Práce v oboru Technické profese (3272) - strana 16

Technické profese
Obsluha stroje/ Operátor + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 2 dny
při nástupu do 14 dnů okamžitý bonus k první mzdě 10.000 Kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Skladník/Logista Slatina - možná prohlídka skladu
Brno
před 2 dny
Práce pouze na 8 hodin denně od pondělí do pátku, víkendy volné Dotované závodní stravování Výborné finanční... zobrazit nabídku»
Servisní poradce - Brno
Jihomoravský
před 2 dny
práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu zázemí moderní, prosperující společnosti osobní... zobrazit nabídku»
Slévárenský dělník - slévač, brusič odlitků
Karlovarský
před 2 dny
Zázemí solidní firmy, dobré mzdové ohodnocení, úkolová práce – výdělek po zapracování 25-35.000/měs. podle plnění výkonu a... zobrazit nabídku»
Projektant v telekomunikacích
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, dynamickou a efektivní společnost orientovanou na progresivní komunikační technologie zajišťující kompletní projektovou... zobrazit nabídku»
Balení a kompletace výrobků, pouze denní směna, mzda až 22000,-
Brno
před 2 dny
Co Vám můžeme nabídnout? Mzda 14.400- 22.000,- podle pozice Plně hrazené stravenky v hodnotě 60,- nebo plně hrazená strava v závodní... zobrazit nabídku»
Balení a kompletace výrobků, pouze denní směna, mzda až 22000,-
Brno
před 2 dny
Co Vám můžeme nabídnout? Mzda 14.400- 22.000,- podle pozice Plně hrazené stravenky v hodnotě 60,- nebo plně hrazená strava v závodní... zobrazit nabídku»
Expedice, balení - Pohořelice - zdarma svoz.doprava-až 18.000,-
Pohořelice
před 2 dny
NABÍZÍME Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s náslendým... zobrazit nabídku»
Vydělej si prací v Kroměříži - čistá a tichá montáž autorádií
Kroměříž
před 2 dny
U nás budeš mít stabilní práci na hlavní pracovní poměr. Společnost je na trhu už od roku 1969 a funguje v 6 zemích světa. ... zobrazit nabídku»
Konzultant QI
Brno, Prostějov
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která zprostředkovává komplexní informační systém prověřeným firmám všech velikostí v Čechách a na... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti výtahů a eskalátorů, hledáme vhodné kandidáty. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Servisní technik - pro absolventy
Praha
před 2 dny
Pro výrobní společnost sídlící na Praze 10 hledáme absolventy v oboru elektrotechnika. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Technik servisu vzduchotechniky
Praha
před 2 dny
Pro úspěšnou firmu, zajišťující servis a montáže vzduchotechniky, hledáme vhodné uchazeče na uvedenou pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby [Automotive]
Litoměřice
před 2 dny
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a karierního růstu - férová... zobrazit nabídku»
Automechanik od 20.000,-
Karlovy Vary
před 2 dny
zaměstnání na hlavní pracovní poměr stravenky, pracovní oděvy zázemí úspěšné společnosti, moderní prostředí benefity –... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO [Pružná pracovní doba]
Ústí nad Labem
před 2 dny
- zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - motivující finanční ohodnocení - jazykové a odborné vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive
okres Pardubice
před 2 dny
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Projektový manažer - automotive Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Design inženýr - Senior i Junior
Královéhradecká kraj
před 2 dny
Využijte skvělou příležitost stát se součástí vývojového oddělení a možnosti cestovat i do zahraničí. Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Programátor CNC strojů
Stříbro
před 2 dny
- vytváření programů pro CNC obráběcí centra - čtení technické dokumentace - odlaďování programů přímo na obráběcích centrech... zobrazit nabídku»
Technik – technologie, technika, textil
Slavkov u Brna
před 2 dny
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace