Práce v oboru Technické profese (2836) - strana 13

Technické profese
Seřizovač
Zubří
před hodinou
80 let tradice a stability na trhu Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu Budete součástí společnosti, jež má právo... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Praha
před hodinou
* práci ve stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti * dobré platové ohodnocení * 5 týdnů dovolené * závodní stravování *... zobrazit nabídku»
Nástrojař - možnost ubytování - nástup leden 2017
Pardubice
před hodinou
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost certifikace na strojích směnový kalendář na... zobrazit nabídku»
Lakýrník (přípravář)
Komárov (okres Pardubice)
před hodinou
Perspektivní práci v prostředí stabilní české společnosti. Přátelské pracovní prostředí. Důkladné zaškolení. Spravedlivé... zobrazit nabídku»
Projektant Elektro (EPLAN)
Mladá Boleslav
před hodinou
- perspektiva ve stabilní, zavedené české společnosti - práce v příjemném kolektivu - zajímavá pracovní náplň - příležitost pro... zobrazit nabídku»
Kvalifikovaný operátor - výroba a montáž oken
Lázně Toušeň
před hodinou
- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti - kontakt s nejnovějšími technologiemi - možnost karierního růstu - stabilní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - repair - výroba a montáž PC sestav
Pardubice
před hodinou
- možnost karierního růstu - stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) - práce na DPP (pro studenty) - ubytování... zobrazit nabídku»
Mechanik nákladních automobilů
Praha východ
před hodinou
· zázemí stabilní a dynamické společnosti · zajímavou a samostatnou práci · vysoce moderní pracovní zázemí · důkladné... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
před hodinou
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
Lakýrník (34.000 - 40.000 Kč/měs.)
Česká republika
před hodinou
- zázemí stabilní společnosti - možnost záloh (po 1 odpracovaném týdnu) - ubytování zdarma/ příspěvek na bydlení - po zapracování... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před hodinou
* zázemí mezinárodní společnosti * přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků... zobrazit nabídku»
Směnový mistr/směnová mistrová
Bojkovice
před hodinou
výborné platové ohodnocení péče o Váš profesní růst a kvalifikaci vynikající technické zázemí odborná podpora při práci a péče... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v nástrojárně
Bojkovice
před hodinou
práce v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě odpovídající platové ohodnocení možnost dalšího profesního růstu vynikající... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, pomocný zámečník
Brno
před hodinou
Nabízíme: 90,-kč/hod Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání Ubytování zdarma - v areálu společnosti Denní dieta 166,-Kč... zobrazit nabídku»
Přípravář materiálu , manipulační dělník Vyškov
Vyškov
před hodinou
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění Dobré mzdové ohodnocení Ubytování zdarma Denní dieta... zobrazit nabídku»
Servisní technik stavebních strojů
Praha, Jihočeský, Královéhradecký, Středočeský
před hodinou
Pro našeho významného klienta zabývající se prodejem a pronájmem nových i použitých stavebních strojů, věžových jeřábů,... zobrazit nabídku»
Adjunkt LS Lanškroun
Lanškroun
před hodinou
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
Adjunkt
Město Albrechtice
před hodinou
Zajímavou tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké výhody, systém... zobrazit nabídku»
Adjunkt ST
České Budějovice
před hodinou
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky); 5... zobrazit nabídku»
Technický pracovník pro stavební činnost LS Nymburk
Nymburk
před hodinou
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci; mzdu dle kvalifikace a praxe kandidáta v 9. tarifním stupni, podíly na HV podniku; ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace