Práce v oboru Technické profese (2862)

Technické profese
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s použitím pokročilých a moderních technologií, pracujících na principech analýzy dat.... zobrazit nabídku»
Pracovník do elektrotechniky (20 - 27.000 Kč)
Praha, Brno, Olomouc
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a zručné pracovníky do elektro výroby. * odměny a prémie * stravenky a závodní... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě od 20 000 Kč
České Velenice
- dlouhodobé uplatnění - možnost kariérního růstu - závodní stravování - možnost prémiového ohodnocení - odměna za nově přivedeného zaměstnance zobrazit nabídku»
Operátor výroby - 125Kč/h čistého
Mladá Boleslav
- Nástupní pat 100Kč/h - 120Kč/h čistého! - Hrazené ubytování a doprava - Práce vhodná i pro PÁR - Možnost týdenních záloh zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Praha
Co nabízíme my? * Zázemí stabilní české společnosti, která podporuje další osobní i profesní rozvoj svých zaměstnanců * Dostanete k dispozici 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc * Stravenky... zobrazit nabídku»
Řidič nákladních vozů (m/ž)
Drážďany
U našeho významného zákazníka na okraji Drážďan se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci agenturního zaměstnávání s následnou možností převzetí zákazníkem do kmenového stavu svých zaměstnanců. Vaše... zobrazit nabídku»
Inženýr údržby TPM
Olomoucký
dnes
Máte praxi v oblasti štíhlé údržby? Domluvíte se anglickým, nebo německým jazykem? Je pro Vás důležité pracovat v motivujícím... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Jihomoravský
dnes
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Mzdu, která Vás bude těšit · Zázemí silné mezinárodní HI-TECH společnosti · Otevřenou... zobrazit nabídku»
Denní / směnový mechanik
Poříčí nad Sázavou
dnes
A co Wrigley nabízí? · Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti · Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí,... zobrazit nabídku»
Specialista údržby – lean
Poříčí nad Sázavou
dnes
A co Wrigley nabízí? · Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti · Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí,... zobrazit nabídku»
Denní / směnový elektromechanik
Poříčí nad Sázavou
dnes
A co Wrigley nabízí? · Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti · Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí,... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Praha
dnes
Česká stavební společnost specializující se na modulární stavby hledá člověka na pozici Technického ředitele! Máte zkušenost... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Trutnov
dnes
Chcete se stát součástí moderní české společnosti se sídlem v Trutnově? Chcete být součástí týmu zajímavých lidí? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Trutnov
dnes
Máte VŠ/SŠ technického zaměření? Mate praxi v oblasti kvality a rádi byste své zkušenosti uplatnili v mezinárodní společnosti? Hledáte... zobrazit nabídku»
3D CAD junior (vhodné pro studenty a absolventy)
okr. Ústí nad Labem
dnes
Čím tě odměníme? * Na tuto juniorskou pozici nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení (25 000 - 30 000 Kč) a k tomu navíc celou řadu... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr (automotive)
okr. Chomutov
dnes
* fixní plat 30 - 50 tisíc Kč + bonusy dle plnění KPI's * pružná pracovní doba (pevná část 9-15) * příspěvky na stravování *... zobrazit nabídku»
Facility manažer/Ostrava - HS001
Ostrava
dnes
* Různorodou práci umožňující osobní rozvoj a profesní růst * Zajímavou a zodpovědnou práci * Odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive – karoserie (m/ž)
Mladá Boleslav
dnes
Nabízíme zaměstnání v motivovaném týmu s přátelskou atmosférou. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, a... zobrazit nabídku»
Správce soukromého objektu
Praha
dnes
dlouhodobá spolupráce příjemné pracovní prostředí velmi dobré finanční ohodnocení další benefity zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
dnes
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace