Práce v oboru Technické profese (2850) - strana 14

Technické profese
Belgie, Holandsko: volná místa- bez poplatků agentuře!
BELGIE, HOLANDSKO
před 2 dny
mzda se liší od profese a zkušenosti kandidáta práci pro velmi seriozní agenturu- BELGICKOU či HOLANDSKOU SMLOUVU NA HPP benefity-... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Brno
Brno
před 2 dny
stabilní a dobře placenou práci každoroční nárůst mzdy zkrácený pracovní týden na 37,5 hod. chutný oběd v jídelně od 25 Kč... zobrazit nabídku»
CNC Specialista - Seřizovač
Brno
před 2 dny
- nástup na hlavní pracovní poměr - kreativní práci - zajímavé finanční ohodnocení - stabilní a perspektivní zaměstnaní ... zobrazit nabídku»
Adjunkt
Železná Ruda
před 2 dny
zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, mzdu dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na hospodářském výsledku podniku, ... zobrazit nabídku»
Revírník
Město Albrechtice
před 2 dny
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění,... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektromechanik ve strojírenské výrobě
pardubický kraj
před 2 dny
Spolehlivé zaměstnance odměníme zajímavým finančním ohodnocením, nyní s mimořádným náborovým příspěvkem 20.000,- Kč!!! K tomu... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Hořice
před 2 dny
* Zajímavou práci v mladém kolektivu na projektech pro evropské automobilky a jejich dodavatele. * Motivační platové ohodnocení. * ... zobrazit nabídku»
Specialista procesů
Hradec Králové
před 2 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s možností podílet se na změně fungování podniku, odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
CNC obráběč kovů
pardubický kraj
před 2 dny
Spolehlivé zaměstnance odměníme zajímavým finančním ohodnocením. K tomu přidáme řadu nadstandardních benefitů - hrazené... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
pardubický kraj
před 2 dny
Nabízíme zajímavou, finančně dobře ohodnocenou práci, hrazené ubytování/příspěvek na dojíždění, prémie, kvartální odměny,... zobrazit nabídku»
Údržbář-strojní mechanik
Pardubický kraj
před 2 dny
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, hrazené ubytování/příspěvek na dojíždění, odpovídající finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Ruční výroba výrobků - vhodné i pro páry s ubytováním
Choceň
před 2 dny
+ Vynikající mzdové podmínky + příspěvek na dopravu, na ubytování + Práce pouze na R + O směny + bonusy za vykonanou práce +... zobrazit nabídku»
Skladník s možností ubytování
Praha
před 2 dny
+ dlouhodobá práce na HPP + fyzicky nenáročná práce + zajištěné ubytování + bonusy za docházku + výrobní bonusy 2.500,- kč +... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Mladá Boleslav
před 2 dny
Stálý pracovní poměr na dobu neurčitou. Atraktivní měsíční mzda v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonnosti. Možnost... zobrazit nabídku»
Adjunkt
Mělník
před 2 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní... zobrazit nabídku»
Specialista pro lesnický audit
Hradec Králové
před 2 dny
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní připojištění, životní... zobrazit nabídku»
Montér technologií ČOV (TopolWater)
Čáslav / Česká rep.
před 2 dny
Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu. Moderní technické zázemí a... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího centra
Polička
před 2 dny
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Dotované závodní stravování. Pomoc s... zobrazit nabídku»
PROJEKTANT vodohospodářských staveb (TopolWater; Čáslav)
Čáslav
před 2 dny
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející české společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.... zobrazit nabídku»
Předák
Ansbach (oblast Bayern)
před 2 dny
Firma v Německu přijme do hlavního pracovního poměru předáka Náplň práce: montáž a demontáž, opravy a prodej v jídelním vozidle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace