Práce v oboru Strojírenství v regionu Střední Čechy (886)

Strojírenství
Středočeský kraj
Operátor výroby
Mladá Boleslav - Řepov
- Nástupní plat 95Kč/h čistého - Po zapracování 100Kč/h čistého - Možnost týdenních záloh - Příspěvek na ubytování a dopravu zobrazit nabídku»
Automechanik nákladních automobilů.
Mladá Boleslav
přátelský mladý kolektiv s týmovým duchem místo výkonu práce: Mladá Boleslav nástup ihned (nebo dle dohody) zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Plzeň
- Práce v nadnárodní společnosti - jistota, stabilita, zázemí, dobrá firemní kultura - Vedoucí výroby podléhá přímo jednateli společnosti (žádné mezičlánky) - Velmi dobré finanční ohodnocení + benefity - Firemní... zobrazit nabídku»
Koordinátor údržby/ Technická podpora výroby
Benátky nad Jizerou
- plánování a koordinace strojní údržby - komunikace s dodavateli služeb - návrh strojních součástí, práce s technickou dokumentací zobrazit nabídku»
Zámečník, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
dnes
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a... zobrazit nabídku»
Manažér kalkulace zakázek pro ocelové konstrukce
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Manažér... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Programátor... zobrazit nabídku»
Servisní Technik s AJ, pro střední europu
Středočeský
dnes
Pro našeho významného klienta silnou mezinárodní společnost založenu v Nemecku, vyrábějící řezací stroje na zpracování polyuretanové... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Mladá Boleslav
dnes
Zázemí zahraniční společnosti motivační prémie příspěvek na stravování, dovolenou aj benefity kurzy AJ a NJ zobrazit nabídku»
Automechanik nákladních automobilů.
Mladá Boleslav
dnes
přátelský mladý kolektiv s týmovým duchem místo výkonu práce: Mladá Boleslav nástup ihned (nebo dle dohody) zobrazit nabídku»
Montážní dělník – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
dnes
Pro našeho klienta, firmu působící v oblasti automotive, hledáme montážní dělníky. Náplň práce: Výroba sedadlových systémů ... zobrazit nabídku»
Servisní mechanik – montážník
Praha, Středočeský
dnes
po zaškolení samostatnou práci v malém kolektivu perspektivu trvalého odborného a profesního růstu příjemné pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Technik – servisní mechanik
Praha, Středočeský
dnes
po zaškolení samostatnou práci v mladém kolektivu perspektivu trvalého odborného a profesního růstu pravidelný kontakt se... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický pracovník
Praha, Středočeský
dnes
po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy denní kontakt se zahraničními obchodními partnery perspektivu trvalého... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr hydraulických obvodů
Praha, Středočeský
dnes
po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy perspektivu trvalého odborného a profesního růstu denní kontakt se... zobrazit nabídku»
Konstruktér hydraulických prvků
Praha, Středočeský
dnes
po zaškolení samostatnou pozici v technickém oddělení firmy perspektivu trvalého odborného a profesního růstu konkurenční platové... zobrazit nabídku»
Servisní technik – Střední a severní Čechy
Středočeský, Liberecký
dnes
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, podílet se na implementaci vyspělých technologií v oboru, možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - senior
Praha, Středočeský
dnes
Máte praxi z pozice procesního inženýra? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete své zkušenosti uplatnit v dynamické... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Praha
Praha, Středočeský
dnes
Máte zkušenosti s identifikací prostrojů výroby? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Máte-li anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Expert slévání hliníku /k dispozici odborník po dobu 1 roku/
Velká Dobrá
dnes
Ráda bych Vám nabídla pracovní pozici Experta slévání hliníku v rámci rozšíření technologie stávající výroby. Jedná se o rodinnou... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace