Práce v oboru Strojírenství (5454) - strana 97

Strojírenství
Hledáme svářeče s praxí, Kaplice, mzda od 134 Kč/h - nástup ihned
Kaplice
před týdnem
- práci na hlavní pracovní poměr - Základní mzdu 100 Kč/h + 34 % (variabilní prémie) = 134 Kč/h - Příplatek za ztížené podmínky - 7... zobrazit nabídku»
Ergonom
Šumperk
před týdnem
Chcete pracovat v týmu procesních inženýrů ve stabilní výrobní společnosti? Pokud ano, pošlete mi Váš životopis. Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář
Olomouc
před týdnem
Vaší pracovní náplní bude: * opravy a seřízení strojů,výrobních linek a zařízení potřebných pro provoz * provádění kontroly dle... zobrazit nabídku»
Nástojař forem až 40 000 Kč
Hranice
před týdnem
JSTE NÁSTROJAŘ FOREM A CHCETE ZMĚNU K LEPŠÍMU? Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více než 50letou tradicí, která... zobrazit nabídku»
Konstruktér | zakázková výroba
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Chcete za sebou vidět kus práce? Nabízíme Vám pracovní příležitost, kde máte prostor pro zkušené a talentované uchazeče na... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Havlíčkobrodsko
před týdnem
Pro významnou mezinárodní společnost na Havlíčkobrodsku hledáme vhodného uchazeče na pozici Kostruktér. Tvou náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí, nebo vedoucí nákupu ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | automotive | Praha
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | automotive | až 65 000 Kč
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste odborník z oblasti svařování a působil jste jako... zobrazit nabídku»
Specialista na hmotnostní management | automotive
Praha
před týdnem
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy na pozici SPECIALISTA NA HMOTNOSTNÍ MANAGEMENT. Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive | berounsko
Středočeský
před týdnem
Znáte prostředí výrobní společnosti? Máte zájem na sobě pracovat a profesně se rozvíjet? Mezinárodní společnost, subdodavatel... zobrazit nabídku»
PLC programátor | Praha
Středočeský
před týdnem
Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka v úseku radiolokace
Pardubice
před týdnem
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
Mechanik dílna - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů, hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor VZV
Plzeň
před týdnem
- zázemí silné mezinárodní společnosti - možnost kariérního postupu - každoroční ohodnocení za odvedenou práci - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ústeckoorlicko
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - náročná a zajímavá práce - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost ubytování, závodní... zobrazit nabídku»
Cad/cam konstruktér
Krupka
před týdnem
CAD/CAM konstruktér Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vakuovým tvarováním plastů, sériovou výrobou, protypováním a... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Novobydžovsko
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost sídlícího na Novobydžovsku, hledáme zkušené kandidáty na pozici TECHNIK KVALITY ... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
okres Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti automotive, specializující se na výrobu plastových komponentů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
okres Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, který se působí v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace