Práce v oboru Technické profese (3326)

Technické profese
Operátor výroby - 125Kč/h čistého
Mladá Boleslav
- Nástupní pat 100Kč/h - 120Kč/h čistého! - Hrazené ubytování a doprava - Práce vhodná i pro PÁR - Možnost týdenních záloh zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Praha
Co nabízíme my? * Zázemí stabilní české společnosti, která podporuje další osobní i profesní rozvoj svých zaměstnanců * Dostanete k dispozici 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc * Stravenky... zobrazit nabídku»
Technický obchodník (40.000 Kč)
Jihlava, Brno, Praha
Máte vzdělání ve strojírenství nebo chemickém průmyslu? Jste komunikativní a chcete pracovat s lidmi? Firma s dlouholetou tradicí hledá obchodníka s technickým zaměřením. - zajímavé platové ohodnocení - automobil... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant (20.000 - 30.000 Kč)
Brno,Olomouc, Vyškov
Elektro no to je naše, kabiny a kapotáže, navrhneme řešení, šéf nás za to odmění. Vyznáte-li se v elektroinstalaci, jste technicky smýšlející člověk a hledáte zajímavou práci, kde se budete moci nadále posouvat dál a... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
Project manager - třídění pro automotive
Mladá Boleslav
Jsme žádaný zaměstnavatel, který určuje směr a je zákazníky velmi vyhledávaný. Jsme tým, který spolupracuje a pomáhá si. Spolupracuje i v rámci Formel D Group - působnost po celém světě. zobrazit nabídku»
Specialista technické přípravy nových projektů
Pardubice blízké okolí
dnes
Nabízíme práci ve velmi pěkném a čistém prostředí ve společnosti, která je prosperující a má v technickém světě velmi dobré renomé.... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - fotovoltaika
Hannover
dnes
Nabízím práci pro 2 elektrikáře na fotovoltaiku do Německa. Popis práce: Fotovoltaické elektrárny na klíč pro rodinné domy, haly a... zobrazit nabídku»
Elektrikáři / krátkodobě / 1 -2 týdnů
Mannheim
dnes
Nabízíme práci 5 - 10 elektrikářem do Německa ve městě Mannheim. Jde o elektroinstalační práce na letišti. Práce je na 1-2 týdny. ... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - administrativní budovy, haly
ULM
dnes
Nabízíme práci elektrikářem do Německa ve okolí ULMU. Jedná se o elektroinstalace - haly, kanceláře Práce je vhodná pro dvojice ale i... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - hala na letišti
Kassel / Německo
dnes
Nabízíme práci pro elektrikáře do Německa při městě Kassel. Jedná se o elektroinstalace haly na letišti. VÝHODY: - Možnost... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací a vedení projektů
Praha 4
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací
Praha 4
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»
Servisní technik/Automechanik pro osobní vozy Volvo
Praha
dnes
Práce na HPP v české společnosti Příjemné a moderní pracovní prostředí na Praze 10 Odměna odpovídající výsledkům a... zobrazit nabídku»
TOP Instalatéři / Dlouhodobo
München
dnes
Práce pro 3-6 instalatéry na bytové instalace v Německu v München. Popis práce - podlahové topení - montáž sanity - rozvody topení... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG + CO2
Plzeň - Koterov
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Operátor Výroby - 9€ - 11€/h - Německo
Německo
dnes
- ubytování zajištěno - práce ve dvou nebo třísměnném provozu - mzda: od 9€ - 11€/hodinu + příplatky zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby
Pardubice
dnes
Pracovní náplň provádí údržbářské práce dle své specializace čte a používá technické podklady zajišťuje systém... zobrazit nabídku»
Technická podpora call centra
Tábor
dnes
CO U NÁS ZÍSKÁTE - Zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu - Motivační finanční ohodnocení - Rozvinutí tvůrčího... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace