Práce v oboru Strojírenství v regionu Olomouc (569)

Strojírenství
Olomoucký kraj
Obráběč CNC-stabilní práce,stravování v závodu,možnost ubytování
Letohrad
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou - pracovní oděv a obuv při nástupu - zálohy z výplaty - příplatky za směny - pojištění odpovědnosti -... zobrazit nabídku»
Pomocný konstruktér - absolventi, hlaste se! (25 - 30.000 Kč)
Prostějovsko, Brno, Olomouc
Jste absolventem školy v oblasti strojírenství? Domluvíte se prokazatelně cizím jazykem a technologie v rámci kreslení pro Vás nejsou žádný problém? Hledáte pracovní příležitost, kde byste mohli nastartovat svoji kariéru... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Lutín - Třebčín
stabilní zázemí prosperující firmy dlouhodobá pracovní spolupráce práce není fyzicky náročná dobré finanční ohodnocení 90,- / 100,- na hod. zdarma doprava do práce i z práce čisté pracovní prostředí možnost... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektronických zařízení
Olomoucký
dnes
Práci na HPP, mladý přátelský tým, firemní benefity. Po zapracování k dispozici služební vůz. zobrazit nabídku»
Lean pratik vizionář
okr. Přerov
dnes
* motivující finanční ohodnocení * různorodá práce s potenciálem dosáhnout významných a procesně hodnotných změn * dlouhodobou... zobrazit nabídku»
Kalkulant ve výrobě s NJ
okr. Přerov
dnes
* motivující finanční ohodnocení * dlouhodobou pracovní jistotu a profesní růst v rámci koncernu * zajímavou práci v mladém kolektivu *... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby
okr. Přerov
dnes
* motivující finanční ohodnocení * dlouhodobou pracovní jistotu a profesní růst v rámci koncernu * zajímavou práci v mladém kolektivu *... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - pouze víkendy a svátky (15-18000 Kč)
okres Prostějov
dnes
- stabilitu, jistotu výplaty mezd - nadstandardní finanční ohodnocení díky příplatkům za víkendy a svátky - práci pouze o víkendech a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - pouze víkendy a svátky (14 000 Kč - 16 000 Kč)
okres Prostějov
dnes
- nadstardardní finanční ohodnocení - příplatky 50 % za víkendy, 100 % za svátky - dotované stravování (stravenky v hodnotě 80 Kč) -... zobrazit nabídku»
Brusič - slévarenský dělník
Olomouc 77900
dnes
- práce na hlavní pracovní poměr v 2 směnném provozu - 80 Kč/Nmh + 0 až 20 Kč prémie za normované plnění (norma plnění je minimálně... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojů a zařízení
Olomoucký, Zlínský
dnes
místo v prosperující společnosti dlouhodobou perspektivu a zvyšování odborné kvalifikace odpovídající finanční ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Automechanik / opravář zemědělských strojů
Šternberk
dnes
- Ubytování je zajištěno a HRAZENO, - Týdenní zálohy ve výši 1000 Kč /týden. - Dobré mzdové ohodnocení, - Stabilní a perspektivní... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Vyškov
dnes
- zajímavé platové ohodnocení - práce v moderní výrobní společnosti - odborné vzdělávání - závodní stravovnání, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Montážní dělník
Olomouc 77900
dnes
- práce na hlavní pracovní poměr nebo DPČ - základní hodinová mzda 85 Kč v čistém - docházkový bonus - příplatky dle ZP - 20 dní... zobrazit nabídku»
Brusič odlitků
Zlín
dnes
- práce ve stabilní společnosti - práce na HPP se zkušební dobou 3 měsíce - mzda 80 - 100,-Kč/hod. - příplatky dle ZP - možnost práce... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Brno
Brno
dnes
stabilní a dobře placenou práci každoroční nárůst mzdy zkrácený pracovní týden na 37,5 hod. chutný oběd v jídelně od 25 Kč... zobrazit nabídku»
Svářeči EN 287-1, metoda 135, Dobříš 40.000,-Kč
Dobříš
dnes
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Pracovní doba 8- 12 hodinové... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
Prostějov
dnes
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
dnes
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
dnes
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace