Práce v oboru Technické profese (2838)

Technické profese
Mistr výroby
Náchodsko
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Praha
Co nabízíme my? * Zázemí stabilní české společnosti, která podporuje další osobní i profesní rozvoj svých zaměstnanců * Dostanete k dispozici 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc * Stravenky... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě 26 000 Kč
České Velenice
- dlouhodobé uplatnění - možnost kariérního růstu - závodní stravování - možnost prémiového ohodnocení - odměna za nově přivedeného zaměstnance zobrazit nabídku»
Project manager - třídění pro automotive
Mladá Boleslav
Jsme žádaný zaměstnavatel, který určuje směr a je zákazníky velmi vyhledávaný. Jsme tým, který spolupracuje a pomáhá si. Spolupracuje i v rámci Formel D Group - působnost po celém světě. zobrazit nabídku»
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
Práci s nejnovějšími technologiemi, 5týdnů dovolené,dotované jídlo, flexibilní pracovní dobu, firemní posilovnu, výhodné volání i pro tvoji rodinu a další...Multisport, penzijko.... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce (35.000 - 40.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
Máš technické znalosti a baví tě obchod? Nechceš sedět celý den v kanceláři? Tak se přidej k nám! Čeká Tě zajímavá a různorodá práce, zajímavé fixní ohodnocení + bonusy, poznávání krás České a Slovenské... zobrazit nabídku»
Odborný prodejce – půjčovna nářadí - Klatovy
Klatovy
dnes
- Nástup dle dohody - Stabilní zázemí pobočky - Stabilní základní mzdu + měsíční motivační prémie - Pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Projektant Elektro
Brno
dnes
- Zázemí stabilní české společnosti - Odpovídající finanční ohodnocení - Možnost profesního růstu - Mobilní telefon - Stravenky -... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
Brno
dnes
náborový příspěvek 10000Kč příspěvek na stravování docházkový bonus 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění zobrazit nabídku»
BOZP Technik
okres Pardubice
dnes
práce ve stabilní mezinárodní společnosti závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Technik údržby Písek
Písek
dnes
Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem Mobilní telefon Možnost profesního a odborného růstu Nástupní plat 25... zobrazit nabídku»
Pracovník/nice kvality
Náchodsko
dnes
- zázemí stabilní společnosti - firemní benefity - možnost jazykového kurzu - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – údržba VZT, Fancoil a split jednotek
Praha
dnes
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Nástupní plat... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyhláškou 50 / Praha - HS001
Praha
dnes
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Nástupní plat... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Praha
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti speciálních radiokomunikací a spojovací techniky, hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 45 000 Kč
okres Jičín
dnes
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby, až 105 Kč/h v čistém
Brno
dnes
Co nabízíme: - dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti - zajímavé finanční hodnocení na všech pozicích - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Provozní technik pro údržbu obráběcích linek
Louny
dnes
Mzda závisí na dosavadních zkušenostech, u absolventů je základ cca 18-20.000 Kč, u zkušených o několik tisíc více plus příplatky noc... zobrazit nabídku»
Technolog/Konstruktér
Červený Kostelec
dnes
Jsi zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce své práce? Přijď pracovat mezi nás. Do zavedené společnosti v Červeném... zobrazit nabídku»
Projektový/á manažer
Hronov
dnes
Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobních společnostech ve strojírenství? Pak si tuto nabídku rozhodně nemůžete nechat ujít! Pro... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace