Práce v oboru Strojírenství v regionu Olomouc (650)

Strojírenství
Olomoucký kraj
Produktový inženýr (28. - 35.000 Kč)
Prostějovsko
dnes
Baví Vás technika, máte smysl pro detail, umíte zpracovat a analyzovat data a následně navrhnout řešení. Jste osoba systematická, důsledná a zodpovědná. Nedělá Vám problém komunikace ani koordinace práce ostatních. Jste... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Lutín - Třebčín
dnes
stabilní zázemí prosperující firmy dlouhodobá pracovní spolupráce dobré finanční ohodnocení 90,- / 100,- na hod. zdarma doprava do práce i z práce čisté pracovní prostředí nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Produktový inženýr (28. - 35.000 Kč)
Prostějovsko
dnes
Baví Vás technika, máte smysl pro detail, umíte zpracovat a analyzovat data a následně navrhnout řešení. Jste osoba systematická, důsledná... zobrazit nabídku»
Fmea koordinátor/moderátor
Olomoucký
dnes
Firma, která má velmi pro zaměstnaneckou kulturu s velmi příjemným systémem benefitů, hledá kandidáta, se znalostí FMEA. Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista/-ka štíhlé výroby
Olomoucký
dnes
Optimalizace, efektivita, úspory, zrychlení, to je to, oč tu běží. Pokud chcete pracovat pro mezinárodně uznávanou značku a dokážete... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Project Manager s NJ (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Komunikujete v němčině na středně pokročilé úrovni a oblast strojírenství je Vaší zálibou, vášní a oblastí, kterou se chcete každým... zobrazit nabídku»
Specialista na reklamace - strojař s NJ (27.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti v oblasti technologie nebo konstrukce a rádi byste se profesně posunuli dál? Hledáte práci, kde můžete působit dlouhodobě,... zobrazit nabídku»
Produktový manažer (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Zajímá Vás technika? Umíte analyzovat a zpracovat data a následně navrhnout řešení? Nabízíme zajímavou práci v zahraniční firmě se... zobrazit nabídku»
PLC programátor - junior (28.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Znáte dobře některá z programovacích PLC prostředí a měli jste možnost s nimi pracovat během studií nebo v praxi? Jste houževnatí,... zobrazit nabídku»
Koordinátor servisu - elektro (20.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Pro posílení týmu servisních techniků hledáme koordinátora servisu, který má vzdělání v oblasti elektro a dobře se orientuje v PLC... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - obrábění (23.000 - 29.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti těžkého strojírenství hledáme pracovníky se zkušeností s CNC obráběním. * 5 týdnu dovolené *... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»
Strojař-specialista do kvality s aj/nj (25.000 - 32.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Vyznáte se dobře ve strojírenské výkresové dokumentaci, prošli jste si již kovovýrobou křížem krážem a nezaskočí Vás jen tak nějaká... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy (15.000 - 18.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte vzdělání ve strojírenství a chcete se dále kariérně rozvíjet? Dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci? Nabízíme Vám... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality (15.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte praxi v oblasti kontroly kvality a chtěli byste pracovat ve strojírenství? Chcete stabilní a perspektivní zaměstnání s celou řadou... zobrazit nabídku»
Technolog VŠ zpracování kovů (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Hledáme metalurga se zkušenostmi s výrobou a zpracováním kovů. * výkonové bonusy * kariérní růst, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců *... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní společnosti a máte rádi samostatnost při svém výkonu práce? Hledáte perspektivního... zobrazit nabídku»
VŠ Metalurg - technolog (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Baví Vás oblast metalurgie a vždycky jste chtěli mít možnost využít svoji zálibu a znalosti z této oblasti ve své praxi? Máte zájem... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality (15.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zájem pracovat na jedné z nejžádanější a nejpersektivnější pozici ve výrobě? Chcete se naučit pracovat i se složitějšími... zobrazit nabídku»
Dělník do slévárenství (18.000 - 24.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti ve výrobní firmě nebo jste absolventem SOU strojní? Chcete získat dobrou praxi a mít možnost zaučení ať už se jedná o... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace