Práce v oboru Technické profese (3252)

Technické profese
Project manager - třídění pro automotive
Mladá Boleslav
Jsme žádaný zaměstnavatel, který určuje směr a je zákazníky velmi vyhledávaný. Jsme tým, který spolupracuje a pomáhá si. Spolupracuje i v rámci Formel D Group - působnost po celém světě. zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Praha
Co nabízíme my? * Zázemí stabilní české společnosti, která podporuje další osobní i profesní rozvoj svých zaměstnanců * Dostanete k dispozici 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc * Stravenky... zobrazit nabídku»
Řidič nákladních vozů (m/ž)
Drážďany
U našeho významného zákazníka na okraji Drážďan se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci agenturního zaměstnávání s následnou možností převzetí zákazníkem do kmenového stavu svých zaměstnanců. Vaše... zobrazit nabídku»
Technik hydraulik (20.000 - 30.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
Hydraulické systémy to není nic pro amatéry. Jste-li ABSOLVENTEM nebo PROFÍKEM znalým oboru, rádi Vás přivítáme v naší společnosti. Zašlete tedy své CV a najděte vřelý kolektiv, stabilní zaměstnání a řadu dalšího. ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Náchodsko
- perspektivní zaměstnání - možnost profesního růstu - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
CNC Frézař
Hnátnice
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení - pracovní oděv a obuv při nástupu - zálohy z výplaty - příplatky za směny až 25,-kč/hod - pojištění odpovědnosti zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Cheb
dnes
- Smlouva na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení - Práce v moderním prostředí nově vznikající společnosti - Stabilní... zobrazit nabídku»
Šéfmontér elektro - řídicí systémy, MaR
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Olomoucký
dnes
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s údržbou strojů? Máte zájem o práci v zavedené mezinárodní společnosti? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Projektant
Brno
dnes
Profesní rozvoj na prestižních zakázkách Kariérní růst na manažerské pozice Odpovídající platové ohodnocení plus odměny a... zobrazit nabídku»
Rozpočtář
Brno
dnes
Profesní rozvoj na prestižních zakázkách Odpovídající platové ohodnocení plus odměny a prémie Zázemí stabilní české... zobrazit nabídku»
Mistr výroby v Liberci
Liberecký
dnes
- 25 dní dovolené - příspěvek na stravování - příspěvky na volnočasové aktivity a firemní akce - možnost příspěvku na penzijní... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
České Budějovice
dnes
- velmi zajímavé platové ohodnocení - zázemí stabilní společnosti - příspěvek na stravování - příspěvek na finanční produkty... zobrazit nabídku»
Referent/ka do Odboru IT, Oddělení podpory uživatelů
Praha
dnes
platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída, platový tarif 22... zobrazit nabídku»
Řidič nákladních vozů (m/ž)
Drážďany
dnes
U našeho významného zákazníka na okraji Drážďan se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci agenturního zaměstnávání s... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky - mezinárodní společnost
okr. Plzeň
dnes
Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou s využitím moderních technologií Velmi dobré finanční... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář do výroby
Rychnov nad Kněžnou okr.
dnes
Bude o Vás postaráno - dostanete precizní zaškolení. Vaše odměna bude velmi zajímavá, počítejte se všemi příplatky danými zákonem. K... zobrazit nabídku»
Mistr výroby automotive - mzda až 30 000 Kč
Kladno
dnes
Práci v nepřetržitém provozu Věrnostní bonus Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Vedoucí modulových center
Nymburk okr.
dnes
možnost profesní seberealizace u stabilní společnosti - automobilový průmysl, motivující finanční ohodnocení, benefitní program -... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení TPV
Nymburk okres
dnes
zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti, příležitost pro další profesní a osobní růst, možnost dalšího... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace