Práce v oboru Technické profese (3228) - strana 16

Technické profese
Zkušební inženýr - automotive
České Budějovice
včera
Nabídka zaměstnavatele Jako člen mezinárodního týmu se budete podílet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - snižování emisí
České Budějovice
včera
Nabídka zaměstnavatele Jako člen mezinárodního týmu se budete podílet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou... zobrazit nabídku»
Materiálový inženýr [Atraktivní ohodnocení]
Česká lípa
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost -... zobrazit nabídku»
Plant buyer [Stabilní společnost]
Česká lípa
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost -... zobrazit nabídku»
Materiálový analytik
Pardubice
včera
Práce v prosperující zahraniční společnosti, účast na novém projektu, možnost velké seberealizaci, odpovídající plat, firemní benefity zobrazit nabídku»
Specialista kvality s aktivní NJ (automotive)
Ostravsko/Novojičínsko
včera
- práci v mezinárodní společnosti - denní komunikaci v AJ a NJ - možnost osobního a profesního rozvoje - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Methods engineer
Plzeňsko
včera
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Montér výtahů
Brno
včera
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: montér výtahů. Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov a údržby strojů
Plzeň
včera
- zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti -... zobrazit nabídku»
Inženýr do Aerospace - i šikovný Absolvent -
Plzeň
včera
Vzhledem k rozsahu působnosti certifikačního inženýra, průběžné doplňování znalostí. Zajímavou a zodpovědnou pozici... zobrazit nabídku»
Industrialisation Engineer
Liberec
včera
Work for a global company with the drive 5 weeks of holiday supported meals in own canteen motivational and education system continuous... zobrazit nabídku»
Technolog/specialista vstřikování
východní část Středočeského kraje
včera
- perspektivní a stabilní práci v mezinárodní společnosti - samostatnou a odpovědnou práci - vzdělávání včetně jazykových kurzů -... zobrazit nabídku»
Kreslič - stavební technologie
Ústí nad Labem
včera
- práce v zavedené společnosti působící v mnoha evropských zemích - nadstandardní odměna, perspektiva růstu - výborná firemní kultura... zobrazit nabídku»
Technik slévárny
Město: Ústí nad Labem
včera
- perspektivní práce v prosperující společnosti, uvítáme i absolventy - korektní zacházení - velmi slušná odměna v závislosti na... zobrazit nabídku»
Technik laboratoře
Kladno
včera
Zázemí mezinárodní společnosti Věrnostní bonus Služby firemní restaurace Týden dovolené navíc Studijní volno HPP příp.... zobrazit nabídku»
Kalkulant ve výrobě s NJ
okr. Přerov
včera
* Odpovídající finanční ohodnocení * Zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu * Zázemí stabilní zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Technik
Praha
včera
- firemní auto - mobilní telefon - notebook zobrazit nabídku»
Prijímací technik
Nířany
včera
* motivujúce platové ohodnotenie * zázemie nadnárodnej stabilnej spoločnosti * práca v príjemnom prostredí s využitím moderných... zobrazit nabídku»
Zajímavá nabídka - Skladník, Plzeň, od 20.000,-Kč
Plzeň
včera
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Plzeň - základní mzda od 20.000,-Kč - zázemí stabilní společnosti - 1 až 2směnný... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, kmenový stav, od 19.000 Kč
Plzeň
včera
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - zázemí stabilní společnosti - práci na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace