po nové výzvě? Máte alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny? Rád... zobrazit nabídku»
Podpora prodeje/konstruktér junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření? Jste komunikativní a technicky zdatní? Rádi vymýšlíte nová technická řešení, máte... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technický referent prodeje
Jihomoravský
minulý měsíc
Rozumíte konstruování a máte SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů souvisejících s automatizací ve výrobní společnosti? Jste komunikativní, zodpovědný/á a dokážete... zobrazit nabídku»
Odborník elektrotechnik - Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
Zázemí silné společnosti s širokou klientelou Možnost rozvoje v rámci praxe v Evropě či Asii Zajímavé finanční ohodnocení 13. plat +... zobrazit nabídku»
Health and safety manager
Olomouc
minulý měsíc
Hledám zkušeného bezpečáka, kterému nevadí cestování (hlavně západní Evropa) a je schopný se v cizině domluvit anglicky. Vaší... zobrazit nabídku»
Údržbář elektromechanik
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Nabízíme Vám zajímavě ohodnocenou pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTROMECHANIK | v automotive Jaká je náplň práce? * provádění preventivní,... zobrazit nabídku»
Designer - plasty (nové R&D centrum) - až 65 tis. CZK
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti designu plastových dílů? Nabízíme zajímavé uplatnění u našeho klienta, zahraniční R&D centrum v Praze,... zobrazit nabídku»
Sytémový inženýr Praha - R&D centrum - kolejová vozidla - dveřní systémy
Liberec
minulý měsíc
Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kvalifikovaného specialistu do... zobrazit nabídku»
Tooling inženýr - vlastní projekty
Liberec
minulý měsíc
Baví Vás konstrukce forem a máte s ní zkušenosti? Pracujete v automobilovém průmyslu, chcete změnit místo a dále se rozvíjet? Hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
Bavila Tě na škole konstrukce a chtěl by jsi se tomu věnovat dále a naučit se v Catii? Máme zde pro Tebe jedinečnou možnost stát se členem... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
ZLÍN
minulý měsíc
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér (šance pro juniory)
Plzeň - město
minulý měsíc
Umíte myslet ve 3D? Baví vás konstrukce a chcete vidět, jak se z plánů stává hotový produkt. Domluvíte se anglicky nebo německy? Potom jste... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace