Práce v oboru Strojírenství (5336) - strana 99

Strojírenství
Technolog - Zlínsko
Zlínsko
před 14 dny
Velmi dobré platové ohodnocení a roční bonusy Stabilní zaměstnání na HPP a práci v příjemném prostředí Zkušenost pracovat s... zobrazit nabídku»
Správce majetku - nástup ihned (AŽ 40.000 Kč)
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Motivující finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Místo... zobrazit nabídku»
Programátor - elektronik
okres Náchod
před 14 dny
Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici PROGRAMÁTOR - ELEKTRONIK ... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Mechanik
okres Mladá Boleslav
před 14 dny
Pro stabilní nadnárodní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl hledáme pracovníka na pozici Technik údržby -... zobrazit nabídku»
Seřizovač
okres Náchod
před 14 dny
Pro výrobní společnost v okrese Náchod hledáme vhodného kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ Očekáváme: - SOU/SŠ vzdělání - praxe... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - strojírenství
okres Náchod
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na strojírenskou výrobu, hledáme do rostoucího týmu kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Technik údržby
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - mycího depa - Rakousko !!!
Markgrafneusiedl
před 14 dny
Místo v dynamicky se rozvíjející společnosti s výrazným podílem na tuzemském i zahraničním trhu Příležitost dostat se pracovně do... zobrazit nabídku»
Strojní technik - Opavsko
Opavsko
před 14 dny
Hledáme akčního a kreativního kandidáta, který se chce realizovat v konstrukční činnosti. Nabízíme práci pro špičku v oboru obalových... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
Brandýs nad Labem
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost nadnárodní kariéry pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Operátor CNC – ohraňovací LIS Veselí nad Lužnicí
Veselí nad Lužnicí
před 14 dny
*mzda 110-180,-Kč/h (dle profesní odbornosti) *pravidelné zvyšování mzdy – dle profesního vývoje *prémie za nemarození... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže – bodové svařování Veselí nad Lužnicí
Veselí nad Lužnicí
před 14 dny
*mzda 100-150,-Kč/h (tj. 17.000-26.000,-Kč/měsíc) *pravidelné zvyšování mzdy – dle profesního vývoje *prémie za nemarození... zobrazit nabídku»
Projektant - ergonom
Olomoucký
před 14 dny
Co všechno získáte? - flexibilní pracovní dobu s možností home office - přátelský kolektiv plný odborníků, kteří Vám vždy rádi... zobrazit nabídku»
Kontrolór kvality
Olomoucký
před 14 dny
Vy získáte: - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, který Vám dá jistotu dlouhodobé spolupráce - adekvátní motivující pracovní... zobrazit nabídku»
Technik 3d měření
Olomoucký
před 14 dny
Co získáte vy? - práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, s jistotou dlouhodobé spolupráce - adekvátní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Projektový technik kvality
Olomoucký
před 14 dny
Co tím získáte? - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - adekvátní motivující pracovní ohodnocení - možnost kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Quality Engineer - zástupce manažera kvality
Královéhradecký
před 14 dny
- zázemí stabilní české společnosti - příjemný kolektiv - odpovídající finanční ohodnocení - firemní benefity (notebook, příspěvek... zobrazit nabídku»
Stavební inženýr s NJ
Přerov
před 14 dny
Vystudoval jste stavební fakultu? Je Vaším snem dělat stavebního inženýra? Pokud ano je tu příležitost pro Vás. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Technický dozor výroby nástrojů | vstřikovací formy
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenost s výrobou vstřikovacích forem na plastové součásti? Nabízíme finančně zajímavou pozici odborného dozoru výrobců... zobrazit nabídku»
Technolog nástrojů | automotive
Liberecký
před 14 dny
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti, na pozici: TECHNOLOG NÁSTROJŮ Náplň práce: *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace