Práce v oboru Strojírenství v regionu Brno (962)

Strojírenství
Jihomoravský kraj
Soustružník CNC-nabízíme zálohy, docházkový bonus, ubytování
Letohrad
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou - pracovní oděv a obuv při nástupu - zálohy z výplaty - příplatky za směny - pojištění odpovědnosti -... zobrazit nabídku»
Pomocný konstruktér - absolventi, hlaste se! (25 - 30.000 Kč)
Prostějovsko, Brno, Olomouc
Jste absolventem školy v oblasti strojírenství? Domluvíte se prokazatelně cizím jazykem a technologie v rámci kreslení pro Vás nejsou žádný problém? Hledáte pracovní příležitost, kde byste mohli nastartovat svoji kariéru... zobrazit nabídku»
CNC operátor - mzda až 45.000 Kč
Brno
- zajímavé platové hodnocení - stabilní práci mezinárodní výrobní společnosti - moderní technologické vybavení v přesné kusové výrobě - možnost profesního rozvoje a seberealizace - soustavné vzdělávání, -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů (35 - 50.000 Kč)
Jihlava, Brno, Praha
* Mzdu dle vašich zkušeností a schopností * 13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu) * Náborový příspěvek * příplatek na zdraví * příplatek na dopravu * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Technik elektro údržby (30-36.000 v základu)
Modřice
dnes
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Robotik
Brno
dnes
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Designer - Brno
Brno
dnes
Hledáme vhodného kandidáta/ku pro významnou zahraniční společnosti v oblasti komplexní realizace obalových řešení pro průmysl Vaše... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Jihomoravský kraj
dnes
Motivující finanční ohodnocení Moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu Možnost dalšího vzdělávání a osobního... zobrazit nabídku»
Project manager
Jihomoravský
dnes
Jste technicky zaměřená osobnost, která má zkušenosti s koordinací nových projektů? Hledáte zajímavou práci, kde využijete cizí... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Jihomoravský
dnes
Domníváte se, že je Vaší silnou stránkou vedení projektů? Je Vaše vzdělání technického směru a rád/a byste v technické sféře... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovného seřizovače!
Adamov
dnes
Aktuálně hledáme šikovného Seřizovače do Adamova (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví vůbec... zobrazit nabídku»
Hledáme zručného manuálního pracovníka a nového parťáka!
Mikulov
dnes
Aktuálně hledáme šikovného Manuálního pracovníka do Mikulova. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovného Technologa montáže a nového parťáka!
Boskovice
dnes
Aktuálně hledáme šikovného Technologa montáže v Boskovicích. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví vůbec... zobrazit nabídku»
Hledáme zručného Seřizovače / obsluhu CNC stroje a nového kolegu!
Boskovice
dnes
Aktuálně hledáme šikovného Seřizovače / obsluhu CNC v Boskovicích. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovného Manipulanta CNC ohraňovacího lisu!
Adamov
dnes
Aktuálně hledáme Obsluhu CNC ohraňovacího lisu do Adamova (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovného Kontrolora kvality a nového parťáka do týmu!
Boskovice
dnes
Aktuálně hledáme šikovného Kontrolora kvality v Boskovicích. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví vůbec... zobrazit nabídku»
Hledáme spolehlivého lakýrníka a pomocníka!
Adamov
dnes
Aktuálně hledáme manuálně zručného Lakýrníka do Adamova (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme kreativního tiskaře a parťáka do posádky!
Kuřim
dnes
Aktuálně hledáme kreativní a manuálně zručné Tiskaře do malé firmy v Kuřimi (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek.... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu - i bez větší praxe, 26000 Kč/čis.
Znojmo
dnes
- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - jak platovém, tak kariérním - nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na... zobrazit nabídku»
Údržbář – strojní mechanik, mzda od 21.000 Kč, Hodonínsko
okres Hodonín
dnes
CHCETE NĚKTERÉ PŘÍPLATKY I NAD RÁMEC ZÁKONÍKU PRÁCE? 50 % průměrného výdělku za práci v den pracovního klidu mimo svátek ... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace