Práce v oboru Strojírenství (5528) - strana 99

Strojírenství
Technik údržby – elektrikář – práce na 1 směnu
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá a stabilní práce na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Konstruktér pro sériovou výrobu
Olomoucký
před 14 dny
V konstrukci pro sériovou výrobu se pohybujete již několik let, komunikace v angličtině nebo němčině Vám nedělá problém a spojit Vaši... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě – strojírenství
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti Možnost profesního i osobního růstu... zobrazit nabídku»
Směnový mistr výroby (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme směnového mistra do strojírenského výrobního závodu u Brna, který bude koordinovat procesy i personál napříč všemi výrobními... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pokud se domluvíte anglicky a máte odpovídající zkušenosti a znalost práce pod normou ISO/TS16949 pak hledáme právě Vás. Našeho nového... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Beroun
před 14 dny
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - přátelský kolektiv - zaučení, zvyšování kvalifikace - platové ohodnocení dle zkušeností a... zobrazit nabídku»
CNC operátor vhodné pro absolventy
Brno
před 14 dny
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat v příjemném kolektivu s fajn vedoucím. Dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo... zobrazit nabídku»
Projektant vytápění - TZB Praha
Praha
před 14 dny
CO NABÍZÍME? práci ve stabilní společnosti dlouhodobou pracovní perspektivu základní měsíční mzda + hodnocení dle kvality a... zobrazit nabídku»
Brusič
Brno
před 14 dny
· Dobré platové ohodnocení · Jistotu zaměstnání a pracovní poměr na dobu neurčitou · Zajímavou a různorodou práci (kusová... zobrazit nabídku»
Přípravář před lakováním
Brno
před 14 dny
Proč Vás tato práce bude bavit? · perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s dobrou dopravní dostupností, · rozhodně se... zobrazit nabídku»
Konstruktér s angličtinou – Pardubický kraj
Pardubický
před 14 dny
Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání strojního zaměření? Baví Vás vymýšlet a vyvíjet nové komponenty a... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Praha
před 14 dny
- motivační a stabilizační bonus - 5 týdnů dovolené - velice dobré finanční ohodnocení - závodní stravování - vlastní výrobky... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/Skladník
Česká Lípa
před 14 dny
- nástupní mzda od 25 000 Kč, - zajímavé firemní benefity. zobrazit nabídku»
Lean specialista
Přerovsko
před 14 dny
zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti jazykové vzdělávání pružná pracovní doba dotované stravování, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (20 000Kč – 27 000Kč)
Přerovsko
před 14 dny
pracovní uplatnění s možností profesního růstu jazykové vzdělávání pružná pracovní doba příspěvek na dopravu, dotované... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Mladá Boleslav
před 14 dny
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění v letectví
Praha - východ
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC strojů - 8 hod směny - možnost ubytování
Pardubice
před 14 dny
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník - nástrojař
Pardubice
před 14 dny
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? moderní pracoviště a pracovní zázemí v Brně vysokou odbornou a profesionální podporu vedení společnosti služební vůz... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace