Práce v oboru Technické profese (3216)

Technické profese
Project manager - třídění pro automotive
Mladá Boleslav
dnes
Jsme žádaný zaměstnavatel, který určuje směr a je zákazníky velmi vyhledávaný. Jsme tým, který spolupracuje a pomáhá si. Spolupracuje i v rámci Formel D Group - působnost po celém světě. zobrazit nabídku»
Vedoucí kontroly jakosti
Náchodsko
dnes
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - možnost odborného růstu - firemní benefity - 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, ... zobrazit nabídku»
Obchodník technik pro Prahu a okolí
Praha
dnes
Společnost pracovníkům nabízí : - klasickou 4-týdenní dovolenou - stravenky - firemní mobil - firemní notebook - firemní auto - zajímavé firemní akce zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Zámrsk u Vysokého Mýta
včera
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, perspektivu zvyšování kvalifikace prostřednictvím interních školicích programů, kvartální motivační prémie, příspěvek na dojíždění a stravování. zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář
Praha
před 2 dny
- zajištěné ubytování - čtvrtletní věrnostní prémie - prémie za nově přivedeného zaměstnance v rámci bonusového balíčku - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - možnost zaměstnání manželského páru zobrazit nabídku»
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
před 5 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s použitím pokročilých a moderních technologií, pracujících na principech analýzy dat.... zobrazit nabídku»
Domovní technik/čka, Kaufland
Varnsdorf
dnes
13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouvu na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Domovní technik/čka, Kaufland
Roudnice nad Labem
dnes
13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dva dny v týdnu volné, motivující... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - údržbář
Brno
dnes
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Praha
dnes
Job Description Do našeho týmu v Praze hledáme kolegu na pozici servisního technika zkušebních zařízení: Náplň práce: - Záruční i... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
okr. Nový Jičín
dnes
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů
okr. Vyškov
dnes
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - nástupní... zobrazit nabídku»
Dělník-2x ranní,2x noční, 4x volno - Otrokovice, až 18.700
Otrokovice
dnes
Nabízíme: Hodinovou mzdu 75,-/hod – průměrný výdělek činí 16 – 18.700 Kč finanční bonus při plnění výkonnostních... zobrazit nabídku»
CNC operátor
Brno
dnes
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Operátorka ve výrobě kosmetiky-balení – až 16.500,-
Brno
dnes
- měsíční mzda 15 000 Kč - 140 Kč stravenky - za každou odpracovanou směnu 2 stravenky v hodnotě 70 Kč - týden dovolené NAVÍC -... zobrazit nabídku»
Diagnostika,opravy základních desek, až 20.500,- pouze ranní
Brno
dnes
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Technik servisního centra, až 20.500,- - pouze ranní směna
Brno
dnes
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Zlín
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na kvalitní plnobarevný plochý i rotační tisk, a kompletní služby v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro uvádění speciálních strojů do provozu
Středočeský kraj
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je vedoucí globální dodavatel přesných měřicích zařízení pro zlepšování produktivity a... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Kroměříž
dnes
Zázemí ve stabilní české strojírenské společnosti Mzda dle praxe a dovedností, možnost vysokého výdělku Smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace